דרוש מידע בית ברכה לימודי המשך סניף בני ברק

המקלדת

משתמש חדש
מחפשת מידע על סמינר 'בית ברכה' סניף בני ברק, משהיא מכירה?
סמינר משלב לימודי תואר של האוניברסיטה הפתוחה לתואר ראשון במדעי המחשב, ניהול? עם שיעור קודש וכד'
אני לא מוצאת את המספר שלהם בגוגל,
תודה רבה

חני בנני;

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם אני לא טועה קוראים להם לוסטיג?

טלי בר

משתמש רשום
צילום מקצועי
יש לבית ברכה סניף בבני ברק? איך הרמה הרוחנית שם? עושים שם תארים?

naama m

משתמש צעיר
אם אני לא טועה קוראים להם לוסטיג?
ממש לא, הסמינר של חסידות קרלין ונקרא "בית ברכה". (בפועל לא לומדות שם רק חסידיות אבל להסביר לך את הסגנון...).
יש לבית ברכה סניף בבני ברק? איך הרמה הרוחנית שם? עושים שם תארים?
וודאי שעושים תארים.
הסניף נפתח כסניף לסמינר בית ברכה בירושלים, הכל זהה
לאחרונה ההנהלה של שתי הסמינרים הופרדה, המנהלת של בני ברק הייתה המנהלת של הסניף בירושלים.
לכאורה המקומות זהים בסגנון, רמה רוחנית וכו', וודאי שהלימודים זהים, בשניהם עושים תואר של האו"פ

חיה גוטשטיין

משתמש חדש
סמינר משלב לימודי תואר של האוניברסיטה הפתוחה לתואר ראשון במדעי המחשב, ניהול? עם שיעור קודש וכד'
תודה רבה
גיסתי לומדת שם והיא מאד מרוצה.
זה מקום נפלא!!
אווירה סמינרית נפלאה.
ממליצה בחום

חיה גוטשטיין

משתמש חדש
תודה רבה
קוראים למנהלת
חיה ווגשל
והיא מדהימה!!
גיסתי לומדת שם והיא מאד מרוצה
שווה ממש

ברכה32

משתמש חדש
מקום מהמם עם שילוב של לימודי תואר ומעטפת רוחנית מלאה!! הווי חברתי ושיעורי קודש מהמרצים מהשורה הראשונה!
שמעתי שיש שם תלמידות מקסימות ומצטיינות מבתים איכותיים!!
וההנהלה מאד משקיעה להצלחת התלמידות!
הבנתי שבסניף בבני ברק פותחים השנה מגמת ניהול משאבי אנוש- כדאי להתעניין!
בקיצור, מומלץ ממש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה