בקשת עזרה | אינטרנט כשר

• פותח הנושא more
  • פורסם בתאריך

more

משתמש חדש
אני מעוניינת לעבור לאינטרנט כשר. שמעתי על כל מיני חברות יש טובים יותר ופחות. אשמח מאוד אם מי מכם יוכל לעזור לי מתוך נסיון לדעת דרך איזו חברה מומלץ להתחבר לאינטרנט כשר באופן שלא יגרמו לי תקלות שונות, נפילות וכדו' וכן שתיהיה לי אפשרות גישה גם לאתרים של תמונות.
מחכה לעזרתכם.
תודה מראש.

אפריל

משתמש רשום
בס"ד
אני התחברתי לרימון. סה"כ אני מרוצה כי יש להם חסימה טובה (ידנית אגב) וגם אפשרות לשנות את רמת החסימה אבל זה גם חוסם המון תמונות ורק בדרגה הנמוכה אפשר לעשות חיפוש תמונות בגוגל ולקבל מבחר דל יחסית של תוצאות,אבל מה לעשות זה שווה את שמירת העיניים של בעלי. הבנתי שלבזק בינלאומי יש תוכנית מורשת -חסימה מלאכותית- צריך לבדוק איך שם.

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
היו פה כבר כמה אשכולות בנושא.

אפשר לעשות חיפוש על המילים 'נתיב' או 'רימון' וכדומה ולקבל תוצאות.

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אפריל, כל הכבוד.

גרפיק

משתמש רשום
אני גם מאוד מרוצה מרימון חןץ מזה שברימון אין שום תוספת תשלום על האינטרנט הכשר.

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא רציתי לשלם תוספת כסף על חסימת האינטרנט, ולכן חסמתי לעצמי דרך "בקרת הורים של ווינדוס", אני לא משתמשת בחשבון מנהל, ועשיתי לעצמי רשימת היתרים לאיזה אתרים אני כן מורשית להכנס. נכון שבעזרת סיסמא אני יכולה לפתוח את זה לעצמי, אבל בתכלס זה רק ענין של שליטה עצמית. ואם חסמתי אין לי ענין לגלוש, אבל כשמתחילים לא גומרים. לכן כשהמחשב כותב לי שהדף נחסם ע"י בקרת הורים, אני יודעת שאני לא צריכה להמשיך לשם..

אלף

משתמש מקצוען
אני מנויה בנתיב ופרוג מספק לי הכל.
מרוצה מאוד מהשירות שלהם, כל בקשה נענית מיד.
אפריל אני מאוד מעריכה אותך רק רוצה להגיד לך שלא רק גברים יוצאים נשכרים משמירת עיניים גם נשים זוכות לרמה אחרת כשהן לא מטנפות את עיניהן בנוראות האינטרנט.
מאחלת לך, שתזכי לראות את התוצאות בדורות ישרים ומבורכים.

more

משתמש חדש
עוד בענין אינטרנט כשר

אז מה למעשה?
קראתי את התגובות ותודה לכל המגיבים.
קראתי גם את האשכול שהתפרסם בעבר בנושא ויצאתי מבולבלת לגמרי.
אגב, יש למישהו מושג לגבי בזק? הבנתי שגם להם יש סינון אתרים.

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני דוקא יצאתי די ברור שמי שרוצה "הכשר" טוב על המחשב שלו זה רק בנתיב
כמו שלא תכניסו בבית דברים בלי השגחה וכשרות מהודרת גם אם לכאורה המוצר נראה כשר, לא פחות מזה חשוב בנוגע למחשב.

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אני מנוי ברימון ומרוצה מאוד, כמובן שאין לי גישה לכל העולם, אבל זה המחיר שאנו משלמים בשביל להישאר יהודי. ותמונות, מי צריך תמונות כשיש לך את פרוג...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
איי, התאריך...
פותחת האשכול לא נכנסה לפרוג כבר יותר משנה...

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
פותחת האשכול החליטה מה שבטוח: בלי אינטרנט ודי! כל הכבוד.

חמחם

משתמש מקצוען
לנו יש את בזק, וזה מעולה!
קשה למצוא "באגים" של אפשרות לעקוף את החסימה מצד אחד, אך מצד שני החסימה היא בידיך! ...
בסך הכללי, מרוצים מאוד.
אגב, השרות שלהם במקרה של תקלות הוא טוב ומקצועי.

סופר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
נתיב נראה הכי טוב ובקשר למחיר אם לוקחים את הספק שלהם (שנתיב עובדים אתו) אז זה לא יוצא הבדל גדול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה