בקשה בקשות למסירה תשפ"ד

ללא שם

משתמש צעיר
מחפשת ארון בגובה עד 2.2 רוחב עד 1.7 תליה ומדפים עדיף בגווני לבן/שמנת, בירושלים

ו8

משתמש מקצוען
מחפשת מיטת עץ ציורית לתינוק . משהו כזה-
גם בתשלום סמלי
1725447727955.png
1725447771729.png

נעליים

משתמש מקצוען
מחפשת שולחן לסלון רוחב 90
למסירה במצב מעולה בירושלים

תודה

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
שלום רב,
למישהי יש למסירה בגדי מעבר וחורף לבת במידות 2-3-4 (שנים),

אשמח מאוד אם תוכלי לשלוח לי את המייל שלך בהודעה פרטית - מכיוון שאין לי אפשרות לשלוח דרך האתר פרוג. וגם לא לשלוח לך הודעה פרטית מצידי. אבל להגיב אוכל, גם פה וגם להודעה פרטית ממך.
הגבתי פה מזמן וביקשתי את המייל שלך כדי ליצור קשר, ורק עכשיו אני רואה שהתגובה שלי בכלל נמחקה או לא נקלטה. כנראה משום כך לא קיבלתי ממך כל תגובה בעניין.
אשמח מאוד אם יהיו לך דברים מתאימים לתת נשמח מאוד לאסוף.
תודה רבה תזכו למצוות!
לי יש
מיאזה איזור אתם?

• תודה
Reactions: zap

פונפונה

משתמש צעיר
שלום,
מחפשת מטען של שואב רובוט של רובורוק , אפשר גם בתשלום.
תודה רבה

רבקי שנברגר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מחפשת סטים לבנות בגילאי שנה ושנתיים וחצי
בגדים יפים ועדכניים במצב טוב,
שכבר לא מתאימים לבנות שלבשו אותן...
חורף ומעבר
תודה!

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לעוד מישהו אולי?
או שאתם יודעים איפה קונים בזול יחסית?
היתה פעם חנות של מוצרי קש כאלו ברח' דוד ילין בירושלים, היו שם עריסות קלועות כאלו
לא יודעת אם עדין קיים

• תודה
Reactions: ו8

zap

משתמש צעיר
לי יש
מיאזה איזור אתם?
@ה' אוהב אותך
חוזרת על התגובה כדי לתייג אותך הפעם (שכחתי). אנחנו מבני ברק. ונשמח מאוד לקבל דברים מתאימים שיש לך למסור לפי הנתונים שציינתי. עדיף שהאיסוף יהיה מבני ברק. תוכלי לעדכן פרטים בפרטי, אם יש לך אפשרות להודעות פרטיות - כי לי אין. אבל אוכל להגיב לשלך. תודה רבה ותזכי למצוות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה