התייעצות בשרי נעשה חידודין חידודין

חסד 053

משתמש פעיל
אחרי קריאת אשכולות כאן לגבי ריח רע מהרגליים,ניסתי את אחד הרעיונת שכתבו שם לשים גרביים סחוטים בחומץ ללילה אחד
שקמתי היום כל עור הכף רגל שלי נהייתה בהירה ומחודדת,לא נעים ואפילו קצת כואב,ידוע למישו מה עושים?,זה חלק מהתהליך?

תודה מראש

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
כל הלילה גרביים על הרגל עם חומץ???????:rolleyes:

"הגרביים המיוחדות נגד זיעה" -ואין יותר ריח רע. באחריות. 02-5371647
לגברים. לנשים אין לי פתרון.

חסד 053

משתמש פעיל
זה היה בפטנט רשום בהמודיע,אכן נהגתי בפזיזיות,יש דרך לתקן את הזנק?

חסד 053

משתמש פעיל
פתרון נפלא, למדתיו מ'פטנט רשום' (המודיע), בדוק ומנוסה, בתנאי שאינכם מפונקים: לטבול גרביים בחומץ וללבוש אותם על הרגליים למשך הלילה (עטופים בניילון, כמובן, לטובת כלי המיטה והפיג'מה). 3 לילות כאלה אמורים לפתור את הבעיה. אגב, בשביל למגר את הריח מספיק לילה אחד.

ant

משתמש פעיל
זה הגיוני שיעזור, אבל כל כמה זמן קצת לא הרבה וברצף, מה שגורם לגרוי של העור ותופעות לוואי...
לכאורה זה אמור לעבור לבד, רק מבחינת הצבע ייקח אולי יותר זמן, כי אחד הפטנטים עם חומץ זה להבהיר כתמים כהים....
אולי תנסה לשים אלוורה להרגיע את העור

אם הבנות :)

משתמש צעיר
מומלץ מאד לנסות דיאודורנט לרגליים של ד"ר שולז.
נמכר בארה"ב.
אפשר לנסות לבדוק אם ישנה אפשרות להשיג בארץ או להזמין מאמזון.
בהצלחה!

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
אבקת אונדציל.
לשים יסודי בין האצבעות ועל כל כף הרגל, לגרוב גרב שלא ירד החומר למשך הלילה.
חשוב מאוד לפזר יסודי גם בתוך הנעל, מתחת לספידה ובכל פינה, שכן הנעל הנגועה בפטריות ריח, תדביק מחדש את הרגל, וחוזר חלילה.
אחרי שהנעל מאובקת יסודי, לקשור בשקית ללילה.
טיפול של כמה דקות וכמה חודשים של שקט.
מנסיון רב!

תותים בלבן

משתמש פעיל
אני שמעתי לשים את כפות הרגליים בתוך קערה עם מים ואקונומיקה(!)
לא יודעת לכמה זמן, אולי רבע שעה
ויעלמו לכם הפטריות

תותים בלבן

משתמש פעיל
אבקת אונדציל.
לשים יסודי בין האצבעות ועל כל כף הרגל, לגרוב גרב שלא ירד החומר למשך הלילה.
חשוב מאוד לפזר יסודי גם בתוך הנעל, מתחת לספידה ובכל פינה, שכן הנעל הנגועה בפטריות ריח, תדביק מחדש את הרגל, וחוזר חלילה.
אחרי שהנעל מאובקת יסודי, לקשור בשקית ללילה.
טיפול של כמה דקות וכמה חודשים של שקט.
מנסיון רב!
אבקת אונדציל חסרה בשוק הרבה זמן
הרוקח אמר לי שיש כרגע רק משחה...

איפה השגתם?

דרור יקרא

משתמש פעיל
פתרון נפלא, למדתיו מ'פטנט רשום' (המודיע), בדוק ומנוסה, בתנאי שאינכם מפונקים: לטבול גרביים בחומץ וללבוש אותם על הרגליים למשך הלילה (עטופים בניילון, כמובן, לטובת כלי המיטה והפיג'מה). 3 לילות כאלה אמורים לפתור את הבעיה. אגב, בשביל למגר את הריח מספיק לילה אחד.
לפי מה שזוכר לי היה כתוב להשרות/להשפריץ לישון נשמע לי מוגזם
לי זה לא עזר
מה שכן עזר (העתקתי מאשכול אחר את מה שכתבתי שםhttps://www.prog.co.il/threads/עזרה-בדחיפות-פטריות-ברגליים.363135/page-5)
בלת"ק
ניסתי חומץ תפוחים ולא עזר ככ.
אחכ שמתי משהו דומה ללמסל ומעל קרם לחות בדגש על איכותי (אמרקאי) ועבר פלאים וזה אחרי כמה שנים של למסל וכו בלי קרם לחות (היה כתוב בפטנט רשום)
אבל יש אבל גמרתי עם פטריות בעור אבל התחיל לי בציפורנים יש למשהו עצה בשבילי ?????

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
גם משחת אונדציל זה טוב.
בכל מקרה הכי טוב לנסות להשיג אבקת אונדציל - הכי עוזר!!!
נסו בבית מרקחת פרטי.

פרידא

משתמש מקצוען
אחרי קריאת אשכולות כאן לגבי ריח רע מהרגליים,ניסתי את אחד הרעיונת שכתבו שם לשים גרביים סחוטים בחומץ ללילה אחד
שקמתי היום כל עור הכף רגל שלי נהייתה בהירה ומחודדת,לא נעים ואפילו קצת כואב,ידוע למישו מה עושים?,זה חלק מהתהליך?

תודה מראש
תשכח מהכל
זה הפתרון -

הבת שלי סבלה מאד- יותר נכון כולנו סבלנו!!
מורחים פעם בשבוע!! ממש מעט ויש שקט! שום ריח. שכחנו מהתופעה.

7126

משתמש פעיל
גם אני מצטרפת להמלצה על קרם רעננה,
מאז שגילנו נהיה שקט גם אצל הסובלים הכרוניים.
אני כן ממליצה להקפיד לפזר אבקת אונדציל או כל טלק אחר בנעליים.
ואל תתפתו לקנות את הספריי כי זה ממש לא הוכיח את עצמו אלאל להיפך.

ניתן להשיג את הקרם רק בסופר פארם, לא מצאנו בבית מרקחת רגיל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה