דרוש מידע בתור אשה מה רצית לקבל מבעלך לחג???

מצב
הנושא נעול.

ילילי

משתמש מקצוען
אני היחידה שאם בעלי יתן לי כסף אני יעשה עם זה קניה לבית???
אני גם.
מכניסים את השטרות לארנק וזהו, אם אני קונה לעצמי אני יכולה לשלם באשראי וזהו. מה הערך בלתת שטר? אני גם יכולה להוציא מהחשבון.
שכבר הבעל יגיד בעל פה תקני לך משהו ב-XXX כסף לכבוד החג. בהנחה שה-XXX כסף זה סכום מפרגן ולא בשביל להגביל.

אני קונה לעצמי בשם בעלי. ואם עכשיו אני לא צריכה משהו ספציפי ואני יודעת שבעוד תקופה אני ארצה להתפנק (כי נגיד אני רוצה דווקא מעיל ועכשיו אין עדיין מספיק סחורה) אני שומרת לי את הזכות להמשך:)

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בלתק.
בואו נעשה רגע סדר:
כל מה שקשור לתכשיטים/ בגדים/אקססוריז לבית/ וכל שאר מתנות הצורכות טעם מיוחד, כדאי להקציב סכום לאישה ולתת לה לבחור לבד.
אם יש רצון מיוחד להביא את זה דווקא כמתנה ולא כסכום, המומלץ זה מכשיר חשמלי שאין צורך בטעם כזה או אחר, לדוגמא לקנות דייסון, שזו מתנה משמחת ומפנקת.
יש גם את הפרווה שזה לא פה ולא שם- שוברים כמו תווי זהב, דרים כארד או שובר למשו ספציפי כמו מסאג' מפנק, יום בספא וכדומה.
בהצלחה!

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אפשר גם להפתיע עם מפה חדשה וסט כלי חד פעמי יוקרתי לחג אפשר גם חבקים למפיות שתמיד כיף להתחדש...
ככה החד פעמי יחסוך לה עבודה וגם תרגיש שולחן חג חגיגי כמו עם כלים אמיתיים...
גם סט סכום נוסף מתקבל בברכה (למשל זהב) אבל זה כבר הטעם שלה...
לפעמים משמח משהו לילדים /לתינוק כי זה נותן לה רוגע ותעסוקה ותמיד כיף לחדש משהו לילדים..

בשנים זה מצוין

משתמש צעיר
כל אישה ומה שהיא אוהבת.

אני הייתי מאד נהנית אם היו נותנים לי כניסה למסא'ז (אם אתם מבני ברק בשמחה ארשום לכם מס' של מסאז'יסטית מעולה)

ולגבי שואב שוטף- הבנתי שיש עכשיו את הדרימי ואת הטינקו באושר עד בחצי מחיר (כי זה לא היבואן הרשמי- אבל מה אכפת..) דרימי- 1000 ש"ח

נערך לאחרונה ב:

אם הבנות :)

משתמש פעיל
יש כאן הרבה שיח וחילוקי דעות סביב הנושא של להביא כסף לאשה.
הדיון הזה בעיני מיותר, כיוון שזה מאד אינדודואלי בין זוג לזוג.
תלוי במצבם הכלכלי, בהתנהלות הכלכלית ובסוג הקשר בינהם.
לא ענין של חיובי/ שלילי, נכון/ לא נכון, פשוט משתנה בין כל זוג למישנהו.

ההוכחה: התגובות הנחרצות כאן באשכול. חלקן נחרצות בעד וחלקן נחרצות נגד.

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
סתם שאלה לסקרנות האישית בלבד,
לבית אברכי נורמטיבי עם השתכרות נורמלית (לדוגמא אברך+ גננת, אברך + מורה וכדומה)
איזה תקציב פחות או יותר נותנים לאישה לכבוד חג?

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עוד מעט מגיע כבר חג הסוכות ויש חיוב לקנות לאשה משהו שישמח אותה
שאלתי את אשתי אם היא רוצה לקנות תכשיט חדש אז היא ענתה לי שיש לה כבר הרבה תכשיטים והיא לא צריכה חדש
אז שאלתי אם היא רוצה בגד חדש לחג וגם שם קבלתי אותו תשובה שיש לי הרבה בגדים ואני לא צריכה עוד וגם בנעליים וכו'
אז אני מחפש רעיון על משהו שבאמת ישמח אותה ושלא תצטרך ללכת בימים האלו לחניות העמוסות שלא מוצאים שם שום דבר אלא רק אנשים ובלגן אחד גדול...........
תודה רבה!
שאלה אישית מאד.
תנסו להזכר במתנות שהיא קבלה במשך השנים ומה שימח אותה, ותלכו על הכיוון.
ולגבי זה שדוקא הבעל ישוטט בחנויות ויקנה,
לא שמעתי מעודי על רבנים שהקפידו והידרו במצוות מאד מאד והלכו הם ברגליהם לחטט בסטנדים של הבגדים או בערמות התכשיטים.

---
לא מזמן אמרה לי מישהי צעירה שבעלה קלט יום אחד שהיא אוהבת ונהנית מעצם התחנונים שלו שהיא תקנה, מאז הוא מתזכר את נושא המתנה פעם אחת ומקציב לה סכום יפה המתאים להם, ומוסיף בקריצה שהוא לא מתכונן לנדנד בנושא, כי היא כבר ילדה גדולה. וגם כי רחמנות עליו.
נעבאך. גם רוצה לתת וגם מתבחשש סביב הזנב שלו. (או של פרוג;))
מאז היא כבר מתכננת ויוזמת את הקניה מראש ולמשפחה חג שמח ועליז:)

שלמה רוזן

משתמש צעיר
הרבה כתבו פה שלא כ"כ משנה מה המתנה העיקר זה העטיפה והברכה
אז אולי על באמת כדאי לפתוח אשכול של מכתבים וברכות גם לימי הולדת וכו' כמובן רק לגברים
זה יקל על מאוד הרבה אנשים
ובאופן ספיציפי אני צריך לימים האלו ברכה ליום הולדת אם למישהו משהו מאוד יפה אני מאוד ישמח

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה לעשות רשימת מתנות וכשחושבים על איזה מתנה שרוצים (בכל תקציב) רושמים וכשרוצים אפשר לבחור מהרשימה מתנה בתקציב המתאים.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

malkykl

משתמש מקצוען
הרבה כתבו פה שלא כ"כ משנה מה המתנה העיקר זה העטיפה והברכה
אז אולי על באמת כדאי לפתוח אשכול של מכתבים וברכות גם לימי הולדת וכו' כמובן רק לגברים
זה יקל על מאוד הרבה אנשים
ובאופן ספיציפי אני צריך לימים האלו ברכה ליום הולדת אם למישהו משהו מאוד יפה אני מאוד ישמח
אישה צריכה מילים מהלב, לא ברכה נמלצת וחגיגית.
וקשה לי לחשוב על משהו שיותר יהרוס את השלום בית, מאשר שאישה תמצא את הברכה שבעלה כתב לה בפרוג... אפילו Chat GPT פחות גרוע מזה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה