מידע שימושי בעקבות האירועים האחרונים, עצומה 'שדולת הנשים לא מייצגת אותי', כל אחת תקדיש שניה לחתום, לתועלת כולנו.

מצב
הנושא נעול.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
חתמתי.
חשוב מאוד!
השדולה הזאת מצליחה לעשות דברים מקוממים לאחרונה ואסור לשתוק להם.

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
חתמתי

אבל חשבתי לעצמי-
השם של העורכת דין כלומר זה שהיא לא נפרדה משם נעוריה לא מעיד הפוך ממטרת העצומה, או אולי דוקא להיפך:rolleyes:
מזכיר קצת את: רוט שחמורוב, ניר מוזס שלום, רון פדר.

למה שרק הבעל יקבע את שם המשפחה??? :confused:

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
חתמתי

אבל חשבתי לעצמי-
השם של העורכת דין כלומר זה שהיא לא נפרדה משם נעוריה לא מעיד הפוך ממטרת העצומה, או אולי דוקא להיפך:rolleyes:

לפעמים זה שם מסחרי, אם העסק נפתח לפני שהאישה התחתנה הגיוני שתשאיר אותו לעסק כדי שלקוחות שכבר מכירים או שמעו עליה יצליחו למצוא אותה.

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חתמתי

אבל חשבתי לעצמי-

מצוי לפעמים אצל החוזרות בתשובה שמוכרות כבר בשם הנעורים.

אפקטכתיב

משתמש מקצוען
לפעמים זה שם מסחרי, אם העסק נפתח לפני שהאישה התחתנה הגיוני שתשאיר אותו לעסק כדי שלקוחות שכבר מכירים או שמעו עליה יצליחו למצוא אותה.
חסכת לי לכתוב.

אני מכירה פאנית חרדית
שנשארה עם שם נעוריה עבור העסק

עט להשכיר

משתמש מקצוען
חתמתי
ואם יהיו 100,000 חתימות, אז מה?

אז ידברו על זה בתקשורת.

יראיינו נשים מימין ומשמאל, וישאלו אותן איך.

איך למען ד' במדינת ישראל של שנות האלפיים מאה אלף נשים מוכנות להיות אזרחיות סוג ב', לתת לגברים להמשיך לדרוך עליהן ועוד כהנה וכהנה.

יראיינו כל מיני מתוסכלות שנפלטו מהמערכת החרדית, כדי שתספרנה את האמת כמו שבתקשורת אוהבים: כמה רע לנו, הנשים החרדיות, ואיך מאה אלף נשים חתמו בכפיה, תוך איומים כי ילדיהן יושלכו ממוסדות החינוך אם לא תחתומנה.

לקינוח, יעלו לשידור סוציולוג נחשב, שידבר על הסכנות הצפויות לחברה הישראלית מהקבוצה המפחידה הנ"ל.

רצה לחתום!

אפקטכתיב

משתמש מקצוען
אז ידברו על זה בתקשורת.

יראיינו נשים מימין ומשמאל, וישאלו אותן איך.

איך למען ד' במדינת ישראל של שנות האלפיים מאה אלף נשים מוכנות להיות אזרחיות סוג ב', לתת לגברים להמשיך לדרוך עליהן ועוד כהנה וכהנה.

יראיינו כל מיני מתוסכלות שנפלטו מהמערכת החרדית, כדי שתספרנה את האמת כמו שבתקשורת אוהבים: כמה רע לנו, הנשים החרדיות, ואיך מאה אלף נשים חתמו בכפיה, תוך איומים כי ילדיהן יושלכו ממוסדות החינוך אם לא תחתומנה.

לקינוח, יעלו לשידור סוציולוג נחשב, שידבר על הסכנות הצפויות לחברה הישראלית מהקבוצה המפחידה הנ"ל.

רצה לחתום!
את זה יעשו במילא אם תחתמי ואם לאו.
לצערינו.

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
חתמתי.אבל את האמת אני יגיד שאני לא בטוחה שזה יעזור.
אנחנו יכולים לחתום וגם יותר מ 100000 פעמים,יכולים להסביר עד כמה אנו מרגישים מופלים במדינה הזאת יכולים לבוא ממקום של כאב עמוק,אבל לאף אחד זה לא יזיז,כי אני מאמינה שהם יודעים את האמת והאמת היא שזו רשעות שעד שעושים משהו לציבור החרדי יהיו כאלה שידאגו להרוס ,להחריב לגזור עוד גזרות ,ממש כמו גזירות אנטיוכוס.
אני אישית חושבת שצריך לבוא ממקום של חוק.הם טוענים, שאנו מנסים לכפות עליהם את הדת וזה לא חוקי אבל מה עם כפייה חילונית, זה כן חוקי?ולכפות על אנשים לעשות משהו שנוגד את השקפתם הרוחנית זה ממש כפייה.
איפה המדינה הדמוקרטית שלנו...........מדינה הזויה!!:mad::mad:

yael arc

משתמש פעיל
חתמתי....
באמת כפרת עוונות על החתימות האלו....הם בדר"כ לא מזיזות כלום.....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה