מידע שימושי ב.ד.ד רהיטים

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני הולך כעת לכסח אותו במשפטים כן בית משפט
אני הולך להפיל אותו על כל הכסף השחור שהוא מקבל
אני רוצה קבלות על כל מה שהזמנתי ושילמתי ואכלתי אותה איתו השאיר אותי עם ריהוט שלא הזמנתי שאין לי התאמה בשבילם ושילמתי מראש כי הוא לא מוכן לעשות כלום בלי תשלום
מי שיש לו עוד כיוון איך להוציא ממנו את הכסף חזרה ושיקח את הריהוט שהביא לי
שיכתוב לי
אולי יש לך ספריה במחיר טוב ותמכור לכסוי חלק מהנזק?
נשמח לשמוע.............

פלוס הפקות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני אישית עשיתי אצלו ספריה, וכשקראתי את הדברים כאן נבהלתי ממש.
בעלי התקשר אליו ואמר לו שאם תוך שבועיים הוא לא מספק את הספרייה, ואנחנו יוצאים מרוצים, הוא לא מקבל את ה2000 האחרונים
תכלס הגיע תוך שבועיים, מעולה, בדיוק בגודל שהזמנו, בדיוק בצבעים
הגיע מתקין מקסים ועדין, שעשה עבודה מהירה ושקטה
והמחיר יצא לנו בדיוק (!) חצי ממה שנתנו לנו בכמה חנויות
אני לא רוצה לקחת אחריות על אחרים, אבל אני ב"ה מרגישה שחסכתי 6 אל"ש בלי לוותר על כלום.

וידאומקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני לא מכיר אותו, אבל - - - מכיר את עצמי:)
אם אתם מחפשים ריהוט לבית הכולל ארונות / הזזה / מיטות / ספריות וכו' מוזמנים ליצור איתי קשר ולקבל שירות VIP מהחומרים הכי איכותיים בשוק!, מידות מדוייקות, צבעים מושלמים והתקנה מרמה המקסימלית.
והמחיר?!, צחוקים....

שרולי ש

משתמש חדש
אני אוחז כבר בתביעה
1726514010582.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה