בעיה תחושתית

מכונת צילום

משתמש רשום
מישהו פרסם פה שסבל מחוסר תחושה ויש לו לתת סרטונים של תרגילים
אולי יש למשהו לעלות הפוך על תחושת יתר

מכונת צילום

משתמש רשום
יש חברה שלי בעיה שכל הזמן מציק בגדים שלובשת בשרוולים מפריעים לה וגם יותר שהשרוולים מתרחבים אחרי כמה לבישות זה מעצבן אותה
משקפיים כל הזמן מסדרת אותם דוחפת פנימה עד הסוף כדי שלהרגיש פחות
לשון בפה מפריעה ההרגשה ולכן התחילה לאכול יותר כדי להסיק את הפה כדי לול הרגיש אותו
כל דבר שיש בה והיא מרגישה מעצבן אותה ומפריעה . גם מפריעה לראות ולהרגיש שינויים בה נגיד נמשים ,עור שנהיה ככה מהשמש, מגיע קמטים מפריעה שימוש יתר בידיים לפעמים מפריעה לה אבל מנגד לפעמים היא כן מחפשת משהו שהיה לה ביד להחזיק
השאלה מה יש לעשות?
או שזה רק רגשי וטיפול מחשבתי למוח או רגשי או מחשבתי ועזור?

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש אנשים שיש להם שילוב של חסר בתחושה עם תחושתיות יתר. תפני אותה למרפאה בעיסוק. זה אמור לעזור

פרידה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כאם לילד בן 4 תחושתי מאוד !!
השקעתי בו המוון בנושא
עד שהגעתי לאישה מדהימה!!! שקיבלתי עליה המון המלצות והיא הצילה את הילד שלי! בזכותה יש לי ילד שמתנהג היום נורמלי !!
היא כזו מדהימה ואמינה שאחרי 4 חודשים של טיפול שבועי שלא נגעה בילד אפילו פעם אחת! היא פשוט קוסמת וישבתי עם הילד כל הטיפול ולא הבנתי מה היא עושה איתו הוא ככ שמח ללכת אליה זה היה פרס שבועי!
ופתאום אחרי 4 חודשים היא אומרת לי זהו אני מתחילה להכין את הילד לסיום! הייתי בהלם כי היא יכלה לסחוב את הטיפול גם כמה שנים ואני אפילו לא הייתי מבינה וחושבת שזה ככה והאמינות שלה פשוט לא אמיתית בזמנים של שרלטנות של מטפלים/ות למינהם
קוראים לה לאה לוזון הפל 0504122124 מקבלת פעמיים בשבוע באשדוד ושאר השבוע בכל מיני מקומות
היא צרפתיה חרדית מיוחדת מאוד!
מטפלת גם בבעיות התנהגות קשות מאודדד מומלצת!

MRF

משתמש מקצוען
יש אפשרות שאת אומרת בערך מה לאה לוזון עשתה?
כי להגיע לאשדוד זה רחוק מידי, אולי איזו הכוונה?
תזכי למצוות

מעצבת אלבומים

משתמש מקצוען
השקעתי בו המוון בנושא
עד שהגעתי לאישה מדהימה!!! שקיבלתי עליה המון המלצות והיא הצילה את הילד שלי! בזכותה יש לי ילד שמתנהג היום נורמלי !!
היא כזו מדהימה ואמינה שאחרי 4 חודשים של טיפול שבועי שלא נגעה בילד אפילו פעם אחת! היא פשוט קוסמת וישבתי עם הילד כל הטיפול ולא הבנתי מה היא עושה איתו הוא ככ שמח ללכת אליה זה היה פרס שבועי!
ופתאום אחרי 4 חודשים היא אומרת לי זהו אני מתחילה להכין את הילד לסיום! הייתי בהלם כי היא יכלה לסחוב את הטיפול גם כמה שנים ואני אפילו לא הייתי מבינה וחושבת שזה ככה והאמינות שלה פשוט לא אמיתית בזמנים של שרלטנות של מטפלים/ות למינהם
קוראים לה לאה לוזון הפל 0504122124 מקבלת פעמיים בשבוע באשדוד ושאר השבוע בכל מיני מקומות

כמה לוקחת?
יש סבסוד מקופת חולים?

פרידה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא
אבל מי שיש לה ביטוח רפואי מקיף ממגדל שנקרא : כתב שירות לילד" יכול לקבל החזר עד 75אחוז נראה לי
ברגיחל עולה טיפול 250 שח
בהצלחה

LEVAVOT

משתמש פעיל
מדייקת, מי שעבר בחון בקופת חולים ונמצא כזקוק לריפוי בעיסוק- אם מיד התפנה בקופת חולים ריפוי בעיסוק אז הוא מקבל בקופה,
אבל אם מחכה 3 חודשים ולא קיבל- קופת חולים משתתפת איתו בפרטי.
בכל מקרה לא רק למגדל יש כתב שירות לילד, ולא רק עם הכתב שירות מקבלים מימון,
אלא גם עם ביטוח אמבולטורי.

פרידה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קופת חולים תשתתף בריפוי בעיסוק בפרטי
ללאה לוזון אין תואר של מרפאה בעיסוק
התחום שלה זה תחושתי ולא מוכר בקופות
במקרה בעלי סוכן ביטוח ורק למי שיש כתב שירות לילד במגדל מקבל החזר זה דבר שאין אותו היום בביטוחים רק מי שעשה את זה פעם יכול לקבל החזר
אם יש לך ביטוח בחברות אחרות תבררי אני ביררתי במגדל כי זה הביטוח שיש לי

פרידה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני גם לקחתי את הילד להידרותרפיה בגלל התחושה ושם אמר לי המטפל שחייב גם טיפול של תחושה או ריפוי בעיסוק כי הבריכה זה השלמה לטיפול ולא הטיפול בעצמו

ליליאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש חברה שלי בעיה
זה רק רגשי וטיפול מחשבתי למוח או רגשי או מחשבתי ועזור?
לא רגשית בכלל, נוירולוגי
המוח שלה בנוי ככה שחוש המישוש שלה רגיש יותר מדי
זה נקרא תחושתיות יתר
כמו שאמרו, ריפוי בעיסוק,
ועוד לפני זה להפנים שזה בסדר וזה אמיתי וזה לא רק בראש שלי
(אם כי שזה כן בראש שלה.. במוח שלה...)

עוד מ ישהו שאל פה קודם על תחושתיות יתר
לכל בעיות התחושה (בכל החושים)
ממליצים, בבית, לעשות "דיאטה סנסורית"
כלומר לחשוף ליותר(תחושת חסר)/פחות (תחושתיות יתר) גירויים תחושתיים.

זה כאלה שיש להם בעיה בוויסות, והם נעים מקצה אחד לקצה השנ י של הקסאלה

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מצטרפת לכל מי שכתב כאן - קודם כל להכיר ולהבין ולא ללעוג. אני גם סובלת מרגישות תחושתית ברמה יחסית קלה, ויכולה להגיד שאחד הדברים הכי קשים זה ההתייחסות של הסביבה כ'מפונקת' וכו'. (זאת שלא אוהבת שנוגעים בה, תמיד צריך להיזהר לא לדחוף אותה...) כשהייתי עדיין בסמינר הרבה פעמים יותר מהקושי התחושתי בתכניות (והיה קשה וחצי עם התאורות והרמקולים והכיסאות כתר הצפופים ברר...) היה קשה הצורך להיזהר לא לבקש יותר מדי פעמים מזאת שיושבת מאחורי להוריד את היד מהכיסא שלי וזאת שלצידי לא להישען עלי וכו' כי המבטים שלהם הראו יפה כמה נודניקית אני... ברגע שיש כבוד והבנה קל יותר להתמודד וכשההרגשה טובה יותר לפעמים גם הדברים עצמם פחות מפריעים.

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
קופץ טרמפ על האשכול
האם יש פתרון גם לילד שיש לו בעיה תחושתית בידיים,
כל הזמן צריך לעשות משהוא ,ואם אין לו אחיו "נהנים" מנחת זרועו,
בדר"כ סתם הצקות ולא מכות.

פלורה

משתמש מקצוען
קופץ טרמפ על האשכול
אולי זה לא בעיה תחושתית, אולי הוא צריך ריפוי בעיסוק.

ליליאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
קופץ טרמפ על האשכול
אם הוא מאובחן של וויסות תחושתי -
זה נשמע היפו-סנסטיביות,
כלומר שהוא פחות מתי ומחפש להרגיש.
ומתוסכל,
זה יגול לצאת מהצקות.

ריפוי בעיסוק כנ"ל ללמוד לתת לו גירויים מספיקים

secret

משתמש סופר מקצוען
השקעתי בו המוון בנושא
@פרידה תוכלי ליצור איתי קשר בפרטי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה