ביתריסטיות- - -

מצב
הנושא נעול.

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נראה לי שאלה שהולכות עם מטפחות - משלמות בסוף יותר לחודש...
כמה עולה להן מטפחת מטופחת?
כל כמה זמן הן מחליפות?

שמנת בצל

משתמש צעיר
נכתב ע"י רייזי 3153;2354674:
כל כמה זמן הן מחליפות?

לא להסחף.........

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י shandy;2354600:
המחיר של הסירוק עלה כי הפיאות השתנו. הפאות היום הרבה יותר ארוכות, מלאות, גליות ומסובכות מלפני כמה שנים והן משיער טבעי ויקר שדורש הרבה יותר התעסקות וגם שווה הרבה יותר כסף וכל סירוק הוא כמו תסרוקת לאירוע, עם פאן מיוחד ורולים ובייביליס.
גם לפאנית מגיע מחיר הוגן על העבודה שלה.

אני נגד קרטל, אבל אני בעד שכל פאנית תתמחר את העבודה שלה לפי המקצועיות, הנסיון, הידע וכמה ששווה לה, ושכל לקוחה תחליט כמה שווה לה להשקיע בזה.
קוראים לזה שוק חופשי.

זה לא מדוייק, ויעידו הפערים הגדולים בין בני ברק - ירושלים - מודיעין עילית
למרות שמדובר בדיוק באותן פאות.
אני לא מביתר אבל ממה שמתארים פה נשמע שיש העלאה מכוונת של המחירים בשאיפה להגיע לרמת המחירים של ירושלים, וזה מה שנקרא קרטל.
וזה מה שלא הוגן כלפי הלקוחות.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אסתי וולפין אחת הפאניות הטובות שפגשתי
מקבלת במעזרטיש 25 ולוקחת 90 טלפון אולי למשהי יש? זה לא עלי

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
כל כמה זמן הן מחליפות?
נסחפת לגמרי...
אני מדברת איתך על משפחה קרובה שהולכות עם מטפחות ונשים מטופחות מאוד!
עולה להן 200 ש"ח לשנה + -
בנדנות ושאנלים (שאותם מגוונים הרבה) עולה גם לחובשות פאות...

ch3

משתמש פעיל
אני בביתר הייתי משלמת זול, ובסוף גזרו לי בצורה לא טובה, לאחר שהשקעתי בהוספת שיער. כיום אני משלמת 100 ש"ח לסירוק, אבל לא חושבת לשלם זול, ובסוף לשלם יקר.

תנו לי פאנית שיודעת גם לגזור במידת הצורך, ולא שלאחר מכן, אצטרך לקנות פיאה חדשה.

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
כל כמה זמן הן מחליפות?

נכון,
יש היצע עצום ומגוון גדול ביותר של מטפחות
לכל הבגדים ולכל האירועים סוג אחר וכו' וכו'
כמה מגירות עמוסות זה תופס לנו בארון

אבל המחיר?
בשקלול שנתי זה בערך 150 ש"ח לשנה שלימה
ובשנה שיש חתונות וכדו' - מקסימום 300 ש"ח

(וכנ"ל, איש הטוב בעיניו יעשה וינהג ע"פ הוראות רבותיו. ואין כאן המקום לפולמוס הלכתי בנידון)

אני לי

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י מרשי;2354694:
זה לא מדוייק, ויעידו הפערים הגדולים בין בני ברק - ירושלים - מודיעין עילית
למרות שמדובר בדיוק באותן פאות.
אני לא מביתר אבל ממה שמתארים פה נשמע שיש העלאה מכוונת של המחירים בשאיפה להגיע לרמת המחירים של ירושלים, וזה מה שנקרא קרטל.
וזה מה שלא הוגן כלפי הלקוחות.

גם המחיה בביתר יותר זולה מירושלים ומב"ב וגם זה נכנס לשיקול של הפאנית.

פלספלס

משתמש רשום
נכתב ע"י m3;2354172:
לא מבינה מה גודל המחאה .. :-/
מי שאין לו שלא ילך ומיש שיש לו שיערב לו מה הצעקה הגדולה??
ואולי תכעסו על עגלות לתינוק במחירים של רכבים ומה עם חנויות המותגים של בגדים המחירים לא שפויים ...
מה חטאו הפאניות שזכו בכזו הפגנה.. נראה לי מכוער וממש שמחה שאני לא גרה בביתר :-/

אסור שהחרדים ירויחו

efigraf

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לכל בעל מקצוע אסור!!! לעשוק!!! זה שהציבור נתון בידיו לא נותן לו את האפשרות לנצל אותו על כך. והעלאת המחירים ההזויה הזו בהחלט צריכה להעצר!! בדר"כ זה הולך בתאום עם כמה שעוסקות באותו התחום. (אצלינו, אפילו הגנים הפרטיים והמטפלות זה בתאום, ואין לך מה לעשות. אילו התנאים והמחירים של כולן. תתמודדי!!!)

gitti

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גיטי אשכנזי
תותחית!!!!
לוקחת 70 לסירוק, ברחוב קדושת ציון 5
0504116733
ממליצה בחום!!!

(זו לא אני;) )

שישיה

משתמש סופר מקצוען
נראה לי שקצת מסוכן לפרסם פה בפומבי שמות פרטים של פאנית.
לא כולן עוסקות מוכרות וד"ל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה