ניק 9162

משתמש רשום
יש למישהיא ברכה לחתונה? הכיתה שלנו עושה פלקט למנהלת של הסמינר לכבוד נישאוי בנה..

miriamma

משתמש צעיר
אולי מישהו יכול לעזור לי בברכה למחלים שעבר תאונת דרכים למסיבת הודיה... דחוף לי להיום!

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש למישהו ברכה לחברה שעוברת מבחן במיסים?
דחוף!
תודה מראש!!

מגיבים

משתמש חדש
אפשר ברכה לבר מצווה - חסידי
(עדיף משהו ברמה, נכד של אדמו"ר, בכל מקרה כל ברכה תתקבל בברכה, אעשה את השינויים הנדרשים...)

הצפונית והדרומית

משתמש צעיר

מגיבים

משתמש חדש
כתבתי ברכה לבד,
דווקא יצא יפה,
אם זה עדיין רלוונטי: RB0527602469 שטרודל גי'מל...

YO YO

משתמש חדש
היי, יש למישהו ברכה לחתן ליום הולדת 30?
דחוף מאודד
אשמח לעזרה..

דקה 99

משתמש רשום
אולי מישהו יכול להעלות ברכה לפינוק שנשלח לבחור ישיבה גדולה לכבוד טו בשבט
מהקהילה /איגוד בני הישיבות וכדו'

אתי לי

משתמש חדש
היי
למישהי יש ברכה/רעיון למתנה משהו קטן
לצוות מורות בבית ספר מהמנהלת ביום חלוקת תעודות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה