מידע שימושי במכבי שלי - איזה רופא שיניים הכי מומחה ליישור שיניים אתם ממליצים

פוקוש

משתמש מקצוען
יש לי נסיגת שיניים לא פשוטה לאחר הלידות האחרונות. אשמח להמלצות על רופא שיניים מומחה מיוחד ליישור שיניים שמכבי עובדים איתו ושחברי מכבי שלי מקבלים החזר משמעותי על ההוצאות אליו.
תודה מראש לתגובות

מתנה טובה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ד"ר אריאל דינבר מסניף מכבידנט הרב כהנמן בני ברק. מומלץ מאוד !

פוקוש

משתמש מקצוען
אני מעדיפה מישהו חיצוני ממכבי ושהוא ברמת מומחיות הכי מקסימלית. מישהו יודע?

אין לי שם

משתמש רשום
ממליצה לך בחום ומנסיון אישי, לאחר שגם אני התלבטתי ושמעתי כמה חוות דעת,
לשלם 100 שקלים בלבד עבור פגישת יעוץ ,אצל ד"ר ששי צדוק, מומחה גדול בעל וותק, ישר והגון (עבד עשרות שנים בבנ יברק)
מקבל בגבעת שמואל, תיכף יוצא לפנסיה וגם ככה לא מקבל מטופלים חדשים. רק ליעוץ. שווה לך ותהיי הכי רגועה בעולם
באמת במקרה שלנו, אמר תחזית הרבה יותר מרגיעה, והסביר בהגיון מדוע אין צורך עדין להתחיל ביישור שיניים. ולבוא עוד שנה..
ממליצה!!!

פוקוש

משתמש מקצוען
ממליצה לך בחום ומנסיון אישי, לאחר שגם אני התלבטתי ושמעתי כמה חוות דעת,
לשלם 100 שקלים בלבד עבור פגישת יעוץ ,אצל ד"ר ששי צדוק, מומחה גדול בעל וותק, ישר והגון (עבד עשרות שנים בבנ יברק)
מקבל בגבעת שמואל, תיכף יוצא לפנסיה וגם ככה לא מקבל מטופלים חדשים. רק ליעוץ. שווה לך ותהיי הכי רגועה בעולם
באמת במקרה שלנו, אמר תחזית הרבה יותר מרגיעה, והסביר בהגיון מדוע אין צורך עדין להתחיל ביישור שיניים. ולבוא עוד שנה..
ממליצה!!!
יש לך טלפון שלו?

חיים המפיק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
במכבי רבי עקיבא בבני ברק
ד"ר אריה אשכול
שמעתי עליו פעם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה