עיצוב ברזים לאמבטיה מזהב. בעייתי?

דיברתי עם חבר שסיים לבנות לא מזמן
ביקשתי ממנו שיגיד לי, איזה טעויות הוא עשה במהלך הבניה, כדי שאני לא אחזור עליהם...
אחד מהדברים הוא אמר לי: אל תעשה את האביזרי אמבטיה בזהב!!! כי בזהב יש הרבה גוונים, הברז בכיור יצא לי צבע אחד, הלחצן של השירותים צבע אחר, והפס של המקלחון זה צבע זהב נוסף וכו וכו
מה אומרים המומחים דכאן?

ציפי טינקלרויט

בית פרקטי לחיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
זה נכון
אפשר להתגבר על זה, להזמין את הכל מספק אחד.
גם שזה מאותו ספק זה יכול להיות שונה,
בגלל שזה צבע בתנור כל אביזר יכול להיות מעט יותר כהה או בהיר,
לפעמים רק חדי עין יראו, ולפעמים יותר.

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני קניתי ברזים של חמת וזה אותו גוון בדיוק
מה שכן, אחרי שנתיים המוט של הדוש יצר חלודה על הקרמיקה ואין להם אחריות, אז קחו בחשבון...

Y.V. אדריכלות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
צריך לבחור את כל האביזרים ביחד, או לקחת אחד מהם לבחירה, אחרת באמת יכול לצאת בלגן

שרי די

משתמש רשום
אני קניתי ברזים של חמת וזה אותו גוון בדיוק
מה שכן, אחרי שנתיים המוט של הדוש יצר חלודה על הקרמיקה ואין להם אחריות, אז קחו בחשבון...
לנו יש בבית של חמת גם והיה לזה כמו אבנית (הגיוני שיקרה מהמגע עם המים) וניקיתי עם אקונומיקה וזה נהיה עם חלודה ולדודה שלי זה קרה גם בלי שניקתה עם אקונומיקה, כדי לקחת את זה בחשבון או לברר טוב טוב לפני עם אנשים שעשו זהב וזה לא קרה להם ולקנות את החברה שלהם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה