בית החלמה - למה

אלישבע הרץ

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
'אימא'. כך שמעתי את הילדים הגדולים מכנים אותה. אולי גם אני אקרא לה כך...

בתחילת השבוע חזרה 'אימא' מבית ההחלמה, מותשת ועייפה מרוב שינה.

בימים שהיא הייתה בבית החלמה היה לי כל כך טוב. אלה היו הימים המאושרים של חיי. היה לי אוכל בשפע וברוגע עוד לפני שהספקתי להשמיע ציוץ. נראה לי שהעליתי אולי איזה שלוש מאות גרם בשבוע אחד. האחות בטיפת חלב בטח הייתה יכולה להיות מרוצה מאוד מקצב הגדילה שלי...

כנראה שככה זה כשהאימא נופשת בבית החלמה. התינוק בראש סדר העדיפויות. הכול רגוע.

ובשבילי זה היה מצוין. הרגשתי נסיך.

אבל מאז שהיא חזרה הביתה הגיעו עלי ימים קשים מאוד.

אני רעב. אני לא עולה במשקל. נראה לי שאפילו רזיתי. ואין לי כבר כוח אפילו להשמיע ציוץ. ו'אימא' כל היום מסתובבת בבית סחור סחור. חסרת מנוחה ורוגע. עיגולים שחורים מסביב לעיניה.

וכשהיא עצבנית ולא נחה בחדר שלה כמו שצריך, אוטומטית – גם אני לא רגוע. גם לי אין שלוות נפש.

מה עובר עליה? למה היא כל כך עצבנית? אפילו בלילה היא לא ישנה. הכול בגללי? לאן נעלם הרוגע של 'ימי בית החלמה'?!

איי! מי הדביק לי את הרגליים והבטן? גם הזנב נכנס לצלחת! אח!

ה – צ – י – ל - ו - ! ! !

וסוף סוף האימא נרגעה.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אם הבנתי נכון, מדובר בעכבר.
אבל לא הבנתי מה זה קשור לזה שהאמא חזרה.
קודם בני הבית לא שמו אליו לב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה