דרוש מידע בקשת המלצה למשחה הכי טובה לקמטים, ומשחה להבהרת כתמים ונמשים-מניסיון בלבד.

עוסית

משתמש צעיר
שלום,
מעונינת לרכוש משחה/סרום למטרות הבאות:
א משחה לטיפול בקמטים [גיל בין 30-40], מחפשת משהו שעובד באמת. [לא זריקות]
ב משחה להבהרת כתמים ונמשים בפנים.

יש מלא מוצרים בפארם ואני לא יודעת מה טוב באמת...
אשמח להמלצות או הסתייגויות מכל מי שניסתה והסיקה מסקנות

אגב, מוצרי 'דוקטור עור' מישהי מכירה? הם טובים יותר מאחרים?
בקיצור
החכימו אותי
תודה

קוויק

משתמש מקצוען
עוקבת

יכולה לספר לך רק מניסיון שלי שהייתי לפני חודשיים אצל קוסמטיקאית שגמרו עליה (וגם גמרה על עצמה...) את ההלל
והשארתי שם גם 1,600 ש"ח וגם את העור הסביר שלי :(

מכרה לי הרבה תכשירים שאני 'חייבת' לדבריה, והם פשוט הרסו לי את הפנים, יכולה להיות שזה אישי ומשתנה מאחת לאחת, אבל הציק לי שלא ידעה להתאים ולא אמרה לבדוק לפני וכו'

קרם ההבהרה לדוגמא, ממש עשה לי כמו כוויות קלות ליד העיניים, שבוע שלם אחרי שמרחתי אותו עוד הלכתי עם פנים אדומות ושורפות, וגם הדברים האחרים ממש לא התאימו לי.

אז צריך מישהי ממש אמינה ועם אחריות (האמת שגם היא נשמעה כזאת, אז באמת כבר לא יודעת)

עוסית

משתמש צעיר
@סבתא של שולה רוקחת קרמים, לפי התאמה.
אם לא אוהבים היא מחזירה כסף חזרה
אנשים מולהבים על המוצרים שלה (בד"כ לאנשים עם בעיות עור קשות)
תודה
לא מכירה אותה
אבל בלי קשר לבקשת המלצה על משחה מחפשת שם של קוסמטיקאית מעולה באזור בני ברק מומלצת מניסיון בלבד!!

עוסית

משתמש צעיר
עוקבת

יכולה לספר לך רק מניסיון שלי שהייתי לפני חודשיים אצל קוסמטיקאית שגמרו עליה (וגם גמרה על עצמה...) את ההלל

מכרה לי הרבה תכשירים שאני 'חייבת' לדבריה, והם פשוט הרסו לי את הפנים, יכולה להיות שזה אישי ומשתנה מאחת לאחת, אבל הציק לי שלא ידעה להתאים ולא אמרה לבדוק לפני וכו'

קרם ההבהרה לדוגמא, ממש עשה לי כמו כוויות קלות ליד העיניים, שבוע שלם אחרי שמרחתי אותו עוד הלכתי עם פנים אדומות ושורפות, וגם הדברים האחרים ממש לא התאימו לי.

אז צריך מישהי ממש אמינה ועם אחריות (האמת שגם היא נשמעה כזאת, אז באמת כבר לא יודעת)
אני באמת מחפשת קוסמטיקאית
אבל דבר ראשון מחפשת משחה מעולה עם מרשם או בלי...
וחשוב לי לשמוע מבעלות הניסיון כאן, או מהקוסמטיקאיות
משחה מעולה לקמטים, ומשחה לכתמים/נמשים/פיגמנטציה
וכן חוות דעת למוצרים של דו"ר עור
כמו כן מי שמכירה רופאה[ולא רופא] עור ממכבי מעולה אשמח ממש להמלצה

קוויק

משתמש מקצוען
אני באמת מחפשת קוסמטיקאית
אבל דבר ראשון מחפשת משחה מעולה עם מרשם או בלי...
וחשוב לי לשמוע מבעלות הניסיון כאן, או מהקוסמטיקאיות
משחה מעולה לקמטים, ומשחה לכתמים/נמשים/פיגמנטציה
וכן חוות דעת למוצרים של דו"ר עור
כמו כן מי שמכירה רופאה[ולא רופא] עור ממכבי מעולה אשמח ממש להמלצה
הייתי השבוע גם אצל רופאת עור, ושאלתי אותה על הפגמנטציה בפנים, שלחה חזרה לקוסמטיקאית, לא היה לה משהו יותר טוב לתת

בוב ספוג

משתמש מקצוען
רטינול בכל נגזרותיו עוזר להפחתת קמטים,אבל זה רק אם מקפידים ויש סבלנות לשים בכל יום קרם הגנה..(תזונה גם כן משמעותית-פירות וירקות מים וסיבים תזונתיים ושינה טובה)
להבהרה סרום ויטמין c-איך תדעי בדיוק של איזה חברה?-תקראי ביקורות בסור פארם אונליין ומי שהכי טוב תרכשי.
רק להזהר לא להתפתות לקנות משחות בסכומים אסטרונומים שדוחפים לך לקנות.

אורית שמואלי

משתמש פעיל
יש ערכה של חברת דרמהלוסופי DERMALOSOPHY
נמכר דרך קוסמטיקאיות מעולה ממש לפיגמנטציה - מניסיון
(די טרי כך שאין לי מושג לגבי הטווח הארוך)
הערכה כוללת - סבון פנים, קרם הגנה מעולה ונח, וקרמים ליום וללילה
המחיר באזור ה 1000+

עוסית

משתמש צעיר
רטינול בכל נגזרותיו עוזר להפחתת קמטים,אבל זה רק אם מקפידים ויש סבלנות לשים בכל יום קרם הגנה..(תזונה גם כן משמעותית-פירות וירקות מים וסיבים תזונתיים ושינה טובה)
להבהרה סרום ויטמין c-איך תדעי בדיוק של איזה חברה?-תקראי ביקורות בסור פארם אונליין ומי שהכי טוב תרכשי.
רק להזהר לא להתפתות לקנות משחות בסכומים אסטרונומים שדוחפים לך לקנות.
האם יש משחה שקוראים לה רטינול? איך אדע איזה נגזרת לבחור? האם צריך לרטינול מרשם?
לגבי הסרום, את יודעת להמליץ מניסיון על משהו ספציפי יעיל ממש להבהרת כתמים?
תודה

בוב ספוג

משתמש מקצוען
יש בסופר פארם the inkey list יש להם מגוון מוצרים, המוצר שלהם שנקרא רטינול הוא בין הטובים שאני מכירה,
2 הערות:1)בשבועות הראשונים שמשתמשים ברטינול העור קצת מתקלף ואדמומי זה נורמלי וזה עובר,צריך להשתמש ברטינול בערב בלבד וכשקמים בבוקר לשטוף את הפנים אפשר במים בלבד ואפשר בסבון עדין ולאחר מכן למרוח קרם הגנה (גם שאין שמש בחוץ)..
לכל אדם יש עור פנים שונה זאת אומרת מה שיעבוד לאחת לשניה לא יעבוד אז צריך לקחת בחשבון שזה בגדר ניסיון ולהתפלל שזה מה שטוב לך לעור..
בקשר לסרום ויטמין סי חברת אבלון אורגינקס נמצאת ברשימת המומלצים פה בארץ ויש להם סרום ויטמין c
(קחי בחשבון שגם זה מצריך סבלנות ,תוצאות לא רואים תוך שבוע ואפילו לא תוך חודש לפחות תוך 3 חודשים)
בהצלחה!

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עוקבת
לי חשוב קרמים רק על בסיס טבעי, אולי משהי מכירה?
אניהרוצה אמין במיוחד, יש לי רק גרסה אחת של פנים

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
עוקבת

עקרונית כל קרם שמיועד לחידוש העור יגרום לקילופים ואדמומיות בתקופה הראשונה
כנראה שהחומר הפעיל דומיננטי מאוד בקרם שלך ולכן הוא גרם לך לכווית, בדרך כלל נותנים חומר מדלל ששמים ממנו עד שהעור מצליח להתרגל לחומציות
באופן אישי משתמשת לנמשים בקרמים של דרמה קליניק ופשוט נהיה לי עור חדש
והמחירים אממ בהתאם..

ברטינה

משתמש חדש
עקרונית כל קרם שמיועד לחידוש העור יגרום לקילופים ואדמומיות בתקופה הראשונה
כנראה שהחומר הפעיל דומיננטי מאוד בקרם שלך ולכן הוא גרם לך לכווית, בדרך כלל נותנים חומר מדלל ששמים ממנו עד שהעור מצליח להתרגל לחומציות
באופן אישי משתמשת לנמשים בקרמים של דרמה קליניק ופשוט נהיה לי עור חדש
והמחירים אממ בהתאם..
היי, אשמח לשמוע את חוות דעתך למוצרים של דרמה קליניק , הייתי אצלה וקיבלתי הצעת מחיר לא זולה ולא הצלחתי להגיע לכדי החלטה .
המייל שלי : malkis8282

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה