בלאגן בגן הרשלה - בגינות ירושלים

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אה... נכון. ראיתי משהו. לא היה כתוב מתי הם מופיעים בכל גינה בירושלים.

ששונית

משתמש מקצוען
הם הזויים לגמרי!
בדף המידע יש לוח יפה ומסומנים בו הימים ה' ו' ז' באב וכן ראשון עד חמישי בשבוע הבא ושלושה זמנים בכל יום.
אתמול התארגנתי לצאת עם הילדים ועם אחיינים על כל הכרוך בכך, בדרך פגשנו עוד משפחות שצעדו לכיוון הגינה.
כשהגענו ראינו גינה יפה וריקה לחלוטין. חיכינו מעט ואז הלכנו כל האמהות וילדיהן ופעוטותיהן ועגלותיהן וזיעותיהן לגינה סמוכה שגם שם אמור להיות איזה הרשלה, וגם שם הוא לא היה.
בסוף אחת האמהות הוציאה את דף המידע ובשתי שורות קטנות בתחתית הדף כתוב משהו מעורפל שהפעילות תהיה בחלק מהימים ומהמקומות.
שבנו הביתה מותשים ולוהטים (בחיים לא הייתי יוצאת לגינה בכזה מזג אויר) והתקשרתי לקו המידע ושם ההרשלה מודיע בחגיגיות שהוא לא מספר איפה ומתי הוא מגיע. זה הפתעה!
כלומר אם אני רוצה להשתתף באחת הפעילויות אני צריכה להיסחב לגינה רחוקה שלוש פעמים ביום במשך השבוע וחצי הקרובים אולי יתמזל מזלי והרשלה יחליט להופיע כבוד באחת מהן.
מי חסר השכל שחשב על הרעיון המטופש הזה? למה אי אפשר לתת מראש לוח זמנים מתי ואיפה תהיה הפעילות???

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הם הזויים לגמרי!
בדף המידע יש לוח יפה ומסומנים בו הימים ה' ו' ז' באב וכן ראשון עד חמישי בשבוע הבא ושלושה זמנים בכל יום.
אתמול התארגנתי לצאת עם הילדים ועם אחיינים על כל הכרוך בכך, בדרך פגשנו עוד משפחות שצעדו לכיוון הגינה.
כשהגענו ראינו גינה יפה וריקה לחלוטין. חיכינו מעט ואז הלכנו כל האמהות וילדיהן ופעוטותיהן ועגלותיהן וזיעותיהן לגינה סמוכה שגם שם אמור להיות איזה הרשלה, וגם שם הוא לא היה.
בסוף אחת האמהות הוציאה את דף המידע ובשתי שורות קטנות בתחתית הדף כתוב משהו מעורפל שהפעילות תהיה בחלק מהימים ומהמקומות.
שבנו הביתה מותשים ולוהטים (בחיים לא הייתי יוצאת לגינה בכזה מזג אויר) והתקשרתי לקו המידע ושם ההרשלה מודיע בחגיגיות שהוא לא מספר איפה ומתי הוא מגיע. זה הפתעה!
כלומר אם אני רוצה להשתתף באחת הפעילויות אני צריכה להיסחב לגינה רחוקה שלוש פעמים ביום במשך השבוע וחצי הקרובים אולי יתמזל מזלי והרשלה יחליט להופיע כבוד באחת מהן.
מי חסר השכל שחשב על הרעיון המטופש הזה? למה אי אפשר לתת מראש לוח זמנים מתי ואיפה תהיה הפעילות???
בתשעת הימים לא מדברים על אחרים.
אבל באמת משהו בפעילות הזו לא הגיונית. מישהו לא סגר את הקצוות עד הסוף. ואם דברים אלו יועילו משהו והיה זה שכרנו.

שירה 34

משתמש מקצוען
אני הבנתי שלא כותבים מיקום כדי שלא יבואו המונים אלה רק מי שנמצא בגינה.

בכל מקרה אצלנו בשכונה מתפרסם במייל השכונתי מתי זה ואיפה.. תשאלו במתנס שלכם.

וגם בגלל החום הכבד העבירו את הפעילות למתנס.

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה באמת הסיבה שדף הפעילות הושלך לפח אפילו שהיה נראה מעניין ממש...
אם אין לנו תאריך ושעה מה אנחנו אמורים לעשות??

חנה4

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אולי הם פשוט רוצים לגרום לאנשים לצאת לגינות...

ודבק ליבנו

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ככה זה כשרוב התקציב הולך ליח"צ ורבע ממנו לפעילות עצמה. אם רוצים לעשות פעילות ספונטנית לא צריך לפזר פרוספקטים בכל העיר בעלות אדירה.
ככה זה גם עם המינהלים הקהילתים שמפרסמים חצי עיתון [שכונתי] על עשרות פעילויות שרובם מיועדים לקהל קטן, ובכלל מה צריך למרוח דף צבעוני לפעילות שכולם רוצים להרשם אליה ונסגרת רבע שעה אחרי תחילת ההרשמה מחוסר מקום.
אבל הכי הזדעזעתי כשראיתי שאחת העיריות החרדיות פיסלה על אבטיח קלסתר של עיתונאי חרדי, באיזה אירוע, מישהו מבין למה תושבי העיר צריכים לשלם על הדבר המפגר הזה?

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
היה במודעה טלפון- לעדכונים
התקשרתי
חוזרים על המידע בפרוספקט ומדגישים: הפעילות היא בהפתעה!
אז בשביל מה טלפון לעדכונים?

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה