פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@פרוגניסטית, אני יכולה לעזור אותך.
רק בואי תפרטי לי:
מה את רוצה שיהיה כתוב בשיר?
מה התוכן שלו?
על מה את רוצה לפרט?
איזה דברים את רוצה להדגיש? עליו? עליכם?
על הביחד? על הגיל?
לפני ברכה יפה ומחורזת, צריך לדעת מה רוצים להעביר.
אני אוכל בעז"ה לחרוז, אחרי שאדע את מה...
היי תודה לך נשמה!
אז ככה:
ברכה לרגל יום הולדת 21
זה יום הולדת ראשון מהחתונה
רוצה כמובן להכניס את כל הברכות שבעולם
על הביחד המיוחד אם יש משהו שאפשר לקשר לגיל אז אולי גם אבל לא חובה
בנוסף אנחנו כרגע בתקופת הריון ב"ה לא קלה ואני כן רוצה להכניס משהו על הכח והעוצמה שלו בכל התקופה...
לא חובה אבל אשמח...
יש מצב?

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

AUVI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
בסדר גמור.
ככה מלייקים:
ללייק.png

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

אמינות

משתמש חדש
אשמח לעזרה בכתיבת ברכה למורה פרטית לסוף שנה
חיפשתי ולא מצאתי , זכור לי שהיה באשכול
תודה רבה

AUVI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
@אמינות, היה. אני כתבתי.
זה נכתב אז לפי בקשות ספציפיות, אבל אולי יתאים לך או שתערכי שיפוצים.
אעלה אותה בקרוב .

AUVI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
@אמינות
למורה הפרטית שיודעת לפרוט
הסברים
לפרוטות קטנטנות

בשקידה והשקעה נותנת לי לנבוט
עם כלים
חוצה הרים וגבעות

בהשקעה וחשיבה על כל פרט
מעניקה
אפשרות לקלוט

מעריכים מאוד על נתינה, לא מעט
בלי הפסקה
ממשיכה להעלות

מעריכים, והמון תודות!

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
@AUVI וכל המוכשרות שכאן-
אשמח בדחיפות לברכה לתלמידה (נכה) שנפרדת
המתנה היא מגן לפלאפון עם מחזיק שולחני לפלאפון
עם רעיון של הדרך שהיא עושה, כח הרצון , ותפילה שתמיד ה' יגן עחליה או משהו בסגנון.
תודה רבה!!

פנינה ב

משתמש חדש
יש מצב לברכה לבר מצווה
להורים ולא לילד
הוא הבן הגדול וההתרגשות בשיא!!

חגיתי

משתמש מקצוען
אני צריכה דחוף ברכה קצרה אבל חמודה לגננת צהרון של בנים
לא יותר מדי עם מילים גבוהות ולא ארוך

אורח(ת)בעולם

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ברכה לאדם שקיבל תפקיד מנהל בית ספר
מזל טוב על התפקיד החדש שלך כמנהל בית הספר! אני בטוח שתצליח להביא לשם את המון ידע, יכולת ניהולית והשראה. אני מאחל/ת לך הצלחה רבה בתפקיד החשוב הזה, ושתוכל להשפיע ולתרום לצמיחה ולפיתוח התלמידים שלך. תהיה לך המון סבלנות, חכמה ואהבה לעבודה שלך. בהצלחה!

צאט ג׳י פי טי

אורח(ת)בעולם

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני צריכה דחוף ברכה קצרה אבל חמודה לגננת צהרון של בנים
לא יותר מדי עם מילים גבוהות ולא ארוך
תודה על כל הזמן והאהבה שאת מעניקה לילדים שלנו בגן. את גננת מדהימה ואנחנו מודים לך על הטיפוח והדאגה המיוחדת שאת נותנת להם. תמיד תהיי מוקפת בשמחה והצלחה!

צדיקה נסתרת

משתמש פעיל
אפשר לקבל נוסח ברכה גם אצל רובי:

מורה יקר \ ה, כששנת הלימודים מתקרבת לסיומה, רצינו לקחת רגע להביע את תודתנו הלבבית על המסירות, התשוקה והמחויבות הבלתי מעורערת שלך לחינוך שלנו. היית מקור מדהים של השראה, הדרכה ותמיכה לאורך המסע הזה. המאמצים הבלתי נלאים שלך ביצירת סביבת למידה מטפחת ומרתקת השפיעו עמוקות על חיינו. אתגרת אותנו לחשוב בביקורתיות, עודדת אותנו לחקור את הסקרנות שלנו והעצמת אותנו להגיע לחלומות שלנו. מעבר לכיתה, היית מנטור, מודל לחיקוי וחבר. האדיבות, הסבלנות וההבנה שלך עזרו לנו לנווט הן באתגרים אקדמיים והן במאבקים אישיים. האמונה שלך בפוטנציאל שלנו נטעה בנו את הביטחון להתגבר על מכשולים ולשאוף למצוינות. אנו אסירי תודה על אינספור השעות שהשקעת בהכנת שיעורים, ציון מטלות ומתן משוב בעל ערך. המסירות שלך לצמיחתנו ולהצלחתנו לא נעלמה מעיניהם, ואנו באמת אסירי תודה על המחויבות הבלתי מעורערת שלך לחינוך שלנו. בעודנו נפרדים משנת הלימודים הזו, אנו רוצים שתדע שהשפעת נצחית על חיינו. התשוקה שלך ללמד, היכולת שלך לעורר השראה, והאכפתיות האמיתית שלך לכל אחד מאיתנו תישמר לנצח. תודה לך, מורה יקר, על היותך מחנך יוצא דופן. אנו מאחלים לכם חופשה ראויה וקיץ מלא בשמחה, רגיעה והתחדשות. אנו מצפים להזדמנות להמשיך ללמוד ממך בעתיד. בהערכה עמוקה ביותר,

אחר כך ביקשתי למורה נקבה אז הוא נתן:

גב' היקרה [שם המשפחה של המורה], כששנת הלימודים מגיעה לסיומה, רצינו לקחת רגע להביע את הערכתנו הלבבית על המסירות, התשוקה והמחויבות הבלתי מעורערת שלך לחינוך שלנו. ההשפעה שלך על חיינו הייתה בלתי ניתנת למדידה, ואנחנו באמת אסירי תודה על המורה המדהים שאתה. לאורך המסע האקדמי הזה, יצרת סביבת למידה מטפחת ומעוררת השראה שעודדה אותנו לשגשג. ההתלהבות, המומחיות ושיטות הלימוד החדשניות שלך הציתו את הסקרנות שלנו ועזרו לנו לפתח אהבה ללמידה. מעבר לכיתה, היית מנטור, מודל לחיקוי ומקור לתמיכה בלתי מעורערת. האדיבות, הסבלנות והאכפתיות האמיתית שלך לכל אחד מאיתנו עשו שינוי משמעותי בחיינו. לא רק לימדת אותנו שיעורים אקדמיים יקרי ערך אלא גם הענקת כישורי חיים חשובים והכנסת בנו תחושת ביטחון וחוסן. המאמצים הבלתי נלאים שלך בהכנת שיעורים מרתקים, מתן משוב מלא תובנות והקפדה על המאמץ הנוסף כדי להבטיח שהצלחתנו לא נעלמו מעיניהם. המסירות שלך לצמיחה ולרווחה שלנו השפיעה באופן מתמשך, ואנו ברי מזל גדול שקיבלנו אותך כמורה שלנו. בעודנו נפרדים משנת הלימודים הזו, אנו רוצים שתדע שהשפעתך תישאר איתנו לנצח. התשוקה שלך להוראה, היכולת שלך לעורר השראה והאמונה הבלתי מעורערת שלך בפוטנציאל שלנו עיצבו אותנו לאינדיבידואלים שאנחנו היום. אנו מקווים שתיקחו את ההפסקה הראויה הזו כדי לנוח, להיטען מחדש וליהנות מחודשי הקיץ. הרווחת את זה, ואנו מצפים להזדמנות להמשיך ללמוד ממך בעתיד. תודה לך, גב' היקרה [שם משפחתה של המורה], על היותך מחנכת יוצאת דופן. המסירות, החמלה והמחויבות שלך לחינוך שלנו עשו שינוי עמוק בחיינו. בהכרת תודה עמוקה,

נערך לאחרונה ב:

שוז

משתמש פעיל
מחפשת ברכה לגננת(בחורה) לסוף שנה מכל האמהות
(התחילה עם הילדים לפני חלאקה ועם טיטולים)
אשמח מאוד בהקדם!!

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
@AUVI חייבת דחוף בבקשה ברכה להורים מגננת משלימה
גן בנים שנה ראשונה (גילאי 4)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה