שיתוף - לביקורת בני ברקי, פעם והיום

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
פעם כשהייתי ילד לא בני ברקי, להיות 'בני ברקי' בשבילי היה...
לחכות למשאית שלג מירושלים, 'להרוג' את מי שנפל בתחילת רבי עקיבא, להיות מה'מאה ראשונים' שבאים לכל קריאה של 'הצלה', לעשר פעמיים את התוססן שחילקו ב'אבות ובנים', להגיד בעל פה את כל שמות הנכדים של ר' חיים, להימכר לריח שיוצא מאגזוזי האוטובוסים, ולחשוב שירושלמי זה מי שאוהב קוגל ירושלמי...

אבל היום, כשהפכתי להיות 'בני ברקי', להיות בני ברקי בשבילי זה...
לעמוד ברחוב בלי לעשות כלום ו...להזיע, ותכלס' כשמתרגלים לזה זה לא נורא, זה איום ונורא!
ללכת לתומי ברחוב ולהתרענן כל שתי שניות מטיפות קרירות של מים מזוככים ממזגנים, וזה אין מה לומר סטארט אפ בני ברקי גאוני!
להתחיל לפחד מיונים שלא מפחדות מאנשים שמנסים להפחיד אותם, כמובן שאני לא באמת מפחד, אלא רק נגעל...
להפסיק להאמין בזה שחתולים אוכלים עכברים, מעדות אישית...
לחיות תחת מצור דמוקרטי של חילונים מבולבלים, ולחלק צ'ולנט ל'אויבים'...
להשלים בלילה מניין לעכברים שמתאספים למעריב במדרכה של הפחים... כן כן, בלילה המדרכה של הפחים, מה לא הבנתם?
לחשוב שאני ימצא פתרונות איך להכחיד את המקקים, ואז לשבת איתם בפגישת עבודה בבית...
לקפוץ מידי לילה מחולדות שמתחככות לי ברגליים כשהם יוצאות מהמחילות לארוחה דשנה, לא שאכפת לי זה פשוט מסוכן, אני עלול לדרוך עליהן ולהחליק...
לדרוש על כל מ"ר בעיר המדהימה הזאת לא פחות מ-40,000 ש"ח, בכל זאת יש הרבה קופצים על העיר הזאת, עכברים, חולדות, עכברושים שזה בעצם חולדות, ועוד כל מיני...
להבין שאין מה לעשות וצריך לחיות בשלום עם חולדות ועכברים, ושאם נאכיל אותם טוב בחוץ הם אולי לא ייכנסו אלינו לבפנים...
להמשיך להיות 'בני ברקי' למרות כל זה...

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אהבתי מאוד!
רק שפדיחות, אבל הפעם הקודמת שהייתי בבני ברק הייתה לפני שנה, וגם זה לחתונה של קרוב משפחה. והפעם האחרונה שדרכתי ברבי עקיבא הייתה לפני עשור לפחות...
כמה תיקונים לשוניים קלילים:
להתחיל לפחד מיונים שלא מפחדות מאנשים שמנסים להפחיד אותם,
שמנסים להפחיד אותן
לחשוב שאני ימצא פתרונות איך להכחיד את המקקים,
שאני אמצא
לקפוץ מידי לילה מחולדות שמתחככות לי ברגליים כשהם יוצאות מהמחילות לארוחה דשנה,
כשהן יוצאות

נערך לאחרונה ב:

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מה? אין גם דברים לא טובים בבני ברק??....:ROFLMAO:
ברור שיש, אבל את זה כולם כבר מכירים...
כמה תיקונים לשוניים קלילים:
אני "בכוונה" התבלבלתי... בקשר ליונים והחולדות
לגבי חולדות אני ממש בטוח שזה גם זכר וגם נקבה, לא?
וגם שלפי הבנתי רק הזכרים שבחולדות יוצאות לארוחה, נשותיהם נמצאות בדר"כ במטבח, שלי... ;)
יותר גאוני מכל קטע שאי פעם קראתי
יותר גאוני מהסטארט אפ של המים המזוככים???

תודה על הפרגונים הם נותנים לי אנרגיות למרדפים בלילה...

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

שלמה שקד

יוצר תוכן
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
להמשיך להיות 'בני ברקי' למרות כל זה...
לא רוצה לגלות את אמריקה, אבל זו בחירה שלא חובה לדבוק בה.

כך לפחות על פי רופא העור שלי שלא הבין מה הבעיה לנעול סנדלים בבני ברק

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ממו"ר זצ"ל
'בני ברקי' זה סוג של מחלה, ללא שייכות להבדלי דת גזע או מין, וחסד עשה עמנו האדון ב"ה, ששם את כל ה'בני-ברקים' בבני ברק.
מרן הרב שטיינמן זצוק"ל אמר פעם למישהו שאמר לו דבר דומה, שכתוב בחפץ חיים שכאשר אדם מדבר על עיר שלימה, הוא צריך לבקש מכולם סליחה, וזה כמעט בגדר מעוות לא יוכל לתקון.
לא מומלץ בכלל!!!
(ואני בטוח שמורך ורבך כד הוי בדיחא דעתיה אמר דבר זה, והיה כשגגה שיצאה מפי השליט, ולא העלה על דעתו שיקחו את דבריו ברצינות (אולי גם אתה לא...;))).

רואים שקוף

משתמש מקצוען
מרן הרב שטיינמן זצוק"ל אמר פעם למישהו שאמר לו דבר דומה, שכתוב בחפץ חיים שכאשר אדם מדבר על עיר שלימה, הוא צריך לבקש מכולם סליחה, וזה כמעט בגדר מעוות לא יוכל לתקון.
לא מומלץ בכלל!!!
(ואני בטוח שמורך ורבך כד הוי בדיחא דעתיה אמר דבר זה, והיה כשגגה שיצאה מפי השליט, ולא העלה על דעתו שיקחו את דבריו ברצינות (אולי גם אתה לא...;))).

ראשית, מחילה ממי שנפגע, כוונתי הייתה רק בהביטים מסויימים, ולא כהכללה חלילה. לא כלל הפעולות וכו'.
לגבי הלאו, נ"ל שטועה אתה, ונ"ל שמו"ר שליט"א אמר דבריו בכוונה, אם תרצה לדעת טעם ההיתר, לכאו' שייך לפלוגתת הח"ח והחו"י בתשו' שהובאה בסו"ס ח"ח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה