בלונדיני קטן

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

לאה123

משתמש פעיל
היי לכולם.
אני ממש חדשה ומאד מאד נהנית מפורום הזה.
אמנם אני לא לומדת צילום אבל לא ברמה מאד גבוהה. איזשהוא קורס שקיבלתי מהלימודים בתור בונוס. העלתי כמה תמונות שצילמתי עוד לפני תחילת הלימודים (הם לא ערוכות בכלל) אני אשמח מאד לשמוע את חוות דעתכם...

קבצים מצורפים

• IMG_3626.jpg
    IMG_3626.jpg
    1.8 MB · צפיות: 33

לאה123

משתמש פעיל
סורי טעות בהקלדה אני כן לומדת צילום אבל לא ברמה גבוהה
וחצמזה שהעלתי 3 תמונות והוא לא מראה את הכל.
מישהי יודעת למה?

דניאל מאיר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תמונה נחמדה, אפשר לשפר את התאורה, צללים לא עושים טוב לאף אחד, החיתוך של הרגל והזווית של התמונה קצת מפריעים, אבל מפה אפשר רק להתקדם, בהצלחה...

efiwax

משתמש חדש
ילד מתוק
לבוש מתוק
בחרת איזור מקסים לצילום
התמונה מצולמת קצת עקום אבל יש בסרגל כלים בפוטושופ כלי שאיתו אפשר ליישר ממש בקלות
מצטרפת למה שאמר הנ"ל מפה אפשר רק להתקדם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה