דרוש מידע בעלי עסקים - עם איזה חברה אתם שולחים משלוחים?

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
שלום וברכה.
צריכה דחוף מידע על חברת שליחויות שאפשר לעבוד איתה,
ששולחת גם למקומות מרוחקים מהמרכז, וגם לאיזור שומרון וכדו'.
למי יש המלצה?
תודה רבה

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
דואר ישראל
שליח מדלת לדלת
הם באים לאסוף ממך?
ותוך כמה זמן מגיע?
כמה עולה?
יש להם מערכת הזמנות שאפשר לראות איפה עומד המשלוח?

סליחה על מבול השאלות. זה חשוב לי מאד!
תודה

A Good mom

משתמש צעיר
הם באים לאסוף ממך זה שרות מדלת לדלת.
מגיע בדרך כלל תוך יום יומיים.
עולה לפי האזור באזור ה 60 תלוי מאוד.
יש מעקב הזמנה

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
הם באים לאסוף ממך זה שרות מדלת לדלת.
מגיע בדרך כלל תוך יום יומיים.
עולה לפי האזור באזור ה 60 תלוי מאוד.
יש מעקב הזמנה
וואי יקר מאד.
תודה רבה על המידע.

אשמח למידע נוסף למי שיש.

אנכי הקטנה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש את יוסף אויש
בעבר עבדתי איתו
יש לו אתר ומעקב
אח"כ פחות התאים לי (מבחינות טכניות)
אבל הייתי מרוצה
זה הטל' שלו:
0533611693

איילה לב

משתמש פעיל
לא יודעת עם מי עבדת
אבל אני מכירה חברה שמתחילה בסכום מסוים וכל הזמן מעלים בכמה שקלים ויש להם תוספות דמי מנוי אחריות וכל מיני קשקושים שבלי לשים לב מגיעים ל-60 ש"ח 37 זה זול מאוד

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
לא יודעת עם מי עבדת
אבל אני מכירה חברה שמתחילה בסכום מסוים וכל הזמן מעלים בכמה שקלים ויש להם תוספות דמי מנוי אחריות וכל מיני קשקושים שבלי לשים לב מגיעים ל-60 ש"ח 37 זה זול מאוד
כנראה זול שווה זול... :(

איילה לב

משתמש פעיל
האמת שגם החברה הזו היקר לא שווה...
לגבי הדואר לא אין לי נסיון אולי אחרי ההפרטה אמור להיות טוב יותר ממה שהבנתי דווקא הדואר שליחים יותר טוב מהדואר הרגיל
יש יקר באמת שזה UPS וכדומה אבל זה ממש יקר אבל השירות מעולה ממש

האושר של החיים

משתמש רשום
עד היום עבדתי עם חברה שלקחה לי 37 ש"ח, ולמקומות מסוים 51 ש"ח, אז מחפשת ברמה הזאת.

האמת שגם החברה הזו היקר לא שווה...
לגבי הדואר לא אין לי נסיון אולי אחרי ההפרטה אמור להיות טוב יותר ממה שהבנתי דווקא הדואר שליחים יותר טוב מהדואר הרגיל
יש יקר באמת שזה UPS וכדומה אבל זה ממש יקר אבל השירות מעולה ממש
אנחנו משתמשים בצוות הוריקן
יש לנו מנוי אצלם
אמינים מקצועיים מהירים וזולים בלי קשקושים ותוספות
עובדים איתם הרבה שנים ומאוד מרוצים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה