ביתריסטיות- - -

מצב
הנושא נעול.

בן עמרם

משתמש פעיל
קיבלתי במייל-----

התורה חסה על ממונם של ישראל

נשות ביתר היקרות!

בעקבות העלאת מחירי סרוקי פאה בשנים האחרונות ובפרט בתקופה האחרונה,
אם לפני 6 שנים שלמנו כ50-70 שקלים לסרוק, היום המחיר נסק וישנם המעיזות פניהם לדרוש אפילו 120 שקלים, ואנו הנשים ששולחת את פאותינו לסרק אצליהן נותנות בכך יד למחיר לא הוגן זה.
ועל כן החלטנו קבוצה מנשות העיר להתאגד כל נשות ביתר בקול מחאה ולקבל על עצמינו
לא לסרק פאות אצל פאנית הדורשת יותר מ90 שקלים ובכך נחזק את ידי הפאניות ההוגנות.
אם את מעוניינת להיות חלק ממחוללות המהפכה במחירי הסרוק אנא קבלי על עצמך את הנ"ל והעבירי הלאה לפחות לעוד חמש נשים מביתר.
אם יש בידיך שם וטלפון של פאנית שאת ממליצה עליה באופן אישי, הלוקחת מחיר הגון הוסיפו את שמה, כתובתה, מספר טלפון ומחיר והמשיכי להעביר.

יהודיתה

משתמש פעיל
דבורי קלירס מוכשרת ביותר מסרקת מהמם סרוק שמחזיק מעמד לאורך זמן
70 ש"ח לסירוק
0533180644

m3

משתמש מקצוען
לא מבינה מה גודל המחאה .. :-/
מי שאין לו שלא ילך ומיש שיש לו שיערב לו מה הצעקה הגדולה??
ואולי תכעסו על עגלות לתינוק במחירים של רכבים ומה עם חנויות המותגים של בגדים המחירים לא שפויים ...
מה חטאו הפאניות שזכו בכזו הפגנה.. נראה לי מכוער וממש שמחה שאני לא גרה בביתר :-/

avim10

משתמש מקצוען
אני לא בביתר, אבל כשהפאנית של אשתי מספרת שפאניות אחרות מתקשרות אליה ללחוץ עליה להעלות מחירים, כי זה עול שהיא לוקחת 80 או 90 ש"ח לסירוק, והיא גורמת להן נזק, אז אני מבין את ההתאגדות הזו.
אם הלקוחות לא יתאגדו נגד הלחצים האלו, הפאניות שמתחשבות בלקוחות שלהן לא יעמדו בלחץ.

m3

משתמש מקצוען
כן אבל תסלח לי זה מפגר לצאת בכזו מחאה נגד אנשים משלנו... מי שלא מעוניין שלא ישלם יקר תמיד אפשר למצוא זולים
חבל על שפיכו דמים שכזו !

שטייגעניסט

משתמש רשום
נכתב ע"י m3;2354220:
כן אבל תסלח לי זה מפגר לצאת בכזו מחאה נגד אנשים משלנו... מי שלא מעוניין שלא ישלם יקר תמיד אפשר למצוא זולים
חבל על שפיכו דמים שכזו !

לא סולח לך!!! זה לא נקרא אנשים משלנו!!!

מבריק

משתמש רשום
התורה חסה על ממונם של ישראל!!!
איך הגרפיקאיות מעיזות לקחת X עבור מודעה וX עבור עבודה גרפית?!
והצלמות X עבור חבילת צילום!!!
הבה נתאגד כולנו ונקיים את מאמר הכתוב צאו והתפרנסו זה מזה, - ונעשה סנקציות לכל העובדות
בביתר ובכל מקום, כדי שחלילה לא תרווחנה נשות ישראל ממלאכתן. ונזכה כולנו לעבוד בשכר מינימום.
לאכול לחם צר ולשתות מי לחץ. וגם ננסח את מחאותינו בנוסח תורני,
ובזאת נזכה לכל טוב וטב!

אגב, - אני לא פאנית...

m3

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שטייגעניסט;2354232:
לא סולח לך!!! זה לא נקרא אנשים משלנו!!!

ולא מצליחה להבין למה זה נקרא אנשים לא 'משלנו ' ??
ואם יש גרפקאיות שלוקחות יקר גם תצאו בכזו מחאה ???
מי שלא רוצה שלא ילך ולא ישלם ...מה הקשר לטררם הזה??
אני באמת באמת לא מבינה!:confused::confused::confused:

שטייגעניסט

משתמש רשום
נכתב ע"י m3;2354234:

על מה אתה לא סולח ? :eek::eek::eek::eek:

אם לא שמת לב כתבת תסלח לי... וגם כינוי החיבה שנתת למחאה (להזכירך ''מפגר'').
אבל אנא אנא אל תקחו את זה אישי... קיוויתי שתבינו את ההומור הדק... אולי מה שלא עושה השכל עושה הזמן...

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הבאות בתור הן הצלמות???
אמאלה איזה פחד

וברצינות- נסחפתםםםם אבל ממש
זכותה של פאנית לקחת גם 200 לסרוק. אתם לא חייבים ללכת אליה.

tobic

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אי אפשר להשוות בין גרפיקאית לפאנית.
לגרפיקאית מגיעים אנשים -לצורך פרנסתם, אם לפרסום, מיתוג וכדו'.
ואפשר גם להחליט שאתה לא הולך לגרפיקאי כי זה מאד יקר לך.
אבל לסרק פאה- חייבים , לפי דברי פאניות אפילו פעם בחודש, אז יש פה איזשהו ניצול.
כי לא כל הנשים שצריכות לסרק פאות, יש להם כסף למותרות. ויש נשים שדוחות את סרוק הפאה רק בגלל היוקר.

לבן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י toby;2354375:
כי לא כל הנשים שצריכות לסרק פאות, יש להם כסף למותרות. ויש נשים שדוחות את סרוק הפאה רק בגלל היוקר.

אז שתלכנה עם מטפחת.

באמת. הגזמתם.

tobic

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אי אפשר להשוות בין גרפיקאית לפאנית.
לגרפקאית מגיעים אנשים לצורך קידום הפרנסה, אם זה פרסום מיתוג וכדו'
ואפשר גם להחליט שאתה לא הולך לגרפיקאית כי זה יקר.
אבל לסרק את הפאה - חייבים. ויש נשים שאין להן כסף למותרות.

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני חושבת שפיאה מסורקת עדיין נכללת תחת המטריה של 'מוצר צריכה בסיסי'
כמו בכל תחום גם כאן יכולות להיות פיאניות יקרניות יותר,
אבל מחיר השוק אמור להיות הוגן.

וגם הצלמות והגרפיקאיות, אני לא חושבת שזה יהיה הוגן אם כל הצלמות תתאגדנה יחדיו שלא לקחת חבילות בפחות מ3000 ש"ח.

סוף כל סוף יהודים אנחנו והמחיר אמור להיות הוגן ומתחשב גם בבעל המלאכה וגם בלקוחות.

מימי99

משתמש רשום
אם כבר מחאה- לכו על החרמת הפאות היקרות עצמן -זה מה שיושיע? - ה20-30 שקל שתרוויחו בהחרמת המסרקות היקרות?

אני לי

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
המחיר של הסירוק עלה כי הפיאות השתנו. הפאות היום הרבה יותר ארוכות, מלאות, גליות ומסובכות מלפני כמה שנים והן משיער טבעי ויקר שדורש הרבה יותר התעסקות וגם שווה הרבה יותר כסף וכל סירוק הוא כמו תסרוקת לאירוע, עם פאן מיוחד ורולים ובייביליס.
גם לפאנית מגיע מחיר הוגן על העבודה שלה.

אני נגד קרטל, אבל אני בעד שכל פאנית תתמחר את העבודה שלה לפי המקצועיות, הנסיון, הידע וכמה ששווה לה, ושכל לקוחה תחליט כמה שווה לה להשקיע בזה.
קוראים לזה שוק חופשי.

חיימיענקל

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
איזה נס שאשתי הולכת מטפחת ואני לא נמצא בתיסבוכת של סירוק פאות .
כמובן בלי הנושא ההלכתי רק בנושא הכלכלי זה כבר שווה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה