דרוש מידע בסוף זה קורה אוטובוס ממודיעין עילית לת"א!!!

A052

משתמש סופר מקצוען
א"א לצאת מהנתיב המהיר לב"ב, היציאה הראשונה זה בתוך ת"א.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אפשר לעשות תחנה ליציאה ברגל
אתם מכירים את האזור?
אין אפשרות כזו כי זה באמצע כביש בינעירוני ללא יציאה למכוניות ובוודאי לאל לאנשים...
וזה גם לא תועלתי לנוסעים לב"ב כי הפקקים מתחילים אחרי הפניה לכיוון בני ברק

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
הזמנים בעיקר בשעות הבוקר וקצת בצהריים. ממודיעין עילית
ומשפירים למודיעין עילית קצת בבוקר ועד 4 בצהריים.

לכאורה זה טוב לכל איזור גוש דן.
ולא רק לתל אביב.

A052

משתמש סופר מקצוען
מחניון שפירים יוצאים שאטלים חינם.
לאיזור הבורסה (רכבת מרכז) ברמ"ג, ולאיזור הקריה בת"א.

המושלמת$$

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
יש למישהו מידע איזה שאטל אני צריכה לקחת מהחניון אם אני צריכה להגיע לאזור תחנת רכבת השלום (רחוב יגאל אלון)?

המושלמת$$

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
מישהו שנוסע ממודיעין עילית יכול לומר לי מה עדיף לי אני צריכה להגיע לאזור תחנת רכבת השלום
קו לשילת ואז 111
או קו לחניון הנתיב המהיר ואז שאטל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה