כללי בקשת יעוץ לבאנר

זאבי

משתמש פעיל
אני מעונין להכין באנר על שמשונית לתלייה על בניין מוסד לקראת ארוע,
אני מעונין לעשות אותו באורך 10 מטר.
1. כמה רוחב כדאי לעשות, (האם 2 מטר מספיק או שכדאי לעשות 4 מטר?)
2. מי שיודע על דפוס הכי זול להדפסה כזו, אשמח אם יכניס כאן פרטים, רק ע"פ ידע אישי על מחירים, (דפוסים שמדפיסים באנרים אני מכיר די הרבה)
3. בינתים קבלתי הצעת מחיר של 2200 ש"ח לכל מע"מ - לגודל 10 *4 מטר

תודה מראש לכל המייעצים

זו אניאני

משתמש פעיל
אם אתה עובד בפוטושופ - וסביר להניח שכן - אז היתי מנסה על 4 מטר - ואם זה מדי כבד - אז על 2 מטר ברזולוציה של400 - יהיה בסדר.

- עכשיו בררתי אצל אלי שלטים - עלשלט במידות 14*4 והמחיר היה 4000 ש"ח.

david

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אצל מי קיבלת 2200?

זאבי

משתמש פעיל
דפוס בצלאל - בתל אביב
אחרי שאני ביצעתי אצלם כמה הדפסות על שמשונית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה