התייעצות גביר גדול מארה"ב שואל, ואני בתורי מעביר את השאלה למעצמת פרוג

מצב
הנושא נעול.

עטלף

משתמש פעיל
עלה בדעתו להקים ארגון חסד בארצינו הקדושה.
אומר לי כך: יש בישראל ארגונים מכל הסוגים והמינים, אני רוצה להקים משהו שיביא מהפכה שנדרש בציבור, ועדיין אף אחד לא הרים את הכפפה.

תנו רעיון בבקשה
מהפיכה אמיתית שאף אחד עדיין לא הרים את הכפפה?
חיזוק הפריפריה החרדית, יש המון המון דרכים לעשות את זה.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
אם מדובר בגביר בקנה מידה יש רעיון שיקים מפעל יצור לשטריימלאך וכן מתפרת חליפות, קפטענעס וכיו"ב וימכור במחיר נמוך משמעותי מהשוק. או לחילופין יסגור חוזה עם כמה רשתות וכאלו שמוכרים על כמות ענקית שמזמין כל שנה וכך יוזילו לו את המחיר או אותו רעיון במוצרי הנדוניה לחתן וכלה לדוגמא שמיכות ומצעים וכיו"ב, או קולקציית בגדים לנשים ונערות שעולה היום הון תועפות. זה יגרום רווח כפול. גם לאלו שמחתנים ירד המחיר וגם לשאר הצרכנים המחיר בשוק הכללי ירד.

עטלף

משתמש פעיל
תודה,
אך בזכותך אדייק יותר
ארגון חסד בדברים הנוגעים אל הלב. מצוקות וכאלו
הבנתי.
רק אומר את הדבר הפשוט, שמצוקת הדיור היא בהחלט נוגעת ללב...
ועכשיו נעשה סדר:
כל המצוקות שנוגעות ללב נתפסו ב"ה ע"י אנשים צדיקים
אבל מצוקת הדיור היא בהחלט מצוקה אדירה, והלוואי ויהיה מאן דהו שזה יגע לליבו.
בהצלחה

צעיר בימים

משתמש רשום
לדעתי הנושא הכי חשוב זה גמחי"ם ונכון שיש כבר שמנסים לטפל בבעיה וניסו להרים את הכפפה
אבל תמיד אפשר לשכלל את הדבר וליצור משהו שלא היה כמותו עדיין
כדוגמה לתת הלוואה ברמה של הגמח המרכזי אבל בלי להיות רשום

ארמון חול

משתמש מקצוען
אומר לי כך: יש בישראל ארגונים מכל הסוגים והמינים, אני רוצה להקים משהו שיביא מהפכה שנדרש בציבור, ועדיין אף אחד לא הרים את הכפפה.

תנו רעיון בבקשה
גמ"ח SMS בצורה נגישה ללא צורך באינטרנט...

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
לתמוך בכל בעלי משפחות שאחד מהם עם נכות שלא יכול לפרנס את ביתו ויש כאלו לא מעט וגם כאלו שקופים שלא באמת רואים ויודעים עליהם.
אין כמדומני ארגון שעוזר נטו לכאלו אנשים, ארגונים עוזרים כללית לאנשים שאין להם אבל לא נטו בנכים בעלי משפחה.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית

תנו רעיון בבקשה
אתה מכיר את הגביר באופן אישי?

כי רבו המעשיות על אנשים שמציגים עצמם כגבירים, ומכלים את כל כספם של התמימים שמתפתים להיות 'הנציג הראשי בארץ הקויידש'..

עט הדר

משתמש מקצוען
להוריד עוד את עול החתונות בציבור החרדי
הדבר הזה הוא אחד הטריגרים להוריד משפחות שאולה
הרבה מסתדרים עד השלב הזה בחיים
למשל: להקים אולם שהחתונות יהיו ברמה סבירה אבל מאד זול
בתנאי שהעלויות מסביב [תזמורת, זמר, צלם ועוד], יהיו עד רף מסוים

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי צריך ארגון רציני שיעשו תיקוני בית חשמל אינסטלציה תריסים וכו' וצבע וכדומה למשפחות שלא מגיעים לכך (יש כבר ארגון דומה אבל הם לא ברמה יסודית ).

לפעמים מגיעים לבתים ולמשפחות במצוקה שממש זוועה לראות איך הבית נראה אם זה ארונות בלי דלתות או שייש עם סדקים ועובש מטייל בכל הבית וד"ל.

הדיוח יגיע ע"י השכנים לארגון החסד ואחרי בדיקה ורישום ישלחו כלבוניק הנדימן לסדר את הנצרך ולכל ישראל יהיה אור במושבותם..

ארמון חול

משתמש מקצוען
כל עזרה כספית, יהיה משהו אחר שיהיה לו רווח גדול מזה...
לדוג' מימון לימודים בסמינרים, למשפחות אברכים, מצד אחד זה רעיון טוב, הלימודים עולים הוןןןןןןןןןן
מצד שני, מנהלי הסמינרים...... מפרנסים את הדור העשירי אחריהם עם הרווח שהם עושים.
יש עזרה לעניים, שמשאירה את העניים- עניים ואת העשירים-עשירים!!

הפתרון הכי טוב, הוא לגזור מונופולים, ולהוזיל עלויות כמו שכתבו כבר, כמה דוגמאות כאלו
ולא לתת כסף כדי לממן מונופולים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה