התייעצות גביר גדול מארה"ב שואל, ואני בתורי מעביר את השאלה למעצמת פרוג

מצב
הנושא נעול.
עלה בדעתו להקים ארגון חסד בארצינו הקדושה.
אומר לי כך: יש בישראל ארגונים מכל הסוגים והמינים, אני רוצה להקים משהו שיביא מהפכה שנדרש בציבור, ועדיין אף אחד לא הרים את הכפפה.

תנו רעיון בבקשה
מלגות לבחורי ישיבות נקודה!!!!
פשוט עצוב לראות בחורי ישיבות קטנות שמתחשבנים על ביגוד אוכל רב קו צולנט בליל שישי ועוד...
צריך לדאוג למלגות כמו כרטיס לבחורי ישיבות גם לישיבות קטנות במיוחד בתקופה כזאת שישי המווווווון נוער נושר והדרך לרחוב פשוט וקלה

זוהי דעתי תודה רבה!

מ.א. ברזל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
דעתי היא שאם יש אפשרות אז להפוך את הפורום להגנת הצרכן של דז'אלובסקי לארגון חזק ואימפריה שתאגד את כל המצוקות שעל הפרק של הציבור החרדי, ושזה לא יהיה רק על אדם אחד. אמור לצאת מזה הרבה תועלת לכלל הציבור, וגם אם מישהו כבר הרים את הכפפה צריך מי שיחזיק אותה.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עמותה שתסבסד טיפול רגשי/נפשי/פסיכולוגי לנוער, דרך הסמינרים והישיבות.
(לידידות טורונטו היה פרוייקט בדומה לכך, אך לא מספיק...).

התהליך אמור לכלול:
1. הדרכה לאנשי ונשות הצוות, איך למפות את הכיתה ולאתר תלמידים שצריכים סיוע (לפני שיהפכו לנוער בסיכון).
2. הפניית התלמידים הנ"ל והוריהם, למטפל/ת שעובד/ת עם העמותה.
3. ליווי לאורך התהליך.

פלטפורמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אומר לי כך: יש בישראל ארגונים מכל הסוגים והמינים, אני רוצה להקים משהו שיביא מהפכה שנדרש בציבור, ועדיין אף אחד לא הרים את הכפפה.

תנו רעיון בבקשה
שידוכים
להקים בתים בישראל
למנוע את השואה השקטה שקורית פה
יש הרבה יוזמות מדהימות שללא ספק היו מועילות מאוד אבל צריכות תקציב

משה שאחא

משתמש פעיל
מלגות לבחורי ישיבות נקודה!!!!
פשוט עצוב לראות בחורי ישיבות קטנות שמתחשבנים על ביגוד אוכל רב קו צולנט בליל שישי ועוד...
צריך לדאוג למלגות כמו כרטיס לבחורי ישיבות גם לישיבות קטנות במיוחד בתקופה כזאת שישי המווווווון נוער נושר והדרך לרחוב פשוט וקלה

זוהי דעתי תודה רבה!
ואז ילכו לקנות שווארמה ויתחשבנו על סטייק אנטריקוט בצלחת או בלאפה :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

צו"ל

משתמש חדש
עזרה לבחורים חוצניקים
חלקם מגיעים ממשפחות עניות והבחור הולך לארץ ללמוד ואין לו לא תמיכה נפשית ואף אחד לא מביא לו לא חבילות לחגים ולשבתות ולא כסף
ובשבתות חופשיות הם צריכים להתגלגל ברחוב פשוטו כמשמעו
והייתי עד לסיפורים קשים מאוד שאין כאן המקום לפורטם

משה שאחא

משתמש פעיל
אפשר להביא כרטיסים שאפשר לקנות איתם רק ביגוד, משקפיים וכו
לא כסף מזומן ולא אוכל.
אז תתן להורים תלושים שיוכלו לקנות בגדים ולא רק לבחורים אלא לשאר הבנים והבנות
אז הנה עוד רעיון רשת ביגוד איכותי במכירים זולים

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai

תנו רעיון בבקשה
ארגון לחולי אפילפסיה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה