לימוד נהיגה במבחן נהיגה מעשי (טסט) גבר מהמגזר חרדי מקבל בוחנת אשה שלא לפי אמונתו והשקפתו, ואין לא אפשרות אחרת!(?)

מצב
הנושא נעול.

S.

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
זה ממש לא נכון, מתוך 3 טסטים רק באחד מהם (בסייעתא דשמיא בדיוק כשהיתה בוחנת) הייתי עם עוד תלמיד,
כאמור זה תלוי בתלמידים של המורה שלך, ולא תמיד יש מי שמוכן לטסט יחד איתך, ואז אתה ביחד עם תלמיד של מורה אחר שנוסע ברכב של המורה שלו.
אגב, גם אם אין אף אחד נוסף ברכב- עדיין זה לא ייחוד.
(רכב נחשב לייחוד רק בשעת לילה מאוחרת ובמקומות יותר נדחים)

S.

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
גם בלי יחוד זה לא נעים (בלשון המעטה), וגם - "ספאסט נישט".
אני רק הדגשתי את זה שזה לא איסור מבחינה הלכתית, משום שבהודעה ששלחתם להם רשמתם על איסור חמור מבחינת ההלכה - ולגבי זה עניתי שכדאי להצמד לאמת, בפרט כשלא מדובר בשיח עם המגזר שלנו...

אוזן שומעת

משתמש צעיר
ודאי שפעמים זה מגיע לבעיות הלכתיות של נגיעה וכדו' ואכמ"ל, אני ראיתי במו עיני אין ספור פעמים שהמורה בתפיסת הגה נוגע ביד של התלמיד/ה בכוונה און שלא, ופעם הוא התלונן בפני שהוא לא מבין למה אחד התלמידים שלו בירר אצלו על מורת נהיגה לאשתו ולא שלח אליו (מזרחניק זקן...).

יונגרמן

משתמש רשום
ודאי שפעמים זה מגיע לבעיות הלכתיות של נגיעה וכדו' ואכמ"ל, אני ראיתי במו עיני אין ספור פעמים שהמורה בתפיסת הגה נוגע ביד של התלמיד/ה בכוונה און שלא, ופעם הוא התלונן בפני שהוא לא מבין למה אחד התלמידים שלו בירר אצלו על מורת נהיגה לאשתו ולא שלח אליו (מזרחניק זקן...).
אני ראתי זאת אצל התלמיד שנבחן יחד איתי ג"כ חרדי, במהלך הטסט הבוחנת סובבה לו את ההגה...
אני חושב שכל יהודי ירא שמים יעדיף להימנע מדבר כזה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה