דרוש מידע גיזרה למפל וילון לסוכה

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי בד קטיפה ארוך, ברוחב 75 ס"מ
אני רוצה ליצור ממנו מפל וילון לחלק העליון של הדפנות
כמו בדוגמא
1695908995819.png

ניסיתי לתפור ברוחב אחיד קפלים או כיווצים - אבל זה יוצא פס ארוך מכווץ
אשמח למידע או הדרכה איך מבצעים את הגלים האלו

תודהה מראש

אורית M

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
יש לי בד קטיפה ארוך, ברוחב 75 ס"מ
אני רוצה ליצור ממנו מפל וילון לחלק העליון של הדפנות
כמו בדוגמא
צפה בקובץ המצורף 1469676
ניסיתי לתפור ברוחב אחיד קפלים או כיווצים - אבל זה יוצא פס ארוך מכווץ
אשמח למידע או הדרכה איך מבצעים את הגלים האלו

תודהה מראש
לפי מה שהבנתי זה לא דבר קל בכלל
(אני לא מחפשת ח''ו לייאש אותך רק שתדעי ולא תתבאסי בסוף)
פה דיברו על משהו דומה

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לפי מה שהבנתי זה לא דבר קל בכלל
(אני לא מחפשת ח''ו לייאש אותך רק שתדעי ולא תתבאסי בסוף)
פה דיברו על משהו דומה
תודה על המענה המהיר, לא מחפשת תוצאות מידי מרשימות - גם בערך יתאים לי
בכל אופן באשכול שצירפת אין הוראות

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה