כללי ברושור של 4 כנפיים מתקפל וזו הכנף הראשית

shaulm

משתמש חדש
זה לא משנה סוג השוקולד
זה נראה פרסום לנעליים.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מזכיר לי סיפור. שממנו התחיל כל התסבוכת הזאת.

פעם היה אומן מדהים שהיה יוצר דברים שנראו אמיתיים לחלוטין בכפרו הקטן יום אחד עבר שם איש וכ"כ התפעל מהיצירות עד שהחליט שחייב להעלות יצירות לעיר הגדולה ולהראותם לעין כל.
הוא עבר בין כל המוצגים עד שראה סוס שהיה נראה כאילו הוא אמיתי ללא שום פיקשוש ולו הקטן ביותר.
הוא שכר משלוחנים זהירים והופ כל השלוחה בדרך אל העיר הגדולה כולו מתרגש מהתגובות של כל האנשים שהולכים לצפות במוצג.
הוא מעמיד במרכז השוק בדחילו ורחימו את הסוס וממתין שאנשים יגיבו.
עברה שעה עברה שעתיים ונאדה שום דבר לא קורה אנשים חולפים שם ללא שימת לב ואינם מעיפים מבט.
האיש לא הבין איך זה יכול להיות?
הוא קרא לחבירו החכם והוא אמר לו קח את הסוס תחתוך אותו לשתי חצאים ואז תשים אותו במרכז השוק.
הוא הסתכל על חבירו בתמהון השתגעת?! להרוס כזה מוצג?
חבירו ענה לו הסוס כ"כ אמיתי עד שאף אחד לא שם לב הרי הוא רואה מאה סוסים בכל יום מה יש להתרגש. ברגע שתיצור משהו בלתי הגיוני הם יבינו שהסוס אינו אמיתי אפי' שנראה כן ורק אז יבינו את עוצמתה של היצירה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נעמה את גאונה!
אציע ללקוח

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מכירה את הסיפור. סיפור יפה.

נכתב ע"י park;696556:
מזכיר לי סיפור. שממנו התחיל כל התסבוכת הזאת.

פעם היה אומן מדהים שהיה יוצר דברים שנראו אמיתיים לחלוטין בכפרו הקטן יום אחד עבר שם איש וכ"כ התפעל מהיצירות עד שהחליט שחייב להעלות יצירות לעיר הגדולה ולהראותם לעין כל.
הוא עבר בין כל המוצגים עד שראה סוס שהיה נראה כאילו הוא אמיתי ללא שום פיקשוש ולו הקטן ביותר.
הוא שכר משלוחנים זהירים והופ כל השלוחה בדרך אל העיר הגדולה כולו מתרגש מהתגובות של כל האנשים שהולכים לצפות במוצג.
הוא מעמיד במרכז השוק בדחילו ורחימו את הסוס וממתין שאנשים יגיבו.
עברה שעה עברה שעתיים ונאדה שום דבר לא קורה אנשים חולפים שם ללא שימת לב ואינם מעיפים מבט.
האיש לא הבין איך זה יכול להיות?
הוא קרא לחבירו החכם והוא אמר לו קח את הסוס תחתוך אותו לשתי חצאים ואז תשים אותו במרכז השוק.
הוא הסתכל על חבירו בתמהון השתגעת?! להרוס כזה מוצג?
חבירו ענה לו הסוס כ"כ אמיתי עד שאף אחד לא שם לב הרי הוא רואה מאה סוסים בכל יום מה יש להתרגש. ברגע שתיצור משהו בלתי הגיוני הם יבינו שהסוס אינו אמיתי אפי' שנראה כן ורק אז יבינו את עוצמתה של היצירה.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י naamah;696551:
אולי אפשר לקחת דווקא את העובדה שזה לא נראה משוקולד לכיוון של קופי כזה:

Can you believe it is made of chocolate?
In Simcha's Chocolate we can make any of your dreams come true... by excellent chocolate...
הרעיון הזה מקסים לסדרת מודעות לדעתי.
נראה לי שבפרוספקט יהיה עדיף לכתוב משהו יותר כללי ומזמין לראות את מה שיש בפנים, אולי:
"לא תאמין מה אנחנו יכולים ליצור משוקולד..."

(התגובה מופנית לנעמה לצורך דיון מקצועי)

sarilu

משתמש חדש
הרקע מאד יפה,
כדאי לדעתי להוריד את הנעליים מהשוקולד עליו הן עומדות ולהעמיד אותן על קופסת המתנה
"לשבור" חתיכה מהנעל מכיוון העקב,
והחתיכה השבורה תהיה מונחת על הרקע ליד המתנה עם פרורים לידה.
לכתוב בתוך הנעל בקטן כמו ששרית אמרה: " 60% מוצקי שוקולד... או משהו כזה..."

ולהוסיף מתחת ללוגו באנגלית כמובן:" זה רק שוקולד"

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
עבודה יפה מאוד!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י sarilu;696619:
הרקע מאד יפה,
כדאי לדעתי להוריד את הנעליים מהשוקולד עליו הן עומדות ולהעמיד אותן על קופסת המתנה
"לשבור" חתיכה מהנעל מכיוון העקב,
והחתיכה השבורה תהיה מונחת על הרקע ליד המתנה עם פרורים לידה.
לכתוב בתוך הנעל בקטן כמו ששרית אמרה: " 60% מוצקי שוקולד... או משהו כזה..."

ולהוסיף מתחת ללוגו באנגלית כמובן:" זה רק שוקולד"

תודה רבה, אבל לא נראה לי שהלקוח יסכים שאשבור לו את הנעליים.
אני חושבת שהרעיון של נעמה הכי מתאים ואציע אותו ללקוח ונראה מה הוא יחליט.
בסה"כ הלקוח דווקא מאד אהב את הכנף הזו.
יש לי עוד 3 להכין לו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה