ברור דחוף, פאות של יפי קמינר

אשמורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום לכולן,

הזמנתי פאה של יפי קמינר מאחת הפאניות פה בב"ב,
שלושה שבועות אחרי ההזמנה, פגשתי משהי שאמרה לי:
פאות של יפי קמינר, מזמינים ישירות ממנה! לא משום פאנית!
מכל מיני סיבות.. והרעיון הכולל,
שרק ממנה זה באמת איכותי.
בעוד שכשנקנה מפאנית, המחיר גבוה והאיכות לא משהו.

האם יש לדברים שחר?
השקעתי ממיטב כספי ואין לי כח ליפול שוב..

אודה מאוד לכל בדל מידע!

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
דווקא אני מכירה אחת שעובדת אצל בריינדי בעצמה, ולמרות זאת שלחה את האחיות הירושלמיות לעשות אצל פאנית מבני ברק פאה של בריינדי.
כנראה, שזה כן יותר טוב, ומקבלים שירות מוצלח יותר...

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אחותי קנתה 2 פאות שלה דרך פאנית מוכרת - מרוצה עד השמים.
כנ"ל אימי.
כנ"ל עוד כמה שאני מכירה -כולם קנו דרך אותה פאנית מוכרת בירושלים. אבל שמעתי מאחת העובדות הותיקות אצל יפי, שבישבל הפאנית הזו היא עושה הכל שיהיו מרוצים למה אחרת היא לא עוזבת אותה.
אז אני לא יודעת מה להגיד לך. אבל אם היא פאנית טובה ומוכרת עם אחריות לדעתי אין מה לדאוג!

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא יודעת לגבי יפי, לי יש של בריינדי, אבל היא ידועה כפאנית הגונה, ואין כל כך הגיון בדיבורים האלה. אם הלכת לפאנית שאת סומכת עליה, לדעתי היא יכולה להשיג לך תוצאות טובות יותר.
שמתי לב לזה בפאות שלי- אני לא טיפוס שישגע את הפאנית על כל הפרטים עד שאהיה מרוצה, אין לי כח לזה. אבל הפאנית שלי עובדת עם בריינדי קבוע, היא יודעת שמדובר באחת לא פרייארית ושמטבע הדברים, מבינה היטב באיכות של שיער וטיב העבודה, ולכן מוכרת לה פאות בהתאם. כשהפאות שלי הגיעו, הפאנית שלי היתה זו שהחליטה שמשהו לא מספיק טוב לטעמה (כבר לא זוכרת מה זה היה) , החזירה וכו' עד שהכל היה מושלם.
אני מסיקה מהמקרה שלי על הכלל, לכן זה לא בהכרח נכון, אבל תחשבי על זה- אם את סומכת על הפאנית שדרכה קנית, ויפי ידועה באמינות שלה, ממש לא הייתי נרדפת על ידי מחשבות כאלה.

(יש טיפוסים שחושבים שמנסים לעבוד עליהם ולסדר אותם כל הזמן, אני מעלה במחשבתי כמה אנשים שאני מכירה שבחיים לא היו קונים דרך פאנית אחרת מרב מחשבות כאלו. אבל קחי בחשבון את הנקודות שאמרתי- לדעתי יש בכך יתרון).

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ברור שעדיף לא ישיר
כך הפאנית היא זאת שמתווכת ומבינה

PUSH

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
פאה

אתן מבלבלות פה לגמרי יש בריינדי קמינר ויש יפי קמינר נראה לי שהיא התכוונה ליפי
על בריינד אני שמעתי שאת השער המוצלח ביותר היא מוכרת אצלה ואת המוצלח פחות היא שולחת לאחרות.

אשמורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י rachelna;1964181:
אתן מבלבלות פה לגמרי יש בריינדי קמינר ויש יפי קמינר נראה לי שהיא התכוונה ליפי
על בריינד אני שמעתי שאת השער המוצלח ביותר היא מוכרת אצלה ואת המוצלח פחות היא שולחת לאחרות.

תודה,
אני אכן דיברתי על הפאות של יפי.
שמעת אולי משהו דומה עליה?

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אשמורת;1964326:
תודה,
אני אכן דיברתי על הפאות של יפי.
שמעת אולי משהו דומה עליה?

אוף, נו באמת.
אל תאמיני לשטויות האלה.
יש לי פאות יפיפיות של בריינדי, שגם כשהן לא חפופות מלא זמן אנשים המומים מהשיער שלהן. אז תגידי שהיא שומרת את השיער היפה לעצמה? שמועות של מפוחדים, כמו שציינתי למעלה. אין הגיון בהתנהגות כזו. למה פאה שעוברת יד של עוד פאנית מקצועית יכולה להיות פחות טובה? הרי לא מדובר בלקוחה לא-פאנית שאפשר לקוות חזק שלא תבחין באיכות הנמוכה.

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
דווקא אצל יפי קמינר אני ממליצה בחום להזמין דרך פאנית שאת סומכת עליה ולא ישירות ממנה.

אם את לא איזה סלב או אושיה מפורסמת, השירות אצלה הוא מתחת לכל ביקורת בפעמים רבות שנתקלתי ונשים בסופו של דבר מאוכזבות מאד.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י ELFISH;1965062:
דווקא אצל יפי קמינר אני ממליצה בחום להזמין דרך פאנית שאת סומכת עליה ולא ישירות ממנה.

אם את לא איזה סלב או אושיה מפורסמת, השירות אצלה הוא מתחת לכל ביקורת בפעמים רבות שנתקלתי ונשים בסופו של דבר מאוכזבות מאד.

מסכימה עם כל מילה לאו דוקא לגבי יפי אלא אצל כל יצרנית פאות (בד''כ הגדולות)
תקבלי שירות יותר טוב עם פאנית מתווכת שתעשה לך את העבודה. את הפאנית הן צריכות אותך שקונה פעם ב פיאה הן לא כ''כ צריכות. עצוב אבל זו המציאות!

בלון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני דווקא הזמנתי פאה ישירות מהיצרנית,
אצל יהודית רוטלוי,
ואין לי פשוט מילים על השרות.
משהו נדיר ומיוחד.
עושה הכל שתייהי מרוצה,
גם תיקונים יקרים אחרי יותר משנה.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יהודית מדהימה.

pink

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ELFISH;1965062:

גם הפאניות לא תמיד מצליחות לעזור
שרות מתחת לכל ביקורת.
ברגע ששמת כסף אף אחד לא מסתכל עליך.... מנסיון מר במשפחה.
אם הצלחת יש לך פאה מדהימה אם לא אכלת אותה לגמרי.

בתוכנית-מרחב אונליין

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
השירות שם עלה מאד.
אני מכירה משהי מקרוב שהזמינה דגם מסוים מיפי, ובסוף לא אהבה,
ויפי בנתה לה 3 פעמים פאה לפי בקשתה עד שהיתה מרוצה, והציעה לה גם החזר כסף מלא אם לא תאהב את התוצר

שטותניקית

משתמש חדש
אז אנה מכן תעשו חסד ומהניסיון שלכם המר והטוב תרשמו לי איפה כדאי לקנות
ואיפה לא - באישי כמובן
כדי שלא אפול גם אני בפח הזה...

שטותניקית

משתמש חדש
שלום לכולן,

הזמנתי פאה של יפי קמינר מאחת הפאניות פה בב"ב,
שלושה שבועות אחרי ההזמנה, פגשתי משהי שאמרה לי:
פאות של יפי קמינר, מזמינים ישירות ממנה! לא משום פאנית!
מכל מיני סיבות.. והרעיון הכולל,
שרק ממנה זה באמת איכותי.
בעוד שכשנקנה מפאנית, המחיר גבוה והאיכות לא משהו.

האם יש לדברים שחר?
השקעתי ממיטב כספי ואין לי כח ליפול שוב..

אודה מאוד לכל בדל מידע!
אשמורת בואי תספרי לנו מה עשית בסוף?? והאם היית מרוצה

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נחניאל, אולי במקום להקפיץ אשכולות עתיקים בנושא פאות, פשוט תפתחי אשכול חדש עם כל השאלות שמטרידות אותך?
זה מאד לא נח שמקפיצים אשכולות ישנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה