בנית client עבור מערכת רבת נתונים באנגולר

esther3

משתמש רשום
יש למישהו ניסיון עם פיתוח צד לקוח עבור מערכת רבת נתונים (הצגת טבלאות עם אלפי רשומות) ?

אנו בהתלבטות כעת אם משתלם לעבור לangular (או ריאקט, או איזהשהוא framework טוב, כעת המערכת ממש עם js בסיסי וtelerik)
במטרה לשפר את ניראות הדוחות ולא להאריך את זמן הטעינה..
ממש חשוב לי לדעת שלא ניתקע עם קושי בטעינת נתונים רבים, מעבר בין עמודים ,
וכן אם יש בספריה תמיכה נרחבת בייצוא לאקסל ו PDF הכוונה לעיצובים, מיונים ופורמטים לפי דרישות מאד ספציפיות

להסתדר בסוף- אפשר עם כל טכנולוגיה, אבל אני רוצה לשמוע איזו ספריה בנויה מלכתחילה לכיסוי הצרכים הנל

תודה.

ינח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אנגולר - לדף HTML מורכב יתכן ויהיה כבד.
יצא לי להתקל בבעיה עם של מידע רב שלא הצליח להיטען בExplorer..

Yehuda Kremer

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ייצא לי בזמנו לבנות dashboard כבד מאוד, בניתי עם react וייצא נפלא (אין הנחתום..)

לידעתי, כל framework הפופלארים לclient מותאמים לכך, וכדאי לבחור במה שהכי מוכר.

הנושא הזה חשוב לא פחות לצד שרת, אבל שאלתך מכוונת לצד לקוח.
חשוב להכיר ולהבין אילו פתרונות ישנם למידע רב בUI, כדוגמת אלפי רשומות בטבלה.

בין השאר:
  • pagination
  • virtual scrolling
  • store (יותר מצד הניהול של המידע, אבל נוגע ואף עוזר גם לביצועים. כדאי להוסיף גם שימוש בimmer)
  • cache (כלומר, לוודא על ידי cache שלא מתבצע "רינדור" (render) מיותר בUI וכך להשאיר את הclient מהיר וכו')

הנושאים הנ"ל קיימים בכל framework ובהרבה ספריות UI,
אם כי חשוב לוודא זאת מראש לפני שבוחרים.

בהצלחה

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש למישהו ניסיון עם פיתוח צד לקוח עבור מערכת רבת נתונים (הצגת טבלאות עם אלפי רשומות) ?

אנו בהתלבטות כעת אם משתלם לעבור לangular (או ריאקט, או איזהשהוא framework טוב, כעת המערכת ממש עם js בסיסי וtelerik)
במטרה לשפר את ניראות הדוחות ולא להאריך את זמן הטעינה..
ממש חשוב לי לדעת שלא ניתקע עם קושי בטעינת נתונים רבים, מעבר בין עמודים ,
וכן אם יש בספריה תמיכה נרחבת בייצוא לאקסל ו PDF הכוונה לעיצובים, מיונים ופורמטים לפי דרישות מאד ספציפיות

להסתדר בסוף- אפשר עם כל טכנולוגיה, אבל אני רוצה לשמוע איזו ספריה בנויה מלכתחילה לכיסוי הצרכים הנל

תודה.
הנקודות שציינת, לדעתי, לא כל כך קשורות לאנגולר או ריאקט. זה לא משפיע בכלל על טעינת הנתונים. זה גם לא משפיע על דוחות pdf (כי עושים את זה בשרת). מה שכן, הרבה יותר נוח לבנות אפליקציית web אם ריאקט או אנגולר מאשר בלי. ואחר כך יותר נוח להוסיף פיצ׳רים.
אז אם עכשיו הכל עובד, ואין דרישה לפתח כל הזמן פיצ׳רים חדשים, יתכן מאוד שאין שום הצדקה למעבר.

דרך אגב, אלפי רשומות זה בכלל לא הרבה.

esther3

משתמש רשום
תודה לכל העונים!

בוודאי שיש דרישות לfeatures חדשים ומשמעותיים לגמרי,
עד היום לא היתה התיחסות כ"כ לניראות ולאחרונה שהמערכת ב"ה שינתה פרופורציה ומספר משתמשים
הצורך ב UI חדש עומד בעינו מה גם שמספר הרשומות עולה גם כן, כעת מדובר בסביבות 10000 רשומות כשכל אחת נפתחת בדריל דאון לטבלה

אשמח לשמוע עוד מבעלי ניסיון והאם יש ספריות לתמיכה בPDF וכו'

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אתם יכולים להשתמש בlazy loading אם איזושהי ספריה שעושה את זה, אנגולר או ריאקט לא יעזרו לכם בזה.
אתם יכולים להשתמש בDataTables שזו ספריה טובה להצגת טבלאות, תומכת במובנה בpaging

esther3

משתמש רשום
תודה,
אנו משתמשים ב LAZY וב DataTables
אנו רוצים לעבור לframework כי אנו רוצים להתקדם
אבל אני רוצה להיות מוכנה שאני לא מסתבכת עם האטה בטעינת נתונים או בעיות אחירות שיכולות לגרום להתחרט על הצעד.

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תנסו לבדוק גם את vue.js
יש במדריך שלהם איזשהו השוואה בין אנגולר וריאקט וכדו'
(עקומת למידה, דאטה ביידינג וכו')
{נבנתה אחרי ראיית המעלות והחסרונות של האחרים ע''י סיני בשם איוון יו}

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא עבדתי עם זה, אבל זה נראה טוב

לגבי בחירת framework, לא יודע למה ריאקט תפס כל כך הרבה פופולריות, הוא לא עשה משהו שלא עשו לפניו, ואפילו פחות טוב מהם.
זה משאיר רק angular או vue

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה