עזרה בעיית שליחה בקבוצות גוגל

קו המכלול

משתמש חדש
יש לי קבוצת גוגל שנרשמו אליה כמה אלפי כתובת אימייל שונות, ושלחתי דרך הקבוצה כבר כ10 אימיילים.
ביממה האחרונה, אני מנסה לשלוח מייל וההודעה פשוט נחסמת שוב ושוב!
בכל פעם מופיעה התראה שמכיוון שיש סבירות גבוהה שהמייל יכנס לספאם אז ההודעה נחסמה!
מה אפשר לעשות? איך מתגברים על זה? אני שולח תכנים לאלו שמעוניינים בכך.
זה מה שמופיע:
תמונה.png

התראה.png

yosy

משתמש פעיל
אתה יכול לפתוח מייל חדש ולשלוח דרכו
ותבקש מכולם שלא להספים את המייל שלך

קו המכלול

משתמש חדש
יש מצב שהכניסו את החומר ששלחת בספאם או בפח... כך שזה מאוד בעייתי, ויש מצב שיחסמו אותך גם בלשלוח הודעות פרטיות,
תנסה לתקשר עם גוגל
זהו, שניסתי המון זמן למצוא מקום נורמלי ששולחים פניות לפניות הציבור של גוגל ואני פשוט לא מוצא! כשעושים חיפוש בגוגל זה רק מביא קישורים לכל מיני אתרים עם המוןן טקסט ותכל'ס לא מצאתי מקום שפשוט אפשר לשלוח בצורה נורמלית פניות. אם למישהו יש דרך נורמלית לשלוח להם פניה בצורה מסודרת זה יעזור לי מאוד אם יכתבו כאן.
אתה יכול לפתוח מייל חדש ולשלוח דרכו
ותבקש מכולם שלא להספים את המייל שלך
מה זה יעזור לי לפתוח מייל חדש? זה קבוצת גוגל שנרשמו אליה קרוב ל 3,000 כתובות אימייל. אין לי דרך לצרף אותם עצמאית לקבוצה חדשה כי מדובר בהרבה מאוד כתובות אימייל. מה שמוזר הוא שיש הרבה מאוד קבוצות גוגל שפעילות ומתפקדות וחייב להיות שגם עליהם יש כאלו שמדווחים כספאם.
וגם אולי זה קשור לנטפרי שהם החליטו שאתה שולח דברים לא מספיק כשרים
והם חסמו לך את האפשרות לשלוח
לא חושב. נטפרי אישרו את הקבוצה וגם לא אמור להיות שם תכנים בעייתים שיכולים לגרום לזה. אבל באמת צריך לבדוק מולם.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
זהו, שניסתי המון זמן למצוא מקום נורמלי ששולחים פניות לפניות הציבור של גוגל ואני פשוט לא מוצא! כשעושים חיפוש בגוגל זה רק מביא קישורים לכל מיני אתרים עם המוןן טקסט ותכל'ס לא מצאתי מקום שפשוט אפשר לשלוח בצורה נורמלית פניות. אם למישהו יש דרך נורמלית לשלוח להם פניה בצורה מסודרת זה יעזור לי מאוד אם יכתבו כאן.

מה זה יעזור לי לפתוח מייל חדש? זה קבוצת גוגל שנרשמו אליה קרוב ל 3,000 כתובות אימייל. אין לי דרך לצרף אותם עצמאית לקבוצה חדשה כי מדובר בהרבה מאוד כתובות אימייל. מה שמוזר הוא שיש הרבה מאוד קבוצות גוגל שפעילות ומתפקדות וחייב להיות שגם עליהם יש כאלו שמדווחים כספאם.

לא חושב. נטפרי אישרו את הקבוצה וגם לא אמור להיות שם תכנים בעייתים שיכולים לגרום לזה. אבל באמת צריך לבדוק מולם.
צריך לבדוק . לפעמים הם חוסמים על הפרת זכויות יוצרים
אולי לבקש מכל המנויים לפעם הבאה... לדווח שלא ספאם.
אפשר לנסות לפנות לתכניות שעוזרים לציבור הרחב.
יש תוכנית - הסיכוי שהם יטפלו בזה קלוש... אבל בכל זאת יש תכנית "יהיה בסדר" של גלי צהל
לפני תקופה היה שם מקרה,על אחת שהעלתה בענן של גוגל חומר של TB רק לעצמה, לשמירה. וזה נחסם. ואז היא פנתה אליהם, והם דיברו עם גוגל ואמרו את התשובה שזה בגלל הפרת זכויות יוצרים על חלק מהחומר.
ונתנו לה אפשרות להוריד את החומר ולשמור אצלה (אחרי שהיה חסום)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה