ברזל לתינוקות

האם יש ברזל לתינוקות עם טעם טעים לתינוקות?
הבן שלי בן 4.5 חודשים ממש לא אוהב את הברזל, אני מביאה לו של סופהרב והוא מנסה לפלוט את זה החוצה.

וכן איך אתם מביאות לילדים את הברזל,? זה מלכלך מאוד, במיוחד שהוא פולט את זה...

HBE

משתמש רשום
אני נתתי של טיפטיפות (כצט)והבנות שלי אהבו ממש
כשאת נותנת לו שימי סינר ותשאירי אותו לכחצי שעה(עד שיפלוט...)
אפשר גם דרך פטמה של בקבוק ואז זה נכנס ממש לתוך הפה

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש סירופ שהוא נוזל שקוף,
נותנים מזה יותר והוא לא מלכלך,
לבן שלי הרופא אמר לתת 2.5CC
תלוי במשקל של הילד.

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מעולם לא הבנתי איך זה נח באמבטיה, כשביד אחת אני מחזיקה את התינוקת, וביד השניה אמורה לפתוח בקבוקון ברזל, ולשפוך ממנו לכפית, ולהביא אותה לתוך הפה הקטן בשלמות...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מעולם לא הבנתי איך זה נח באמבטיה, כשביד אחת אני מחזיקה את התינוקת, וביד השניה אמורה לפתוח בקבוקון ברזל, ולשפוך ממנו לכפית, ולהביא אותה לתוך הפה הקטן בשלמות...
מכינים במזרק לפני האמבטיה
שמים את התינוק על כרית/מושב אמבטיה
אחד מביא ואחד מחזיק את התינוק
ובטח יש עוד כמה דרכים :)

100 אחוז

משתמש פעיל
אני מביאה באמפטיה ישירות מהבקבוקון ואני לא בלחץ שישפך קצת לצדדים...
ממילא שוטפים אח"כ...
לא כפית ולא מזרק וכו'.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למה ישר לגרון?
שחלילה ישתנק?

הכלל אומר להביא במזרק לצידי הפה והילד ישלוט בבליעה
כשמביאים בצידי הפה זה הולך ישר לגרון. (אניוואי, ככה לימדו אותנו בבי"ח להביא תרופות)

שניונת

משתמש פעיל
יש לקנות בחנות תינוקות מושב לאמבטיה,
את לא צריכה להחזיק את התינוק הידיים פנוית

תותים בלבן

משתמש פעיל
איך אפשר לתת ברזל לתינוק שכבר אוכל מוצקים?
הודו אדום , בשר וכבד מכילים הרבה ברזל (וכן החלקים של העוף שקרובים לעצם שטבעם נוטה לצבע החום)
תטחני לו בתוך הירקות, תשלבי ירקות ירוקים בשפע
ואת יכולה להמשיך לתת לו טיפות ברזל
זה אף פעם לא יהיה מיותר..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה