בקשה לתמצות ההמלצות למצלמה ביתית

אפרסמון

משתמש חדש
שלום !
אני חדש פה,בתקופה זו אני מעוניין לרכוש מצלמה ביתית חדשה בטווח מחירים של עד 1000 ש"ח, חיפשתי בדפים האחרונים וקצת התבלבלתי מההמלצות,
מי מוכן להמליץ לי על דגם של מצלמה מנסיון אישי שלו או של מכריו???

moyshi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תריץ חיפושץץ אני בטוח שתמצא משהו.. או שתסתכל בהודעות קודמות.
זה שאלה שעולה כל שבוע-שבועיים.

בהצלחה ו.. ברוך הבא!

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מכיר קנון A590, וממליץ ביותר, אך אני רואה שהתקציב שלך יותר גדול, אז אולי תמצא משהו יותר טוב, למרות שהיא מעולה!

NIVDFB

משתמש פעיל
אם אתה רוצה ביתית מעולה תלך על הסידרה של קנון A זאת אומרת החל מקנון A590 כמו שכתבו לך וכן הלאה יש מעולה ביותר A720, או אם יש לך תקציב יותר גדול A1000.
וכמובן יש הבדל גדול במחיר אם קונים את המצלמות שלהם עם אחריות רגילה או אחריות של קרט, [שהמעלה שלהם זה שלש שנים אחריות, שירות עד הבית [שדרך אגב לא ניתן מחוץ לקו הירוק - לידיעת תושבי קרית ספר וכדו'], ומצלמה חליפית בזמן התיקון. וכל אחד יעשה את השיקול לבד.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לי יש גם A590 ואני מרוצה ממנה מאד.
עדיין לא למדתי להשתלט על למעלה מ80% מהפונקציות שהיא מציעה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ממליצה על הדגם הזה בחום.
מכירה לפחות 5 אנשים עם המצלמה הזאת כולם מרוצים!!!
וגם אני

אפרסמון

משתמש חדש
תודה על העזרה,
מי יכול להסביר לי בקנון מה ההבדלים של הסדרה של "A" ל: "SD" ל: "SX"
מי שיכול להסביר את ההבדלים המהותיים בין הסדרות הללו, שהרי בכל סדרה אני רואה שיש כמה טווחי מחירים וא"כ חייב להיות שהחילוק ביניהם הוא לא המקצועיות שכן החילוק הוא לא 500 או 3000 ש"ח, אלא בכל סדרה יש טווחים של מחירים שונים, וא"כ מה החילוק ביניהם???

גליל555

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י תם;277933:
אני מכיר קנון A590, וממליץ ביותר, אך אני רואה שהתקציב שלך יותר גדול, אז אולי תמצא משהו יותר טוב, למרות שהיא מעולה!

כמה עולה הדגם הזה?

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני קניתי לפני חצי שנה,ב-514 ש"ח ברואים עולם, כעת המחיר שם 570 ש"ח.

NIVDFB

משתמש פעיל
המחיר של A590 עפ"י זאפ - בין 570 ל757. כמובן גם תלוי אם זה אחריות קרט או לא

גליל555

משתמש פעיל
עריכה תורנית
איפוא זה רואים עולם?
אגב, התמונות היפיפיות שהעלת פה בפורום הם מהמצלמה הזאת?!

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רואים עולם, צומת סגולה, ולשאלתך השניה התשובה היא כן!

גליל555

משתמש פעיל
עריכה תורנית
צל"ש

נכתב ע"י תם;278230:
רואים עולם, צומת סגולה, ולשאלתך השניה התשובה היא כן!

אם כך זו באמת מצלמה מעולה,
ובעיקר הצלם שמאחוריה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה