בעיות רשת

MHstamp

משתמש רשום
יש לי בעיה בכיתת מחשבים:
מותקנת כרגע תוכנת שליטה בשם teacher
התוכנה נתקעת הרבה, ובמיוחד כשמעלים אילוסטריטור.
האם הבעיה היא בחוסר זיכרון (הוספנו ממש עכשיו, ולא הועיל במיוחד), ואם כן מה דרישת הסף בזיכרון? (23 עמדות מחשב).
או שהבעיה היא בתוכנת השליטה, ואם כן, איזו הייתם ממליצים? smart media?

bris

משתמש סופר מקצוען
אולי תפרטי לנו קצת יותר מה בדיוק הדרישות שלך מהמערכת, מה את רוצה שהיא תוכל לעשות ומה לא חשוב לך, ולפי זה נוכל יותר טוב להמליץ לך על תוכנה.

MHstamp

משתמש רשום
פרוט...

זוהיא כיתת מחשבים שלומדים בה בעיקר גרפיקה (תוכנות אדובי CS3), וכשצריך להסביר מתוך התוכנות, הרשת נתקעת. התלמידים רואים מסך שחור, או שרואים את הפעולות באיטיות מרובה, ובצבעים דלים. לעיתים, התוכנה נתקעת כליל, ואז יש צורך לכבות את המחשב מהרסטרט.
אני רוצה שהתוכנה תעבוד כמו שצריך, וגם אם מעלים עליה קבצי אילוסטריטור כבדים, שתגיב במהירות וביעילות, ובטח שלא תתקע.

bris

משתמש סופר מקצוען
האם את צריכה שליטה בב"א על כל המחשבים או כל פעם רק על אחד ?
המוצרים האלו שהזכרת ידועים בחובבניותם, התמיכה שלהם לוקה בחסר בלשון המטה, ולולי שזכו בחוזים מקומבנים מכמה גופים ציבוריים לא היה להם זכות קיום אפילו של שניה בעולם ה IT המודני.

אני הרכבתי כיתה (זה היה לפני די הרבה זמן, אולי שנה וחצי) והתקנתי למורה את VNC בצורה זו או אחרת (יש לו המון גירסאות) וזה עובד יפה מאוד ולא מתקע אפילו פעם אחד. זה מאפשר למורה נוסך לשליטה על המחשב של התלמידה גם להציג את המסך של המורה על המחשב של התלמידה ועוד.
תשאלי את איש התמיכה שלכם אם הוא יכול לסדר לך את זה.

MHstamp

משתמש רשום
תודה רבה על היעוץ.
אני צריכה לשלוט על כל הכיתה יחד, לפעמים אני צריכה לשלוט על מחשב ספציפי, ולפעמים אני צריכה להציג מחשב תלמיד מסויים לכל הכיתה.
אמרו לי שסמרט מדיה עובדת טוב, האם זה נכון, או שמבחינתך היא נכללת בקטגוריית התוכנות החובבניות והגרועות?
אשאל את איש המחשבים שלנו לגבי התוכנה שהזכרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה