בעיה בבנית דיסק באנקור

צל99

משתמש פעיל
עבדתי ע פרויקט בפרמייר ויצאתי אותו לקובץ AVI.

אחר בניית הדיסק האנקור, לאניתן הפעיל אותו ישירות ב"הפעל", לאחר כניסה לתוך התיקיה והפעלת הרצועה VTSֹ_01 ניתן להפעיל את הרצועה.

יש למישו רעיון.

זה קרה לי מספר פעמים לאחר שאחרונה עברתי לוינדוס 7 64, זה קשור?

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אם אני מבין נכון, אתה מתכוון שאין לך הפעלה אוטומטית כשאתה מכניס את הדיסק למחשב.
אם כך: ראשית תוודא בחלון הפרויקט שהMENU שלך או הטיימלין(במידה ואתה עובד ללא תפריט) מכוון על FIRST LPLAY.
שנית, שים לב שבווינדוס שלך האפשרות של הפעלה אוטומטית לא מבוטלת
נ.ב. מדוע אתה מייצא מפרמייר לAVI? . אם הקובץ מיועד לDVD חבל על הנפח שAVI תופס. בכל מקרה אנקור מקודד לך אותו לMPEG-DVD בתהליך שלוקח פי2 זמן. תייצא לMPEG ותעבוד על אנקור עם הקידוד שייצאת במדיה אנקודר ותחסוך זמן
בהצלחה!

maty

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ובמקום לייצא באנקורד, הייתי אומרת - דינמיק לינקס, סנד טו אנקור.
הרבה יותר פשוט...

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י yosale;423704:
אם אני מבין נכון, אתה מתכוון שאין לך הפעלה אוטומטית כשאתה מכניס את הדיסק למחשב.
אם כך: ראשית תוודא בחלון הפרויקט שהMENU שלך או הטיימלין(במידה ואתה עובד ללא תפריט) מכוון על FIRST LPLAY.
שנית, שים לב שבווינדוס שלך האפשרות של הפעלה אוטומטית לא מבוטלת
נ.ב. מדוע אתה מייצא מפרמייר לAVI? . אם הקובץ מיועד לDVD חבל על הנפח שAVI תופס. בכל מקרה אנקור מקודד לך אותו לMPEG-DVD בתהליך שלוקח פי2 זמן. תייצא לMPEG ותעבוד על אנקור עם הקידוד שייצאת במדיה אנקודר ותחסוך זמן
בהצלחה!

הבעיה היא לא רק שאין הפעלה אוטומטית.
גם כשאני עומד במחשב שלי על הכונן דיסקים וקליק ימני ל"הפעל" לא מביאים ישועה.
איפה נמצאת האפשרות של הFIRST PLAY?

למה אני מייצא לAVI? לא יודע ככה התרגלתי.
עדיף לMPEG DVD??
תודה.

דובי

משתמש רשום
הפקות ואירועים
תוכנה

נשמע שיש גם בעיה במחשב שלך...(חסרה תוכנה לצפיה בDVD)
נסית להכניס למכשיר DVD?

maty

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אפשרות הפירסט פליי נמצאת בחלון הפרויקט באנקור, לחיצה ימנית על הטיימליין או על התפריט שאמורים לעלות ראשונים, ובחירה ב- set as first play.

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י דובי;424231:
נשמע שיש גם בעיה במחשב שלך...(חסרה תוכנה לצפיה בDVD)
נסית להכניס למכשיר DVD?

זו לא הבעיה.

צרבתי באמצעות הWINDOWS DVD MAKER והצלחתי לצפות ללא בעיה גם בWMP וגם בVLC.

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י maty;424233:
אפשרות הפירסט פליי נמצאת בחלון הפרויקט באנקור, לחיצה ימנית על הטיימליין או על התפריט שאמורים לעלות ראשונים, ובחירה ב- set as first play.

תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה