בעיה בטקסטורה במאיה

• פותח הנושא kcbv
  • פורסם בתאריך

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
שאלתי על כך בעבר, אבל הבעיה אצלי עדין לא קיימת.
כאשר אני עוברת עם אובייקט בין תוכנות לדוגמא עכשיו מאיה וזיבראש, אני מתקשה לפעמים לחבר לאובייקט טקסטורה למרות שאני ממפה את האובייקיט שוב.
אני מקבלת פסים שקופים על המודל.
את ההעברה בין התוכנות אני עושה ע"י יצוא ל-obj ואז מתקבל קובץ נוסף בסיומת mtl.
מהו הקובץ הזה אולי הוא גורם הבעיה למרות שהם נמצאים באותה תקיה.
תודה מראש למסייעים.

קבצים מצורפים

• Screen shot 2012-07-12 at 9.26.36 AM.png
    KB 182.9 · צפיות: 15

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
mtl מכיל את הטקסטורות ששמת
הבעיה של הפסים הלבנים היא גם ברינדור או רק בתצוגה?

inasher

משתמש רשום
עמית רייסברג ענה לי בהקשר זה כי לקובץ MTL אין שום משמעות לגבי מאיה וניתן למחוק אותו...
כמו שטרו אמר מאוד חשוב לראות את זה אחרי רנדור. וגם מומלץ בחום לבדוק את ה - UV שיש למודל הזה.

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
ראשית תודה, הבעיה של הפסים היא גם ברינדור.
עכשיו אני מפרידה חלק חלק ויוצרת uv חדש
מקווה שהבעיה תחלוף.

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
תודה למסייעים
הצלחתי למפות חלק חלק אבל רק בתוכנת מאיה ישנה. הפלא שתוכנה ישנה זו הסכימה לעבוד עם כמות ענקית של פוליגונים, ומאיה 12 קורסת בלי סיבה.
בשלב זה ותרתי על הטקסטורה האמתית, מקוצר זמן, כשאסיים אי"ה אעלה את התמונה מטוקסטרת.

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
זה בינתיים עם טקסטורה של אבן.

קבצים מצורפים

• lomdim.jpg
    KB 739.1 · צפיות: 23

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נחמד מאוד
אם כבר את נותנת חומר לפחות שיהיה מט כדי שיראה פסל
כרגע לא מובן מה זה החומר שיושב שם (אה כן ותאורת פוינטים...)

לפי מה שהבנתי הרבה סטודיואים עדין משתמשים עם מאיה 2009 כי הגרסאות האחרונות של מאיה מלאות באגים (מה הרעיון לשחרר גרסה "יציבה" אם היא מחוררת באגים?)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
דרך אגב הכתפיים ענקיות כמו של בריון.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י trew;818380:
לפי מה שהבנתי הרבה סטודיואים עדין משתמשים עם מאיה 2009 כי הגרסאות האחרונות של מאיה מלאות באגים (מה הרעיון לשחרר גרסה "יציבה" אם היא מחוררת באגים?)

מאותה סיבה שאדובי עושה זאת וגם מייקרוסופוט זכורה "לטוב" עם גירסאות ווינדוס שהאכילו אותנו קש, צריך כל שנה להוציא גירסה (עם שינויים מיקרוסקופיים) אחרת ממה יעשו כסף?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה