דרוש מידע בית החלמה טלז סטון

חשמלוש

משתמש צעיר
היה דוחה!!!!!!!!!!!!!!
ובשיא החוצפה שלחו לי את האחראית של הנקיון והיא אמרה לי כך: "תראי, חבל שלקחת בקומה 4 בפרטי, כי באמת המנקה פה לא יודעת לנקות טוב, אם היית לוקחת בקומה 3 היית נהנית"
סליחה?!?!!
חבל שלא הקלטת
כי אני לא מאמינה לך שדיברו ככה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הם הכי באים לקראתך שם!!! יותר מביכורים מנסיון!!!!

קופיריטרית

משתמש מקצוען
חבל שלא הקלטת
גם אני ירדתי פעם לקבלה להתלונן על הניקיון, שלחו עוד פעם מנקה והיא שוב 'עברה' אבל את מה שהפריע לי היא לא ראתה..
כשסידרתי תשלום צינתי את זה שוב, אמרה לי לכתוב מכתב להנהלה וכל מיני - סוג של התחמקות אלגנטית ולא מענה מתאים.
ובאמת מאז כבר לא הגעתי שוב... ירדה לי ההילה וירד החשק...
אז אני לגמרי מבינה על מה היא מדברת @דפה ....

מעגלת פינות

משתמש פעיל
כמה זמן מראש צריך לקבוע בטלזטון? ואם אני מבטלת יום גובים מימני דמי ביטול?
עדיף לקבוע כמה שיותר מוקדם. אני מתקשרת מייד אחרי הלידה, וגם ככה לפעמים מחכה.
מה שכן, אפשר להתקשר כל יום באזור 6 ואז המון פעמים יש ביטולים וחדרים שמתפנים.
ביטול - אאל"ט אפשר עד השעה 6 ביום שלפני, לדעתי בלי דמי ביטול, לא בטוחה.

אני טיפוס שמאד אוהבת חדש ויפה, וזה מאד חשוב לי בנופש בבתי מלון וכו'
אבל אחרי לידה כל זה לא מעניין אותי, אני צריכה את האויר של טלזסטון!

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
והם לבושים בבגד גוף וסרבל חתיך כזה.
כששאלתי את המטפלות בתינוקייה למה זה ככה (כי לצוות זה הרבה יותר התעסקות בהחלפת טיטולים וכשצריך להחליף לתינוק בגדים) הן ענו לי בשיא האהבה שזה הרבה יותר יפה וחתיך:) וזה מאוד אכפת להן שהתינוקות יהיו מטופחים ולא אכפת להן שזה יותר עבודה והתעסקות.

כותבת את זה בשביל מי שלא הייתה בטלזסטון. כדי שיבינו את היחס לתינוקות בתינוקייה.

ככל הזכור לי, זה קיים גם בביכורים.
סרבלים חמודים ממש.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
וכיום גם באם וילד...
אך בהחלט זכות ראשונים שמורה לטלז סטון וההברקה בהחלט שלהם....
זכות ראשונים על כל הרעיון של בית החלמה, שמורה לטלז סטון (וליתר דיוק ל’בית לפליטות’ שהקימו אותו עבור בוגרותיהם, כתחליף לתמיכה משפחתית חסרה). זו ההברקה האמיתית.
כל בית החלמה שייפתח בארץ הוא על בסיס מודל ההשראה שלהם.
הסרבלים זה כבר הפרטים הקטנים...

עד מתי

משתמש מקצוען
הקבצים המצורפים למטה מוגש בהערכה לכל מי שילדה ב4 חודשים האחרונים ורוצה לצבור כוחות {אומנם בלי תינוקיה}

לגבי אם וילד הייתי שם לפני חודש המקום שופץ ומושלם הייתי בחדר זוגי משודרג 670 ללילה
לגבי הנקיון כל יום מנקים ויש מנהלת נקיון שאחראית עליהם
מנקה הודית שראיתי איך היא מנקה לי את החדר ניקתה אלוף.
יש חברה מהממת, ובלילה בתינוקיה צוות שסמכתי עליו.
אוכל מושלם אך ארוחת בוקר וערב קצת חזר על עצמו.
וחוסר נוראי שאין מה לאכול מהארוחת צהרים ועד לארוחת ערב מעל ל5 שעות שהחדר אוכל סגור.{וצריך 'לגנוב' פרוסת עוגה במפיון}
ניתן לצרף אורחים לארוחות בתשלום של 90-100 לארוחה מומלץ בחום.
לא מי יודע מה סבסוד
מחירים מעט נמוכים מהרגיל שניתן לקבל גם במבצעים ודילים

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
זכות ראשונים על כל הרעיון של בית החלמה, שמורה לטלז סטון (וליתר דיוק ל’בית לפליטות’ שהקימו אותו עבור בוגרותיהם, כתחליף לתמיכה משפחתית חסרה). זו ההברקה האמיתית.
כל בית החלמה שייפתח בארץ הוא על בסיס מודל ההשראה שלהם.
הסרבלים זה כבר הפרטים הקטנים...
ככל הזכור לי הרעיון של הסרבלים מגיע ממחקר שעשה חוקר שאיני זוכרת כרגע את שמו בביתי יתומים אחרי השואה, הוא ראה שהרבה תינוקות הגיעו למצבים לא טובים למרות שפיזית היו מטופלים כראוי, היה חסר את הקשר הרגשי.
אז בין השאר
- הוא רצה לגרום למטפלות להסתכל על הילדים בפנים כשמחליפים טיטול ולא רק בחלק התחתון... הוא ביקש שילבישו סרבלים שחייב לפתוח מלמעלה וככה המטפלת תסתכל על הפנים של הילד.
נשמע שהם לקחו משם את הרעיון

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ככל הזכור לי הרעיון של הסרבלים מגיע ממחקר שעשה חוקר שאיני זוכרת כרגע את שמו בביתי יתומים אחרי השואה, הוא ראה שהרבה תינוקות הגיעו למצבים לא טובים למרות שפיזית היו מטופלים כראוי, היה חסר את הקשר הרגשי.
אז בין השאר
- הוא רצה לגרום למטפלות להסתכל על הילדים בפנים כשמחליפים טיטול ולא רק בחלק התחתון... הוא ביקש שילבישו סרבלים שחייב לפתוח מלמעלה וככה המטפלת תסתכל על הפנים של הילד.
נשמע שהם לקחו משם את הרעיון
הסיפור מעניין מאוד (אשמח למקור או הפניה כדי לקרוא את הפרטים המדוייקים).

אבל בתכל’ס המטפלות של טלז סטון מאז ומעולם ידועות ביחס החם והאוהב לתינוקות. הן לא צריכות את הסרבל, בשביל להתייחס לפעוטות היטב...

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
מבחינתי ההבדל הכי משמעותי בין טלזסטון וביכורים, זה שהצוות בביכורים זה בני דודים ובטלזסטון אחיות.
בשאר הפרמטרים אין לטלזסטון (לטעמי) שום יתרון, אבל היתרון הזה לוקח בענק.
תודה ל @Ruty Kepler שהמליצה באחד האשכלות לישון עם התינוק בחדר (פרטי...) וככה אין את הצרחות האיומות של התינוקיה. אם לא רוצים לקום, לתת לצוות הוראה לתת לתינוק בקבוק. עם כל הכבוד להנקה, לא מרעיבים תינוקות, ויולדת היא חולה שיש בה סכנה. אם היא צריכה לישון, שתישן. מאז ומעולם נתנו לתינוקות תוספות.

היה דוחה!!!!!!!!!!!!!!
ובשיא החוצפה שלחו לי את האחראית של הנקיון והיא אמרה לי כך: "תראי, חבל שלקחת בקומה 4 בפרטי, כי באמת המנקה פה לא יודעת לנקות טוב, אם היית לוקחת בקומה 3 היית נהנית"
סליחה?!?!!
לא מאמינה!!!!!!!!
מהדו שיח פה נשמע שמדברים על שני מקומות שונים בתכלית! אולי על העיירה טלז העתיקה בליטא??
כנראה שאת אוהדת חובבת וחייבת ניקיון ברמה היסטרית !
גם אני נקייה מאוד מאוד מאוד וסולדת מ....
התגובה שאת מתארת סוטרת לחלוטין את ה'אגדה' טלזסטון את היחס והשירות של הפינוק והאהבה שנותנים שם לאימהות -היולדות היקרות, הייתי שם 3 פעמים תודה לד' וכל המשפחה שלנו דורי דורות שם והיחס מעל ומעבר רק רוצים שיהיה לך טוב נקי מטופח שמח שלו ,כמה שהכל ישן- הייתי בחדרים בקומה 2 ( ישן מאוד מאוד ופשוט פשוט) הם לא מוותרים על ניקיון וריח ניחוח , על מצעים נודפי מרכך כביסה ענוג, אמבטיה מצוחצחת כאילו יצאה מהקבלן ורצפה בוהקת במיוחד כלים נקיים הגשה נעימה יחס חם ומסור שאין בשום מקום !!! ושירות נעים מכבד ומכיל ומעניק הכי בעולם!!!!!!
מבינה את החויה הלא נעימה שהיתה לך אולי זה ספיציפי חדר בעיתי
אבל היה קשה לי לקרוא את מה שכתבת - זה פשוט לא טלזסטון!!!!!
ממש מוחה!

דפה

משתמש מקצוען
לא מאמינה!!!!!!!!

חבל שלא הקלטת
:eek::oops:
אולי אני לא ראויה לאמון בסיסי?!
האמת שנפגעתי ממש.
כתבתי במדוייק מה שעברתי וזו התשובה שאני מקבלת?!

שפעל'ה - קייטרינג

קייטרינג בוטיק לאירועים ומוסדות
מנוי פרימיום
ראויה ועוד איך לאימון ולהרבה יותר מזה...!!
כמי שמכירה היטב את טלזסטון
לדעתי התגובה היתה נטו השתאות על המקום ולא על ההרגשה שלך!
הדברים כל כך קשים להתקבל על הלב עד כדי שלא להאמין !!!!
לא כי את לא חוית את החויה וההרגשה הנוראית שהיתה לך אלא כי זה לא נתפס על טלזסטון!

נערך לאחרונה ב:
:eek::oops:
אולי אני לא ראויה לאמון בסיסי?!
האמת שנפגעתי ממש.
כתבתי במדוייק מה שעברתי וזו התשובה שאני מקבלת?!

ראויה ועוד איך לאימון ולהרבה יותר מזה...!!
כמי שמכירה היטב את טלזסטון
לדעתי התגובה היתה נטו השתאות על המקום ולא על ההרגשה שלך!
הדברים כל כך קשים להתקבל על הלב עדי כדי שלא להאמין !!!!
לא כי את לא חוית את החויה וההרגשה הנוראית שהיתה לך אלא כי זה לא נתפס על טלזסטון!

ממש כך !!!
התנצלות !

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
על כמה ימים אתן קובעות שם?

המליונרית

משתמש מקצוען
הייתי יומיים ורציתי עוד
מקום ישן אבל נקי!!! האוכל ממש ממש טעים ושפע
בזמן הארוחות אויירה ממש טובה וכיפית
יש אוכל כל שעות היום גם באמצע הלילה

אמנון ותמר

משתמש רשום
מזל טוב!!
אני זכיתי להיות פעמיים בטלזסון וממש ממש נהניתי!!! כל כך נהניתי בפעם הראשונה שבלידה הבאה יום לאחר הלידה כבר סגרתי ימי החלמה שם.
האוכל היה טעים ומגוון, הצוות חמים ואדיב, בתינוקייה תמיד רגוע, היה נקי מאוד, הייתי בקומה 3 והחדר היה ממש סבבה.
זכיתי לנוח, לאכול טוב ולאגור כוחות לפני שחוזרים הביתה לכל השבט...
ממליצה בחום.
בהצלחה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה