עיצוב בסיס לכיור מונח

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
האם ניתן לשים בפינת נט"י קרמיקה במקום שיש או בוצ'ר לכיור מונח, מחפשת פתרון יחסית בזול ושיש זה יקר ובוצ'ר לא מתאים...
אשמח לעזרה!

אסתר ר

משתמש פעיל
לנו הציעו לבקש מנגר שיעשה לנו מעין קופסא מעץ בגודל המתאים לנישה ששם הולך לעמוד הכיור ואת זה לצפות בקרמירה של הקיא ועל זה כיור מונח
ראיתי תמונה של זה ונראה ממש יפה.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לנו הציעו לבקש מנגר שיעשה לנו מעין קופסא מעץ בגודל המתאים לנישה ששם הולך לעמוד הכיור ואת זה לצפות בקרמירה של הקיא ועל זה כיור מונח
יש ארון אפשר להושיב עליו קרמיקה השאלה אם זה עובד...

ערוגת הבושם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה מה שאני עשיתי, לא ממש קופסא אבל משטח עם דופן קדמית.
מאד יפה!!

Chanae

משתמש מקצוען
אני עשיתי מדף גבס ואת חיפיתי בקרמיקה ששמתי על הקיר
יצא הרבה יותר יפה ממה שדמיינתי,
ובאמת חצי מחיר (הקבלן לקח לי על זה 350 שקל)
העלתי תמונה של זה באשכול אחר

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני עשיתי מדף גבס ואת חיפיתי בקרמיקה ששמתי על הקיר
יצא הרבה יותר יפה ממה שדמיינתי,
ובאמת חצי מחיר (הקבלן לקח לי על זה 350 שקל)
העלתי תמונה של זה באשכול אחר
הבסיס מתחת לכיור זה אותה קרמיקה שעל הקיר?

Chanae

משתמש מקצוען
הבסיס מתחת לכיור זה אותה קרמיקה שעל הקיר?
כן,
זה עוד פינה של נטילת ידיים שעשינו אותו דבר,
Untitled.jpg

t@

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
אפשר לעשות מדף זכוכית
צבענו זכוכית אטומה בצבע הרצוי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה