בעיה בהעלאת אתרים שונים

mishu

משתמש רשום
מישו נתקל בבעיה כזו ויכול לעזור?

קבצים מצורפים

• אוף.png
    KB 390.7 · צפיות: 7

mishu

משתמש רשום
אף אחד לא ניתקל? פליז...
חלק מהאתרים נפתחים נורא ל-א-ט וכשהם נפתחים זה נראה כמו למעלה.
בבקשה, בני ישראל.....

משבצת 2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם לי יש את הבעיה הזו בזמן האחרון.
ברוב המקרים כשאני לוחצת "טען שוב" זה כן מעלה את האתר.

mishu

משתמש רשום
כן, אבל כשמעלה הכל עובד כ-ל-כ-ך-ל-א-ט ונראה כזה מן כמו למעלה, והמון פעמים לא מוכן להעלות בכלל.
למי הפתרונים? הצילו!!!

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לי נראה שהבעיה היא באתרוג. גם לי בזמן האחרון היו חוויות של ניתוקים וחוויות דומות.
הוא מידי פעם גם משתגע, לדוגמא - פותח את הג'מבו מייל בצורה לא ברורה, ללא חלק מהאובייקטים וצריך לנחש היכן כל לחצן...

משולש

משתמש צעיר
קורה לי בנתיב. גם לאחר טעינה מחדש הוא כותב "לא התקבלו נתונים". אולי מישהו יחכים גם אותי מה לעשות עם זה?

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
לי זה קורה בעיקר בכרום. בפירפוקס לא זכור לי שנתקלתי בזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה