גדול או קטן

על המסך

משתמש חדש
שלום לכולכם, פרסמתי אשכול ב'פרסום שיווק וקופירייטינג' אלא שלא הייתה היענות ותגובה, אולי כאן יתמזל מזלי - ותוכלו להחכים אותי, רוב תודות.

להלן פירוט הנושא המדובר:

לקוח שלי - בעלים של מקומון בא' מערי הארץ - מעוניין לקדם את העיתון מבחינה שיווקית ורווחית, והשאלה היא - הכיצד, ומהי הדרך הנכונה והכדאית.
כמובן שאני אחראית לספק את התשובה לשאלה הזו, אלא שכאן אציג את הלבטים שנתקלתי בהם.

להלן קצת רקע: העיתון הוא חינמי, מחולק בסופ"ש בעיר חילונית - דתית, כולל חדשות, מדורים וכו' וכמובן פרסומים, אלא שהוא בגודל A5, כפי שידוע בוודאי לרובכם - זהו הגודל המקובל במקומונים בכל ערי הארץ, ובראשם הוא המקומון הנפוץ 'גל גפן' בגודל כזה, ורק בציבור החרדי השתרשה מוסכמה שאם אתה 'קטן' אתה לא 'גדול'.
למותר לציין, כי הוצאות רבות כרוכות בכך, בסביבות ה-10,000 ש"ח לחודש, והשאלה היא כמובן: האם השקעה זו נכונה וכדאית מבחינה שיווקית, ובאמת ישכנע מפרסמים רבים נוספים להשקיע בעיתון אם לאו.

אשמח לשמוע נימוקים מפורטים, כמו גם רעיינות ו'עייצס' נוספים איך לשכנע מפרסמים נוספים - לפרסם אצלינו בעיתון.

שוב רוב תודות לכולם:)

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
הגודל הוא פרמטר חשוב בקביעת חשיבותו של העיתון,
אבל עם עבודה נכונה הוא לא הכרחי.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם הלקוח שלך חושב שהגדלת הפורמט תביא לו עוד מפרסמים, שיחשוב שוב.

על המסך

משתמש חדש
תודה לכם רבותיי,

עיקר השאלה היתה - האם מפרסם שאומר לך 'אני לא נמצא אצלך בגלל שאתה קטן', זהו טיעון אמיתי וכנה, שמן הראוי להתחשב בו, או שאין בכך ממש.

נימוקים מפורטים ברשותכם _ _ _

שניאור770

משתמש צעיר
גם בעיתונים הגדולים יש שורות קטנות של דרושים והטלפונים לא גומרים לצלצל
אז כדאי לחשוב על רעיונות אחרים לקידום העיתון דרך חידונים סודוקו וכדו'

דפוס מיקוד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מידת האפקטיביות תימדד בהפצה שלו ככל שהוא יחסוך בהפצת העיתון כך האפקטיביות תרד
עיתון שמופץ כמו שצריך תמיד (ברור שיש עוד פרמטרים אבל מניסיון זה החשוב ביותר) מביא תגובות
וממילא מביא מפרסמים
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה