דרוש מידע בר מתוקים לבר מצווה

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
תכיני מוס מרחף. אין לי תמונת תקריב של זה
זה הרעיון לקחת כוסית שוט גבוהה לשים פנינים בצבע מטאלי בתחתית
ואז לתקוע באמצע מטבע שוקולד שקונים בחנות למוצרי אפיה
על זה לזלף את המוס

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
אולי לא המקום הנכון, רק שראיתי כאן דברים מושקעים ולזאת התכונתי
אני צריכה מתכון לפרגן לחברה לבר, משו שנראה סטייליסטי ומושקע וכמובן פרווה
אין לי כח וזמן לנסות להרכיב לבד מתכון
אודה למי שתוכל לשתף
תעשי מוס מרחף בכוסית עם מטבע שוקולד

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
@חנה חיה יש לך תמונה של מוס מרחף
ואשמח למתכון
תכיני מוס מרחף. אין לי תמונת תקריב של זה
זה הרעיון לקחת כוסית שוט גבוהה לשים פנינים בצבע מטאלי בתחתית
ואז לתקוע באמצע מטבע שוקולד שקונים בחנות למוצרי אפיה
על זה לזלף את המוס
כל מוס שוקולד יכול לבוא בטוב

פלמינגו.

משתמש מקצוען
@פרסום קולע ממליצה לך באופן אישי על @שביס - שבי הרצל מעצבת בארים ברמה גבוהה ובמחירים סבירים 0527149083
IMG-20230416-WA0018.jpg

קבצים מצורפים

• Screenshot_2023-04-13-16-02-40-563.jpeg
    Screenshot_2023-04-13-16-02-40-563.jpeg
    KB 689.2 · צפיות: 117

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה