לימוד נהיגה בעלי תקוע עם רשיון בגלל התיאוריה

חיים C

משתמש חדש
הוא ניסה כבר כמה פעמים לעבור את המבחן תיאוריה ונכשל...
הוא כבר תקוע כמעט שנה...
מה אפשר לעשות שיעבור כבר את המבחן??

D

Deleted member 107321

אורח
ניסה את האתר עם השאלות?

תהילוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני התחלתי רישיון ורק אז עשיתי תאוריה וזה מאוד עזר לי
הדברים לא היו בגדר תאוריה - הבנתי אותם
והאתר עם השאלות באמת עוזר
בהצלחה!

שיר השירות

משתמש מקצוען
שילמד את החומר.
לא לקרוא, ללמוד!
כלומר להבין את ההיגיון של החוק
קצת יותר זמן , אבל אחרי זה הוא יעבור בעז"ה.

shani123

משתמש מקצוען
נתנו פה פעם קישור להדרכה מסודרת ביוטיוב לצפיה
יש כאלו, שדווקא בהדרכה בצפיה קל להם יותר
(לא ניסיתי בעצמי)

קוויק

משתמש מקצוען
יש לי חברה שגם למדה ולמדה וניסתה וניסתה ולא עברה
אני התיאשתי מלחכות לה, כבר סיימתי רישיון והיא עדין ניסתה
אחרי שנתיים!!! היא הצטרפה לקבוצה של מישהו תותח שלימד, ומיד עברה

אולי מישהו פה מכיר קבוצה טובה שתתאים לו, ויהיה לו יותר קל בסיעתא דשמיא לסיים עם זה.

יהודיה מהצפון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שפשוט יעשה פה רק מבחנים עד שירגיש מוכן
בהצלחה!!
זה מה שעוזר, כי השאלות שבמבחן תאוריה זה פשוט אותן שאלות, אני שיננתי את השאלות והתשובות ועשיתי הרבה מבחנים באתר הזה עד שראיתי שאין לי כמעט טעיות, ניגשתי וסיימתי בפעם הראשונה.
וגם קראתי ספר של כל החוקים פעם אחת.

בהצלחה

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
דבר ראשון מוזר שזה מה שעוצר אותו כי זה חומר יחסית קל.
בעיקרון צריך לדעת שמבחן תיאוריה מחולק בעיקרו ל3.
חלק 1 ידע:
לדוג' - מה המהירות המותרת בכביש בינעירוני עם פס הפרדה מוגבה?
בשביל זה צריך ללמוד ולשנן שוב ושוב, אין משהו אחר.
חלק 2 תמרורים:
לדוג' - מה צפוי להגיע לאחר תמרור X ?
זה מצריך ג"כ ידע, אבל זה מאוד מבוסס על היגיון ומשמעות הסמל כשהתמרורים מחולקים לתמרורי הוריה (כחול) איסור והגבלות (עיגול אדום ובתוכו לבן) ואזהרות (משולש).
(אגב, אחד מהשאלות המטעות זה להבחין האם התמרור מעיד על מספר הנתיבים הולך ומצטמצם או הכביש נעשה צר).
חלק 3 הגיון:
מה תעשה במקרה X, שבו בעצם הם מנסים לחנך אותנו להתנהג כנהג, בד"כ התשובה היא "להאט (עד כדי אפשרות עצירה) תוך כדי שימת לב ל......" ומה שמבלבל לעיתים זה נושא זכות הקדימה (האם צריך לתת זכות או לא).

הכי טוב זה כמו שכבר כתבו לפניי, להיות רגוע, לעשות סימולציות באתרים המציעים זאת עד להגעה ל 100% 5 פעמים ברצף ואז לגשת למבחן......... ואם חלילה לא עוברים, לקבוע מיד תור נוסף (כשנמרחים עם זה מאבדים המון מידע ואח"כ אין כח לעבור שוב על החוברת כי מרגשים שיודעים הכל)
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה