דרוש מידע בר של מי עדן

דותוש'

משתמש מקצוען
מי שיודע איך זה עובד
משלמים רק חודשית על הבקבוקים
או שצריך גם לשלם על מכשיר?
ואם כן מה העלות?
באתר שלהם רשום כאילו משלמים חודשית כ115₪ רק על הבקבוקים ולא מוזכר כלל עלות של מכשיר
אמשח לשמוע מיודעי דבר
תודה

קוביד

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מי שיודע איך זה עובד
ואם כן מה העלות?
באתר שלהם רשום כאילו משלמים חודשית כ115₪ רק על הבקבוקים ולא מוזכר כלל עלות של מכשיר
אמשח לשמוע מיודעי דבר
תודה
המכשיר נשאר שייך לחברה.

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כן
אין לי ברירה כי זה דירה שכורה ואין לי אפשרות לקדוח בשיש..
אנחנו עשינו מערכת טיהור ללא קדיחה, הברז היה בתוך הארון עם צינור ארוך,
דווקא היה מוצלח.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מנסיוני, חברה של רמאים.
אם תחליטי להפסיק את השירות לפני שימלאו 3 שנים - תצטרכו לשלם על המכשיר מחיר מלא.
התקשרה אליי נציגה של חברת מי עדן לבשר על 'מתנה ללידה': אני מקבלת את המכשיר במתנה לגמרי, ואני משלמת רק על המים.
בשיחה של לפחות 5 דקות, שבו שאלתי אותה מכל כיוון אפשרי על העלויות - היא לא אמרה אפילו פעם אחת את התנאי הזה. היא הדגישה שוב ושוב - זאת מתנה ללידה! חינם! לגמרי! [הייתי חשדנית מאוד]
תכל'ס, אחרי תקופה קצרה החלטנו להפסיק איתם, היות ולא אהבנו את טעם המים של מי עדן. והם חייבו אותנו במחיר מלא על המכשיר, בלי שום אפשרות לבטל. כמה שחזרנו על דברי הנציגה - אפס!
מאז, אני לא מתקרבת לחברה הזאת. לא מאמינה למילה שיוצאת להם מהפה.

דותוש'

משתמש מקצוען
אנחנו עשינו מערכת טיהור ללא קדיחה, הברז היה בתוך הארון עם צינור
לא יודעת מה זה מערכת טיהור
אני מעונינת בבר מים בשביל מים קרים/ חמים
פחות מעניין אותי הקטע של הבריא
ואין לי אפשרות להצמיד את המכשיר לברז
האופציה היחידה זה מי עדן??

אביטלוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לי יש חודשיים-עכשיו מבטלת
בשביל מים קרים זה מצויין
חמים- זה נחמד
אבל יש לך כמות מים מוגבלת ואם את צריכה נניח עכשיו מים לסיר פסטה, את לא תשתמשי בזה כי זה המון מים (חבל לבזבז;))
כשאני סגרתי איתם, הלכתי על מסלול עם מחיר טיפה יותר יקר, בתנאי שאין לי שום התחייבות..
בפועל- התקשרתי לבטל ואחרי חפירות של כמה ימים, למה? למה את מבטלת? הוציאו לי ת'מיץ
ביטלתי- אמרו שיבואו לאסוף את המכשיר בסוף החודש, ועל החודש הזה אני צריכה לשלם שכירות על המכשיר (אין לי בזה מים)
אה שכחתי, שרות זוועתי:mad:

איקס-עיגול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מי שיודע איך זה עובד
ואם כן מה העלות?
אמשח לשמוע מיודעי דבר
תודה
יש לי כבר הרבה שנים, מרוצה מאד, לא זכור לי שחייבו בעלות המתקן
נחמד שגם יש אפשרות להזמין כדים מהיום להיום
פעם חשבתי על מעבר לתמי 4 וכו' עקב הסרבול של החלפת הכדים אבל ירדתי מהר מהרעיון כשקראתי שהמכשירים האלה מושכים מקקים.

דותוש'

משתמש מקצוען
לי יש חודשיים-עכשיו מבטלת
בשביל מים קרים זה מצויין
חמים- זה נחמד
אבל יש לך כמות מים מוגבלת ואם את צריכה נניח עכשיו מים לסיר פסטה, את לא תשתמשי בזה כי זה המון מים (חבל לבזבז;))
כשאני סגרתי איתם, הלכתי על מסלול עם מחיר טיפה יותר יקר, בתנאי שאין לי שום התחייבות..
בפועל- התקשרתי לבטל ואחרי חפירות של כמה ימים, למה? למה את מבטלת? הוציאו לי ת'מיץ
ביטלתי- אמרו שיבואו לאסוף את המכשיר בסוף החודש, ועל החודש הזה אני צריכה לשלם שכירות על המכשיר (אין לי בזה מים)
אה שכחתי, שרות זוועתי:mad:
אני צריכה את זה לעסק ככה שזה מיועד רק לשתייה
מה זה אומר שכירות של המכשיר?

אביטלוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
במקום לקנות את המכשיר, את משלמת דמי שכירות של 65 ש"ח לחודש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה