גובה שכר חשכ"ל דרגה ב' וג'

חדוה טוקר

משתמש פעיל
אם אני לא טועה בדיקות רמה ג' זה 170 ש"ח.
אבל מה עם התנאים? מחלה מהיום הראשון לדוגמה מורידה עוד בשכר, כמה?
אף אחד לא יגלה לך את החישובים הסופיים.
[לא מדברת עלי, אלא על חברות הגולגלות הייטק]

בגדול אמרת שכמה חברות פנו? אז יש לך איזה שהוא קנה מידה אם נותנים לך ניצול או תקין.
את בקשת יום מחלה מהיום הראשון או שככה אמרו לך?
יש קצת חברות שזה הנוהל הקבוע אצלן (לכאורה לא אמור להשפיע), ויש רק לפי חוזה (יותר יהיה משקל בהחלטת שכר)

170*156=26520
12.5%= 3315

נשאר 23205
רשמת למעלה שכר 17000
שמתי כמו שהוא, בלי להתייחס לעלויות הבראה, קורס שנתי (הם חייבים), מתנות, כלכלה וכו.
עם פנסיה בסיסית, פיצויים, קרן השתלמויות,
עלות שכר למעסיק 21,960.80
[המחשבון בלינק למטה]
טווח סיכון שלקחו כאלף ש"ח.
אם את לא משהיא מפורסמת, ואם הם לא נואשים אליך, נשמע לי הגיוני.
אפשר להילחם אולי קצת מאוד.

עורכת קליפים

משתמש פעיל
תודה על התגובה,
בגדול כל החברות מציעות לי אותו דבר חוץ מחברה אחת שהציעה קצת יותר. (כמובן שהלכתי עליה...)

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תודה על התגובה,
בגדול כל החברות מציעות לי אותו דבר חוץ מחברה אחת שהציעה קצת יותר. (כמובן שהלכתי עליה...)
באופן כללי בתכנות בסכומים האלו השאלה בד"כ היא לא השכר אלא התנאים
וכן המלצות עובדים קיימים (כי יש סיפורים של קורס דיגיטלי ע"ח שעות הבית שלך בעלות של 50 ש"ח במקום קורס נורמלי + נופש, ועוד הרבה דוגמאות)
מקווה שבדקת את זה גם לפני בחירה בחברה מסוימת

חדוה טוקר

משתמש פעיל
תודה על התגובה,
יש חברות שמומחיות "להעמיס" הוצאות מול חשכ"ל,
ויש את ההוגנות שמעבירות הפרשים (וקוראות לזה "בונוס") בסוף שנה.

יש חברות שהן קשות לאמהות (עבדת 7 שעות ו59 דקות? לא מגיע לך שעת הנקה, עבדתי 8 שעות ו10 דקות? יופי נשלים לך רק 50 דקות של הנקה... קרה לי ביעל תוכנה),
יש חברות שקשות בקורסים,
יש שמפרגנות מתנות מאוד יקרות שמסתכמות באלפים בשנה,
יש שימררו לך את החיים כי חודש אחד עבדת קצת פחות ויש שפשוט יבינו ורק יקזזו בשכר,
יש שיתנו לך להיכנס למינוס ימי חופש ויש שיותר נוקשים בנושא.

בשביל 500 לכאן לכאן, תכריעי גם לפי הדברים הנוספים שמסביב.
בכל מקרה - לסכם הכל בכתב, לשמור מיילים - הם קבילים בבית משפט.

בהצלחה בראיונות ובמבחנים!

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
היי,
הגשתי למכרז דרך חברה אחת ואני לא זוכרת מה התנאים שהציעו שם.
אח"כ קיבלתי הצעה לאותו מכרז בתנאים מצוינים.
מה אתם ממליצים לעשות במצב כזה?
לשאול את החברה הראשונה מה התנאים שהם מציעים?
להסיר את המועמדות מהחברה הראשונה בלי לשאול?
או שיש לכם הצעה נוספת...
תודה מראש

חדוה טוקר

משתמש פעיל
היי,
הגשתי למכרז דרך חברה אחת ואני לא זוכרת מה התנאים שהציעו שם.
אח"כ קיבלתי הצעה לאותו מכרז בתנאים מצוינים.
מה אתם ממליצים לעשות במצב כזה?
לשאול את החברה הראשונה מה התנאים שהם מציעים?
להסיר את המועמדות מהחברה הראשונה בלי לשאול?
או שיש לכם הצעה נוספת...
תודה מראש
ברגע שחתמת על אישור לחברה הראשונה,
אולי לא שמתה לב שיש שם סעיפים שאתה יכול לגשת רק דרכם.
החוק של החשכל לצידם.
ככל הידוע לי, הגשה דרך חברה אחרת - פוסלת אותך.

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
ברגע שחתמת על אישור לחברה הראשונה,
אולי לא שמתה לב שיש שם סעיפים שאתה יכול לגשת רק דרכם.
החוק של החשכל לצידם.
ככל הידוע לי, הגשה דרך חברה אחרת - פוסלת אותך.
השאלה אם אפשר להסיר את המועמדות, בחברה השנייה הציעו להודיע לחברה הראשונה על הסרת מועמדות מסיבות אישיות ולגשת דרכם.

חדוה טוקר

משתמש פעיל
השאלה אם אפשר להסיר את המועמדות, בחברה השנייה הציעו להודיע לחברה הראשונה על הסרת מועמדות מסיבות אישיות ולגשת דרכם.
זה ב2 תנאים:
1. שהחברה הראשונה באמת לא תגיש אותך (יש מקרים  נדירים שמגישים בשביל היוקרה ומיד אחרי מסירים)
2. שהחברה הראשונה עדיין לא הגישה אותך, אם היא כבר הגישה אתה בבעיה.

אישית, אם ידעת על המשרה רק דרך חברה א' ואז נגשתי מיוזמתך לחברה ב, לא בטוחה אם זה לך מותר הלכתית - ואל תפתחו פה פולמוס, בשביל זה יש רבנים וכו.

ניסיתי לברר בחברה א' האם כבר הגישו אותך? אם עוד לא הוגשת למכרז - תתחיל לגמגם להם שעוד לא החלטתי וכו, ואז אחרי עוד יום יומיים תוריד, עם התנצלות מכובדת כמובן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה