בניית אתרים

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
היי לכולם,
הציעו לי לעשות עבודות פרטיות לאנשים בבניית אתרים הכוללים אתרים, דפי נחיתה, עדכונים וכו' רציתי לברר כמה מקובל לבקש על כך, האם באמת שווה לעסוק בזה?? כמו כן האם יש הבדל בדרישות בין מתחילה לבין אחת עם וותק??
בנוסף ברצוני לדעת האם זה גדול על מתחילה להתחייב על כך או שאין הבדל גדול בין זה לבין הפרויקטים שנעשו במסגרת הלימודים שכללו צד שרת ולקוח וDB??
אשמח לתשובות מכאלה שעוסקים ומבינים בתחום, תודה.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
האם באמת שווה לעסוק בזה?
זאת פרנסה ככל פרנסה.
כמו כן האם יש הבדל בדרישות בין מתחילה לבין אחת עם וותק?
בדרישות? בד"כ לא, אפשר לבקש סכום גבוהה יותר ככל שהמוניטין טוב יותר.
בנוסף ברצוני לדעת האם זה גדול על מתחילה להתחייב על כך או שאין הבדל גדול בין זה לבין הפרויקטים שנעשו במסגרת הלימודים שכללו צד שרת ולקוח וDB?
למתחיל\ה זה יקח הרבה יותר זמן עד שיקלטו את הטריקים (למשל להשתמש וורדפרס + אלמנטור)
בלימודים אני מניח שלומדים לבנות הכל מ-0, אבל ב"עולם" יש כבר המון פלטפורמות שעושות הרבה מהעבודה.
אז זה לא "גדול" על מתחילה, זה אמור להיות דווקא עבודות קלילות יותר, תלוי בדיוק מה הדרישות של הלקוח.

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
זאת פרנסה ככל פרנסה.

בדרישות? בד"כ לא, אפשר לבקש סכום גבוהה יותר ככל שהמוניטין טוב יותר.

למתחיל\ה זה יקח הרבה יותר זמן עד שיקלטו את הטריקים (למשל להשתמש וורדפרס + אלמנטור)
בלימודים אני מניח שלומדים לבנות הכל מ-0, אבל ב"עולם" יש כבר המון פלטפורמות שעושות הרבה מהעבודה.
אז זה לא "גדול" על מתחילה, זה אמור להיות דווקא עבודות קלילות יותר, תלוי בדיוק מה הדרישות של הלקוח.
אבל לא אמרת לי מה פחות או יותר מקובל בשוק לקחת לפי מה? לפי פרויקט לפי שעות?
יש לך מידע ולינקים שמסבירים על וורדפרס ואלמנטור?
אשמח מאוד

מרגלית ❤

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
D I G I T A L
היי אני צריכה עזרה מי שיכול בבקשה זה דחוף
אני בונה אתר ושמתי קישורים על כפתור וגם על אייקונים והקישורים לא עובדים זה קישורים לאפליקציות שונות שאני לוחצת על הכפתור זה מחזיר אותי לתחילת העמוד מה עושים?

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אבל לא אמרת לי מה פחות או יותר מקובל בשוק לקחת לפי מה? לפי פרויקט לפי שעות?
יש לך מידע ולינקים שמסבירים על וורדפרס ואלמנטור?
אשמח מאוד
למתחיל הייתי ממליץ לקחת לפי פרוייקט כדי לא לעשוק את הלקוח, התמחור בד"כ זה אינדיבידואלי, מי שעובד מהר יעדיף לפי פרויקט ומי שעובד לאט יעדיף לפי שעות.
אין לי מידע ולינקים יותר ממה שאני יכול לחפש בגוגל.

המחירים המקובלים די משתנים בהתאם לדרישות, חשוב לעשות איפיון כמה שיותר מלא לפני תחילת העבודה כדי שהלקוח לא יבקש להוסיף דברים תוך כדי עבודה (כמובן באותו מחיר), וכדי שלא יבוא בטענות בסוף העבודה שיש דברים שלא לשביעות רצונו.

התנהלות של עצמאים מול לקוחות זאת עבודה בפני עצמה, על השעות של האיפיון לא מקבלים כסף וצריך לנסות לקלוע כמה שיותר לצרכים של הלקוח יותר ממה שהוא אומר.
אני ממליץ מאוד על הספר the pragmatic programmer שמדבר המון על שיטות איך לאפיין פרויקט ולאיך לוודא שאתה בכיוון הנכון תוך כדי עבודה.

(את הספר עצמו הורדתי מפה:
https://www.youtube.com/watch?v=HN_X42iw518&ab_channel=BonteAudiobooks
ושמעתי בנגן)

נערך לאחרונה ב:

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
אני מאוד ממליצה לקחת פרויקטים כאלו (בפרט עם עוד לא מצאת עבודה מסודרת)

רק שימי לב בתור מתחילה יש הרבה דברים שלא יודעים בדיוק איך עושים את זה,
ומימלא ממליצה לחפש מישהי שיש לה נסיון שמסכימה להדריך אותך בצמתים שאת לא יודעת איך כדאי להתקדם(כמובן שמדובר בתשלום)

בד"כ הפרויקטים הראשונים יוצאים מחיר מצחיק לשעה, כי אם תקחי מחיר של פרויקט של מנוסה הם כבר יקחו אחת עם נסיון
ואם את לוקחת יותר זול ממנה, ובפרויקטים הראשונים זה לוקח המון המון זמן עד שמגיעים לתוצר מושלם
הרווח לשעה יוצאת אפסית, אבל זה שכר למידה,

גם בד"כ הראשון כמה שמאפיינים לא קולטים כמה זה מורכב- אבל שימי לב הכל בסדר טבעי ונורמלי
ככה זה להכנס לשוק כעצמאית.

אבל כבר מהפרויקט הבא תוכלי לעלות קצת את המחיר ובד"כ גם השעות עבודה יורדים בהרבה והבטחון עולה

כוכב

משתמש פעיל
UX UI
D I G I T A L
היי לכולם,
הציעו לי לעשות עבודות פרטיות לאנשים בבניית אתרים הכוללים אתרים, דפי נחיתה, עדכונים וכו' רציתי לברר כמה מקובל לבקש על כך, האם באמת שווה לעסוק בזה?? כמו כן האם יש הבדל בדרישות בין מתחילה לבין אחת עם וותק??
בנוסף ברצוני לדעת האם זה גדול על מתחילה להתחייב על כך או שאין הבדל גדול בין זה לבין הפרויקטים שנעשו במסגרת הלימודים שכללו צד שרת ולקוח וDB??
אשמח לתשובות מכאלה שעוסקים ומבינים בתחום, תודה.
אם תרצי אוכל לעבוד איתך, ז"א להתחלק בעבודה, כי לא כל אתר ודף נחיתה צריך תכנות.
וכך תוכלי לקחת יותר פרויקטים...
אני מעצבת ובונה בוורדפרס...
ליצירת קשר esticoen בג'ימייל

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
סתם בניה רגילה של וורדפרס- השוק מאד רווי
או שתתמקצעי בתיכנות לוורדרפרס או שתשארי מתכנתת..

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
יש אפשרות לשלב קוד או אפילו לכתוב אתרים שלמים שמתבססים על וורדפרס
זה פלטפורמה בסיסית שאפשר לשלב שם תוספים מוכנים או קוד

זה יותר לעבודות קוד קטנות/בינוניות
אתרים שלמים מסובכים של קוד לא יבואו לעצמאית בד"כ

אבל זה דורש כמובן לפתוח עסק, לפרסם, לשווק, להשיג לקוחות וכל מה שכרוך בכך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה