התייעצות גדולי ישראל בקו נורדי מינימלסטי לסלון מודרני

לגדול נכון

משתמש מקצוען
יש סלונים שתמונה/ציור קלאסי יהרסו את כל הקונספט, השאלה היא האם דבר כזה לדוגמא יכול לתפוס, אם זה מספיק ברור, ואם יש ענין להתקדם עם זה, שיפורים, או לעשות עוד גדולי ישראל,
(חשבתי על זה בתור חתיכת מתכת עם חיתוך לייזר)
אם יש לכם רעיונות לשיפור, או הארות... או סתם דעה על הרעיון.
זה נקרא גרפיקת קו רציף בודד.
צפה בקובץ המצורף 1798601
בלתק - אני הייתי מציע שתעשי את הציור הזה על זכוכית שקופה (אני לא יודע האם טכניקה של לייזר מתאימה או לא, אולי זריקת חול...).
לטעמי מתכת עם חיתוך זה קו קצת רטרו באיזשהו מקום, ומעלה לי אסוסיאציה של התמונות תבליט נחושת של סבא וסבתא שלי...
אם יש זכוכית שקופה שבעצם נותנת תחושה שרק הקו של הרב נמצא על הקיר, בעיניי זה מהמם!

שם שצריך להיות מקורי

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נראה שיש יותר מידי קווי מתאר..

צריך להיות פחות מקושקש, יותר קו אחד.

כמו שאמרו מדי קשקושים - כמו על הכובע וכו'

אם זה פחות קוויים זה יותר מקצועי
יש פה שתי דוגמאות קיצוניות לשני הצדדים, עם הרבה קוים מקושקשים, ועם משו הכי מינימליסטי שהצלחתי, מה אתם אומרים? תודה רבה על העזרה הייעוץ והפירגון!
טוב נתקעתי באמצע שבין שניהם...צפה בקובץ המצורף 1798722צפה בקובץ המצורף 1798723
תודה רבה רבה!!! לכל מי שהגיב, זה מציל אותי, כי אני לא יודעת איך זה נתפס בעין אחרת.
עוד מעט אני אשאל את השאלה המעצבנת (בכמה למכור דבר כזה)
בינתיים אני מנסה לדחות את זה...
אין לי שום רעיון אחר מלבד רבנים בינתיים, כי כותל וכו לא מתאים.
אם יש למישו....

הי, אני חושבת שהרעיון מהמם! יש אמנם הרבה אנשים לא יתחברו - אבל אל תשכחי שיש המון אנשים שדווקא מחפשים משהו כזה כי כבד להם הסגנון של תמונה תלויה (ואני בינהם)...
ככה זה התחיל אצלי, הייתי באמצע לעצב לעצמי סלון בצבעי שחור ועץ טבעי, עם תאורה חמה בסגנון רטרו, ואז קלטתי שאין לי איך לעשות אותו "יהודי" בלי לשבור את האווירה עם תמונה ממוסגרת קלאסית.
קו קצת רטרו באיזשהו מקום,
אני לא מתכוונות שיהיה לוח מתכת עם חריצים בדמות, אלא הפוך, רק הקווי מיתאר הקיימים יהיו ממתכת, כמעט כמו חוט, והשאר חללים. זה עדיין נראה מיושן?

שם שצריך להיות מקורי

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
הנה הדמייה ראשונית:
Artboard 1.pngArtboard 1 (1).png
בחרתי את הסלונים הללו במהירות, מה שהיה חשוב לי זה לא היופי אלא סגנון שלא משתלב עם תמונות מסגרת רגילות. אני מקווה שאמצא תמונות יותר מגרות ויפות. רק בשביל העיקרון...

נערך לאחרונה ב:

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
יש סלונים שתמונה/ציור קלאסי יהרסו את כל הקונספט, השאלה היא האם דבר כזה לדוגמא יכול לתפוס, אם זה מספיק ברור, ואם יש ענין להתקדם עם זה, שיפורים, או לעשות עוד גדולי ישראל,
צפה בקובץ המצורף 1798601
ראיתי כאלה בפועל , כלומר בפרסום.
הקו צריך להיות הרבה יותר חלק ו'זורם'.
בהצלחה!

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
טוב נתקעתי באמצע שבין שניהם...צפה בקובץ המצורף 1798722צפה בקובץ המצורף 1798723
תודה רבה רבה!!! לכל מי שהגיב, זה מציל אותי, כי אני לא יודעת איך זה נתפס בעין אחרת.
עוד מעט אני אשאל את השאלה המעצבנת (בכמה למכור דבר כזה)
בינתיים אני מנסה לדחות את זה...
אין לי שום רעיון אחר מלבד רבנים בינתיים, כי כותל וכו לא מתאים.
אם יש למישו....
למה כותל לא מתאים?
כותל וירושלים אפילו יותר מתאים בעיניי.
וגם קהל יעד יותר רחב - כל הרצף שממסורתי ועד חרדי.

double you

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צפה בקובץ המצורף 1798601
הרעיון מהמם ובהחלט נותן מענה לעיצוב בסגנון מסוים, יש אמנית בשם רחלי שינפלד שיוצרת דברים כאלה, ממתכת, זה לא מאד חדש אצלה, מאמינה שיש לזה שוק

Screenshot_20241016-093641.jpg

Screenshot_20241016-093905.jpg

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
הרעיון מהמם ובהחלט נותן מענה לעיצוב בסגנון מסוים, יש אמנית בשם רחלי שינפלד שיוצרת דברים כאלה, ממתכת, זה לא מאד חדש אצלה, מאמינה שיש לזה שוק

צפה בקובץ המצורף 1799049
צפה בקובץ המצורף 1799050
וואו!
זה מדהים!
בכיף הייתי תולה בסלון שלי.
זה ממש קרוב למציאות.

האיור של פותחת האשכול זה יותר קריקטורה
אומנותי ומהמם, רק כמו שכתבתי, פחות התאים לי שזה רבנים...
לדמויות אחרות יכול להיות מושלם הרבה יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה