כללי בעיה עם לקוח

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מג'נטה

משתמש צעיר
עשיתי ללקוחה מגנטים שהיא היתה אמורה לחלק כמזכרת בחתונה שלה
העבודה נשלחה בדואר בגובינא (כך היא משלמת על העבודה והמשלוח) וזה היגיע יום אחרי החתונה. בנתיים היא לא לקחה את זה מהדואר כלומר לא קילבלתי תשלום מעבר לזמן העבודה שלי שלמתי מכספי לבית הדפוס עבור העבודה
מה אני אמורה לעשות במקרה זה ?
מבחינת הדואר לא היתה התחייבות בזמן ולטענתם זמן ההגעה היה כמקובל.
אשמח לתגובתכם.

תותים

משתמש רשום
אם היא ביקשה לשלוח דרך הדואר, ז"א שהיא לקחה על עצמה את האחריות.

אם הפוך, זו לא אשמת הלקוח.

מה שכן אם הם עדיין באמצע השבע ברכות, אפשר עוד לחלק את המגנטים.

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הם הסכימו על לוח זמנים? ידעו מתי את שולחת וביקשו שיישלח אז בגוביינא? אם כך, זו בעיה שלהם.

מג'נטה

משתמש צעיר
הסיכום בינונו היה שהיא באה לקחת את זה ממני וזה לא הסתדר לה לכן ביקשה שאשלח לה בדואר אני הצעתי את הגוביינא כדי להבטיח את התשלום שלי בפעול ביום החתונה כול התחנות שבהם היתה החבילה נבדקו כדי לנסות להביא אליה את החבילה בזמן...

רובי

משתמש צעיר
יש שבוע של שבע ברכות לא???

תותים

משתמש רשום
בעיה שלה !!!
היא חייבת לשלם.
הגוביינה לא קשורה לזמן, רק לדואר חוזר.
היא יכלה לשלוח מישהו לקחת, או לקחת בכוחות עצמה כמסוכם.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יכול להיות שזו בכלל שאלת רב.

(תבדקו את זה. אני מאמינה שהיא לא תרצה לקחת על מצפונה את זה שלא תשלם לך, מצד שני- היא בפירוש לא קבלה את מה שרצתה.)

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ירושלמית, זה שהיא לא קיבלה את מה שהיא רצתה - אולי הדואר אשם, אבל לא הגרפיקאית!
בדיוק אותו דבר כמו אם הלקוחה הייתה שולחת שליח לקחת את החומר, והשליח היה לוקח ומאבד את החומר/בורח לחו"ל/שוכח מזה/שורף את המגנטים.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם היא ביקשה ברגע האחרון לשלוח לה - אני לא חושבת שיש פה בכלל שאלה.
האמת, גם אם היית מסיימת הכל ובסוף היא הייתה מחליטה לא לקחת בכלל - עדיין היא חייבת לשלם.

עצה טובה מאוד - מוניות אביב או כל חברת שילוח אחרת יעשו את העבודה במהירות (תוך יום) ובדייקנות עד פתח הבית, וזה עולה רק בערך 40 ש"ח למשלוח.

לפעמים ללקוח משתלם לשלם את הסכום הזה אם זה משהו ממש דחוף.

פרוסמדיה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
"הלקוח תמיד צודק" זה הכלל, אך, חסרים פרטים:האם את, הגרפיקאית, עמדת בלוח הזמנים בצורה מושלמת, האם הכל היה מוכן ורק ללוקחה היתה בעיה ולא יכלה להגיע בערב חתונה?

מג'נטה

משתמש צעיר
תודה לכול המשיבים העבודה היתה מוכנה כ10 ימים לפני מואד החתונה והיא קבעה היא מגיעה לקחת ולא הגיעה ואחרי יומיים של נסיונות בקשה שאשלח לה בדאר
חבל שלא ידעתי על מוניות אביב (האמת כאב לי בשבילה...)

imirs

משתמש רשום
ירושלים בני ברק ולהיפך-0522870268
ירושלים תל אביב ולהיפך0522322311
שניהם יהודים חרדים שאפשר לסמוך עליהם אני עובד איתם קבוע אוספים בבוקר...בערב זה אצל הבנאדם ...שלושים שקל מדלת לדלת ...וגם אפשר לעשות גובינא...לשאר הערים אני שולח עם פדקס ישראל....44 שקל

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
למה ללכת רחוק?
יש לדואר ישראל שירות שליחים בסכום של 42 שקל כמדומני מדלת לדלת או מהדלת לדואר (יותר בזול) - כאוות נפשך...
חוץ מזה - לוקח לדואר שבוע ימים לשלוח חבילת גוביינא? תמהני...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה