כללי ברכת כלה

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
זה בכלל לא מתעגל לך, עם הכלי הזה?

קבצים מצורפים

• 650.jpg
    KB 59.5 · צפיות: 11

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י ונתנו10;114129:
שתבין אותי:
ומודה ועוזב ירוחם.
ב-JPG המקורי יש פרופיל צבע שלא מוצג בצבעים הנכונים בפיירפוקס וב-ACDSee.
את ההמרה עשיתי ב-ACDSEE, והצבעים יצאו תואמים ל'מקור' שהפיירפוקס הציג לי.

פתחתי עכשיו את הספארי וראיתי שצדקתם. אבקש את סליחתכם.

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
סלחנו כדבריך
רות העלים מידי מסודרים בכוונה?

זו אניאני

משתמש פעיל
האמת שבמחשבה שניה - היתי שמה פרחים שהצבע שלהם שונה קצת מן הסגול - אולי סוג של וורוד - (לא בייבי).

רות

משתמש רשום
נכתב ע"י מעיינות21;114143:
סלחנו כדבריך
רות העלים מידי מסודרים בכוונה?

בטח!

אין לי שיגעון בעבודה!!
המורֶה שלי ללימודי גרפיקה היה אומר לי קצת "להתשגע" בעבודות שלי ולא לעשות עבודות סולידיות.
כמה שאנסה להשתגע אני לא אוהַב את את העבודה.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הצלחת לעגל בפוטושופ בגלל שהמילים היו עם אפקט. הפתרון הוא לכתוב ללא אפשט ולעגל כרצונך, להפוך לשכבה רגילה (הכוונה לא שכבת מלל) ואז לעשות את האפקטים.

ולעצם העבודה: נראה לי שעיגול יתאים יותר מאליפסה במקרה הזה. תנסי לגזור פרחים באותם גוונים (מותר שיהיו גם גוונים שונים או כהים יותר) ולשים בלמעלה ובלמטה של העיגול (שיסתירו את הקו של העיגול) וכך זה נותן מסגרת רכה ומעוצבת יותר. הייתי גם מוותרת על העמסת האפקטים ומשנה גופן. בהצלחה ומזל טוב!

רות

משתמש רשום
נכתב ע"י ונתנו10;114141:
זה בכלל לא מתעגל לך, עם הכלי הזה?

ניסיתי. ומה שקורה- הכתב משתנה והעיגול שאני רוצה לעשות לא עושה זאת בצורה יפה בכלל. יכול להיות וזה באמת באג.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
את משחקת עם הערכים בכלי העיגול? תנסי לעשות את הערך 30- כדי להשיג את העיגול שאת רוצה.
ומקסימום אם לא הולך, בשביל זה אין לנו רק תוכנה אחת: תכנסי לקורל, פריהנד או אילוסטריטור, תעשי בשתי שניות את העיגול שאת צריכה, תסגרי כקובץ EPS ותביאי לפוטושופ שם תשחקי עם הצבע והאפקטים כאוות נפשך...
בהצלחה.

גר_צדק

משתמש צעיר
העבודה יפה מאד, אך חסר קצת מקוריות.

תנסי לשנות פונט, אולי לשחק עם עיטורים ולא עלים משורטטים.
בהצלחה!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
רות, יכול להיות שכבר נתת לו איזשהו אפקט עם הכלי המעגל WARP.
ולכן לפעמים זה עושה בעיות.
(אני עושה בדרך כל עוד שכבה - ריקה, בלי כלום - וממזג ביניהם, ואז מנסה להחל שוב אפקט)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה