בעלי רכבים שימו לב ❣

אות לי

משתמש סופר מקצוען
אל תשאירו ברכב חפצים בעלי ערך,
בעיקר אם אתם חונים בחניונים תת קרקעיים,
הסרטון פורסם סביבת המגורים שלנו בגלל ריבוי הפריצות לרכבים בחניונים ללא סימני פריצה ברכב.

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הזוי, איך זה יכול להיות?

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קטסטרופה.

לא הבנתי למה דווקא בחניונים? ברחוב אי אפשר לפתוח עם השלט?

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י גולדס;2396142:
הזוי, איך זה יכול להיות?
אין לי שמץ,
אם השלט היה בגודל קופסת נעליים עם חוטים בולטים ואנטנות..הייתי מבינה,
השלט הזה בגודל של שלט רכב רגיל.
נכתב ע"י bracha;2396245:
קטסטרופה.

לא הבנתי למה דווקא בחניונים? ברחוב אי אפשר לפתוח עם השלט?
כי אם יש לך נדודי שינה ואת במרפסת שואפת אוויר...ולפתע 3 או 4 מכוניות מתעוררות לחיים את בטוח תפריעי לגנבים באיזשהו אופן...
בחניון תת קרקעי אף אחד לא מסתובב בלילה..ואם בכל זאת רכב נכנס הם שומעים את רעש השער שנפתח ויכולים להסתתר.
בחניון שלנו פרצו בלילה אחד להרבה מאוד מכוניות בלי שום סימן פריצה על הרכבים,
בדיעבד התברר שזו השיטה החדשה.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אות לי;2396278:
אין לי שמץ,
אם השלט היה בגודל קופסת נעליים עם חוטים בולטים ואנטנות..הייתי מבינה,
השלט הזה בגודל של שלט רכב רגיל.

זאת שיטה ישנה מאוד. בעבר בעל השלט/ הגנב היה מסתתר פיזית באזור הרכב, ומתי שבעל הרכב המקורי לוחץ על השלט שלו- אז השלט המיוחד היה 'מיירט' את האותות וזוכר אותם, וא"כ הוא יודע לפתוח בעצמו את הרכב.

בעיקרון כל שלט הוא כמו 'מפתח' ייחודי לרכב ספציפי ולכן מסתמא זה בוצע כפי שכתבתי.

העצה היחידה שאני מכיר (מלבד תפילה..) זה נעילה פיזית: מנעול הגה או משו כזה. קצת מסורבל אבל בהחלט מסבך לגנבים את החיים.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
שיטה נוספת:
לנסוע באוטו חבוט וישן כמו שלנו.
להשאיר חצי חלון פתוח בטעות,
ולהסתכן שיגנבו לנו את כסא הבטיחות.

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י מלפפון;2396294:
שיטה נוספת:

הערבים מחפשים דווקא את הרכבים האלה, לחלקי חילוף.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י פנס בערפל;2396289:
זאת שיטה ישנה מאוד. בעבר בעל השלט/ הגנב היה מסתתר פיזית באזור הרכב, ומתי שבעל הרכב המקורי לוחץ על השלט שלו- אז השלט המיוחד היה 'מיירט' את האותות וזוכר אותם, וא"כ הוא יודע לפתוח בעצמו את הרכב.

בעיקרון כל שלט הוא כמו 'מפתח' ייחודי לרכב ספציפי ולכן מסתמא זה בוצע כפי שכתבתי.

העצה היחידה שאני מכיר (מלבד תפילה..) זה נעילה פיזית: מנעול הגה או משו כזה. קצת מסורבל אבל בהחלט מסבך לגנבים את החיים.

כנראה שלא הבנת את הסרטון..
לא גונבים את הרכב פיזית כך שלא יעזור מנעול הגה..
אנחנו מקפידים תמיד לא להשאיר ברכב דברי ערך במקום גלוי אבל בבגאז' תמיד יש משהוא בעל ערך, מחשב, טלפון, טאבלט, כלי עבודה יקר או אפילו תיק עם פנקסי שקים..
התחושה שזה בבגאז' בחניון פרטי סגור נתנה עד היום תחושת ביטחון, אז זהו גם זה נגמר.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מלפפון;2396294:
שיטה נוספת:

בטוחה ומאחלת לך רכב חדש מהניילון שהחלונות שלו ננעלים באופן אוטומטי..
ולהסתכן כבך שיגנבו לך את...הרכב בעצמו..:):)

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה יכול לקרות בכל מקום.
מכירה מישהי שגנבו לה גיטרה מהרכב במרכז גאולה באמצע היום!!!

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י יעל;2396341:
זה יכול לקרות בכל מקום.
מכירה מישהי שגנבו לה גיטרה מהרכב במרכז גאולה באמצע היום!!!
זה ברור לחלוטין, כאן זה נעשה באופן סיטונאי ללא הפרעה..בחניון אחד נפרצות עשרות מכוניות בפעם אחת בלי לפרוץ פיזית את הרכב או לשבור חלון.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני המומה.
בתחילה ראיתי רכב אחד נפתח, אמרתי אולי עובדים עלינו.
אבל לראות שניים-שלושה רכבים נפתחים בו זמנית!!!.

מי הסריט, הגנבים?.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
סתם ככה אני לא בעד הפצת סרטון כזה.
כי הוא נותן הרבה רעיונות.
גם לכאלו שלא היו גנבים עד היום ורק חסר להם קצת 'השלמת ציוד'.

תגידו, איפה אפשר לרכוש שלט אוניברסלי?:D

אני לי

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י אות לי;2396333:
כנראה שלא הבנת את הסרטון..
לא גונבים את הרכב פיזית כך שלא יעזור מנעול הגה..
אנחנו מקפידים תמיד לא להשאיר ברכב דברי ערך במקום גלוי אבל בבגאז' תמיד יש משהוא בעל ערך, מחשב, טלפון, טאבלט, כלי עבודה יקר או אפילו תיק עם פנקסי שקים..
התחושה שזה בבגאז' בחניון פרטי סגור נתנה עד היום תחושת ביטחון, אז זהו גם זה נגמר.

במקום עבודה הקודם שלי, היה ביטוח על המחשבים הניידים של העובדים (ששמשו אותם כמחשבי עבודה) חוץ מאשר אם זה נגנב מהרכב. על זה לא היה ביטוח כי הם אמרו שזה קורה כל כך הרבה שזה מאד יקר או משהו...

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י דיצה;2396370:
אני המומה.
בתחילה ראיתי רכב אחד נפתח, אמרתי אולי עובדים עלינו.
אבל לראות שניים-שלושה רכבים נפתחים בו זמנית!!!.

מי הסריט, הגנבים?.

נראה/נשמע שהדובר הוא שוטר.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מלפפון;2396378:
סתם ככה אני לא בעד הפצת סרטון כזה.
כי הוא נותן הרבה רעיונות.
גם לכאלו שלא היו גנבים עד היום ורק חסר להם קצת 'השלמת ציוד'.

תגידו, איפה אפשר לרכוש שלט אוניברסלי?:D

נראה לך שגנב רכב מג'נין בן 16 יודע לפתח טכנולוגיה שפותחת מכוניות הכי חדישות,
ברור שלא.
הדברים האלה מפותחים ע"י "בחורינו המצויינים" למטרות אחרות לחלוטין..
ועם הזמן זולגים לידיים מהסוג הזה.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י אות לי;2396445:
נראה/נשמע שהדובר הוא שוטר.

טנק'ס. לא פתחתי רמקולים.
מה היה לו קריטי שלא יראו אותו?.
איזה מתיחות הוא ביצע שם.........:D

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י bracha;2396320:
הערבים מחפשים דווקא את הרכבים האלה, לחלקי חילוף.

עברו הימים...
היום רוב הערבים נוסעים במכוניות הכי חדישות, ורק אותן הם גונבים.
ולגבי גניבה בשביל חלקי חילוף - זה פשוט לפי הרכב שמגיע לטיפול אצלהם במוסך.
לדוגמא, למר שולמן יש מזדה 6 שנת 2014 בצבע שחור. בטעות הוא נסע רוורס ונכנס עם הדלת האחורית ימנית בגדר. הדלת אפשר להגיד הלכה פייפן. הוא הולך למוסך מזדה הראשי, שואל כמה יעלה לו לתקן, הם אומרים 4000 ש"ח. הוא חושב קצת ומגיע למסקנה שבמוסך של הבני דודים זה בטח ייצא קצת יותר זול, אז הוא נוסע לשועפט/בית צפפא/צור באחר/חווארה/ענתא וכו' ושואל כמה יעלה להחליף את הדלת המכווצ'צ'ת. אחמד אומר לו חכה שנייה יא זאלאמֶה, הוא מתקשר למחמוד ושואל אותו בערבית בלי ששולמן יבין: תגיד, מזדה שש 2014, שחורה, יש לך במגרש? מחמוד אומר שלא, אז הוא מתקשר גם למוחמד וגם הוא אומר שלא אבל נראה לו שלחמודי יש. הוא מתקשר לחמודי ושואל אוותו מזדה שש 2014 צבע שחור, יש? חמודי אומר לו, יהיה. תן לי יומיים. אחמד קורא לשולמן: יא זאלמה, עוד שלושה ימים תהיה דלת. 300 ש"ח. שולמן סוגר איתו ובינתיים חמודי מפעיל את הצוות שלו לחפש כזו מאזדה. תוך 4 שעות חמיד וסעיד בני ה-16 מוצאים אחת כזו בפסגת זאב/גילה ולא עוברת שעה נוספת והם כבר במוסך.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אובמה;2396530:
עברו הימים...
היום רוב הערבים נוסעים במכוניות הכי חדישות, ורק אותן הם גונבים.
ולגבי גניבה בשביל חלקי חילוף - זה פשוט לפי הרכב שמגיע לטיפול אצלהם במוסך.
לדוגמא, למר שולמן יש מזדה 6 שנת 2014 בצבע שחור. בטעות הוא נסע רוורס ונכנס עם הדלת האחורית ימנית בגדר. הדלת אפשר להגיד הלכה פייפן. הוא הולך למוסך מזדה הראשי, שואל כמה יעלה לו לתקן, הם אומרים 4000 ש"ח. הוא חושב קצת ומגיע למסקנה שבמוסך של הבני דודים זה בטח ייצא קצת יותר זול, אז הוא נוסע לשועפט/בית צפפא/צור באחר/חווארה/ענתא וכו' ושואל כמה יעלה להחליף את הדלת המכווצ'צ'ת. אחמד אומר לו חכה שנייה יא זאלאמֶה, הוא מתקשר למחמוד ושואל אותו בערבית בלי ששולמן יבין: תגיד, מזדה שש 2014, שחורה, יש לך במגרש? מחמוד אומר שלא, אז הוא מתקשר גם למוחמד וגם הוא אומר שלא אבל נראה לו שלחמודי יש. הוא מתקשר לחמודי ושואל אוותו מזדה שש 2014 צבע שחור, יש? חמודי אומר לו, יהיה. תן לי יומיים. אחמד קורא לשולמן: יא זאלמה, עוד שלושה ימים תהיה דלת. 300 ש"ח. שולמן סוגר איתו ובינתיים חמודי מפעיל את הצוות שלו לחפש כזו מאזדה. תוך 4 שעות חמיד וסעיד בני ה-16 מוצאים אחת כזו בפסגת זאב/גילה ולא עוברת שעה נוספת והם כבר במוסך.

רק שבשביל ה300 שקל הללו, צריך זמן עבודה של חמיד וסעיד (שעתיים כפול 50 לשעה, כפול שניהם= 200), וסיכון לחמוק מהשוטרים, לכן צריך לקנות לסעיד עוד זוג משקפי שמש של ורסצי (200 שקל), ולחמיד מכנסיים יוקרתיות כדי שלא יראו גנבים (עוד 60 שקל בסוף עונה של פוקס), ואחרי זה צריך לשלשל כסף למתווך החמוד חמודי- עוד 250 ש"ח.

אם הייתם אומרים מנוע לחלקי חילוף, היה נשמע טוב יותר.
חבל על כל המאמץ של החמודים והאחמודים.

(ורכב 2014 לא גונבים בשביל חלקי חילוף. רכב 2006 עוד אפשרי).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה