דרוש מידע גג נפתח -מה עדיף?

בונדל

משתמש צעיר
עם מסילות וגלגלים שזז הצידה / נפתח כלפי מעלה / מטה?
ובכלל על מה לשים דגש בנושא?
תודה מראש!

secret

משתמש סופר מקצוען
אמנם לי אישית אין גג כזה, אבל לשכנים מתחתי [שנעזרים בי כל שנה כדי לפתוח אותו לסוכות לכן אני קצת בעניינים],
השאלה היא גם לאיזה כיוון פונה המרפסת כי זה גם משמעותי.
במקרה שלהם היא פונה לכיוון מערב - שזה הכיוון של הגשם, לכן הם השקיעו בגג יקר מאוד כדי שלא יהיו נזילות.

הגג שלהם עולה כלפי מעלה [לא מבינה בבטיחות אבל נראה לי גג שזז הצידה על מסילה עלול להיות מסוכן כי הוא כבד], ע"י גלגלת עם ידית, ואח"כ הם קושרים אותו למעלה עם שרשרת ברזל למעקה של הגג ליתר בטחון שלא יפול פתאום.

לגג שלהם יש 'שוליים' שיורדים לכיוון המרפסת, אולי זה גם בשביל הגשם.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
לנו יש גג הזזה לכיוון הרחוב, על מסילות.
בשנה הראשונה שפתחנו אותו, חששתי שהוא יפול לרחוב, זה משהו ענק ממש...
ולכן אשתי והילדים סגרו את הרחוב בשעת הפתיחה, אבל מאז בכל שנה התרגלנו לשניה של פחד... וזה עובד נפלא.
לא מכיר סגנון אחר - ולכן יכול לומר שאצלנו אנחנו מאד נהנים, קל לפתוח, קל לסגור....

בונדל

משתמש צעיר
יודעים להמליץ על מישהו מקצועי ולא יקר שעושה דברים כאלו?
או שאפשר לבקש מהערבים?? (אנחנו באמצע שיפוץ עכשיו)

secret

משתמש סופר מקצוען
לא הייתי ממליצה לבקש מהפועלים, זה דורש מקצועיות ובטיחות!
אם יהיו חלילה בעיות בהמשך לא יהיה למי לפנות וזה יהיה ממש מבאסס

בהצלחה בשיפוץ!!

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
חייבים מישהוא מקצועי כדי לא להצטרך לבקש עזרה משכנים בכל פתיחה או סגירה
יש היום כעין גג שנסגר על כעין מסילה דקה של תריס והוא קל מאד לפתיחה או סגירה , עושה את זה בן צבי מפתח תקווה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה