חומרים בקשת עזרה בבחירת ריצוף. אתם מרוצים? יצא יפה? נשמח להמלצות

מקסיקני

משתמש פעיל
שלום וברכה
1676575239151.jpeg

תוכלי לזהות את האריח הזה?
אשמח לדעת מה המחיר שלה למטר

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים

gs

משתמש פעיל
ריצפנו לפני שנה את כל הבית - המראה מהמם, אבל מאד מהר מתלכלך, אמנם אחרי טאטוא טוב למשל בשבת נראה בסדר, גם הברק פה ושם כבר לא ממש, עוד מאז השיפוץ שהקבלן לא מספיק שמר.
אני מנקה רק עם מים ומטלית עדינה ללא חומרי ניקוי וללא שפשוף, זו עבודה בהחלט, לבית עם ילדים לא הייתי ממליצה (אצלינו ברוך ד' הם כבר רק בשבת או בבין הזמנים...)

אני בודק

משתמש מקצוען
ריצפנו לפני שנה את כל הבית - המראה מהמם, אבל מאד מהר מתלכלך, אמנם אחרי טאטוא טוב למשל בשבת נראה בסדר, גם הברק פה ושם כבר לא ממש, עוד מאז השיפוץ שהקבלן לא מספיק שמר.
אני מנקה רק עם מים ומטלית עדינה ללא חומרי ניקוי וללא שפשוף, זו עבודה בהחלט, לבית עם ילדים לא הייתי ממליצה (אצלינו ברוך ד' הם כבר רק בשבת או בבין הזמנים...)
על איזו תמונת ריצוף כתבת את זה?

שירי :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קניתי לפני שלושה חודשים בערך ריצוף מבריק 60/120 ב ג.ג.א קרמיקה באשדוד
הריצוף הכי יפה שנתקלתי בו בתקופה האחרונה
והוא יושב על הרצפה מהמם, כמו תלת מימד.
ומחיר מעולה!
אשמח לשלוח תמונה למי שמתלבט

קקטוסה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה מט משי בתמונה ולא מבריק.
אצלנו בדירה מרוצף כבר שנה וחצי, אף פעם לא שטפו, כן היה הרבה לכלוך בדירה של בניה וכד' ועדיין רואים את היופי של הרצפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה